Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Mam nadzieję, że będzie jakaś fajna strategia, dawno już w nic nowego z tego gatunku nie grałem.

Wszystko OK,ale zdaje się, że Allods jest darmowym klientem który można sobie pobrać bezpośrednio ze strony Gpotato.

Kobiety też są za darmo a nie każdy może sobie znaleźć.

Niestety kobiety są w równym stopniu darmowe co loteria "Pusty SMS".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatki dla mnie zbędne, skany CD-A to wiadomo chyba gdzie można znaleźć.... Jakoś mnie nie kręci takie wydanie, jakbym chciał przeczytać pierwsze numery CD-A to bym ich poszukał na allegro lub zamówił bezpośrednio od Bauera....

Audiobook natomiast również mnie nie kręci, zwłaszcza, że to tylko dwa opowiadania, nie cała książka. Klient gry MMO - niepotrzebny, a jak ktoś ma słabego neta (tak jak np. ja) to albo cierpliwie pobiera albo prosi o pomoc kumpla, albo ma problem.

Czekam na pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Czemu piszecie że to Wiesiek jak to przecież nie Wiesiek ?! AB jest o jakiejś wiedźmie, a nie Wiedźminie ;)

A co do dodatków, to AB nie lubię, wolę tradycyjny tekst... MMO słabe, ale jako dopychacz bardzo fajne... Stare CDA fajne było by poczytać, bo moje stare egz. kuzynowi oddałem dobre 4-5 lat temu ;/

@up Uprzedziłeś mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem... Numery archiwalne to dobry plan dla malkontentów narzekających na to w jakiej formie jest teraz pismo, pokażcie im jak było kiedyś! Audiobooki to ciekawy dodatek choć w życiu dla mnie nie zastąpi porządnej książki. A klient do mmo, może się skusze i oszczędzicie mi ściągania. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek całkiem nieźle. Allods miałem ochotę sprawdzić po waszej recenzji, ale nie chciało mi się tyle czasu pobierać, więc mi pasuje. Skany też pewnie przejrzę.

Co do opowiadań, to nie wiem, bo nic o nich nie słyszałem. Może przesłucham, ale jeszcze zobaczę. Tak więc, jak na razie jest nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archiwalne numery z 1996? Odlot! Ja się urodziłem w 1998 :)

Audiobook? Myślę, że to coś może być podobne do Wiedźmina.

Ale z tym Allods Online to jednak niemiłe zaskoczenie. Moim zdaniem chała i... w ogóle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaprezentowanych dodatków najbardziej ucieszyły mnie zeskanowane numery z 1996 r. Dwa pierwsze CD-A już widziałem (kiedyś także dołączyliście je w formacie pdf.), ale 7 numerów następujących po sobie w doskonały sposób pozwoli prześledzić pierwsze miesiące czasopisma. Można nawet powiedzieć, iż otrzymujemy osiem numerów za cenę jednego... Mam nadzieję, że znajdzie się również miejsce, jak to czasami wcześniej bywało, na teksty typowo wspomnieniowe: jakieś pytania do poszczególnych redaktorów, może teksty o tych, którzy opuścili CD-A w ostatnich latach (Iwan, eld, EGM), czy kolejna część CDAStory (tak to się nazywało?). Ciekawe też czy pojawią się jakieś zdjęcia z samej redakcji na płytce.

Co do pełnych wersji: prawdę mówiąc są mi obojętne (jw. - nastawiam się na teksty wspomnieniowe), aczkolwiek taki TR: Underworld... no... :tongue:

W każdym razie nie mogę się doczekać! Oby tylko szkoła nie przeszkodziła w delektowaniu się numerem urodzinowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie kupił Cd-Action gdyby dali jakiegoś rts'a na przykład Warhammer 40k: Dawn of War 1. Mam ''dwójkę'' ale steam ściąga mi całą wieczność jakiegoś patch'a. Też bym chętnie kupił gdyby dali Prince of Persia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loow, po co mi książki, albo jakieś stare numery? :C

Allods Online - fejl, darmowe mmo na płycie to zły pomysł.

Czekam na resztę, liczę na obiecywane złoto.

Darmowe MMO na płycie już było i świat się nie rozpadł. Książki ci się przydadzą byś chociaż trochę poszerzył swe jak mniemam i tak nikłe horyzonty. Stare numery moim zdaniem są owym złotem w Cd-Action dla tych co ich nie mają, a kupują Cd-Action dla pisma, a nie dla gier. Szkoda, że tak mało osób docenia w dzisiejszych czasach książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaje audiobooków (moja wyobraźnie przy nich fatalnie funkcjonuje, nie ma to jak szeleszczący skrawek papieru pod palcami) być może dla osób niedowidzących są "koniecznością" i to nie zawsze. However, żeby nie przemarudzić całego posta powiem, czy raczej napiszę, że już za same wydania archiwalne CD-A: history edition :P nabyłbym "urodzinkowy" numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zamieszczanie Audiobooków to jestem jak najbardziej na tak. Nie możecie dać normalnej książki a czytanie długich tekstów siedząc przy zwykłym PC jest strasznie męczące. Co innego leżąc sobie i czytając z netbooczka - ale taki trzeba mieć. Dlatego jestem za tym aby w następnych Cda dodać ciąg dalszy tej książki i następne dobre tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare numery to fajna sprawa, będzie można zobaczyć "Jak to drzewiej bywało". Książka to także fajny dodatek, a MMO... Pfuu, ale są inni ludzie. Ogólnie cały ten numer zapowiada się fajnie, ale to jak każdy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. klient darmowego MMO mnie raczej nie kręci, audiobooki wyglądały interesująco dopóki nie przesłuchałem fragmentu zamieszczonego na stronie książki.. chyba niestety wyrosłem już jakiś czas temu z takiej literatury :P. Z tego wszystkiego najciekawsze są pierwsze numery CDA, szczególnie że lubię sobie czasem odpalić coś mniej lub bardziej oldschoolowego (np. teraz przechodzę pierwszego Deus Exa) więc może i jakąś ciekawą gierkę w ten sposób znajdę :) Cóż teraz pozostaje czekać na pełniaki.. mam cichą nadzieję na jakiegoś fajnego shootera z prawdziwego zdarzenia bądź rpg'a bo coś dawno żaden z tych gatunków chyba nie gościł na płytce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...