Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Oj, co to za różnica te 4 czy 5 zeta? Jak się bawić, to na całego! :cheesy:

No jednak jest różnica, bo CDA i tak normalnie nie kosztuje mało, a jak jeszcze dojdzie kasa za doatki... w tej cenie kupię dobrą grę z Extra Klasyki.

W ogóle to wątpię, że CDA będzie kosztowało 20 zł lub więcej. A co do gry z Extra Klasyki to kupujesz tylko grę z instrukcją, a tu masz czasopismo, dodatki i kilka gier :wykrzyknik:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wątpię, że CDA będzie kosztowało 20 zł lub więcej. A co do gry z Extra Klasyki to kupujesz tylko grę z instrukcją, a tu masz czasopismo, dodatki i kilka gier :wykrzyknik:

Mam nadzieję, że CDA odznaczy się rozsądkiem w tej kwestii. Tak, grę, ale w tej najnowszej nie ma instrukcjii... No, ale to nie ten temat. Poza tym nie dadzą Dawn of Wara II czy Feara 2, ale i tak będzie warto. Mam nadzieję... Ale CDA nas nie zawiedzie, prawda? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie spoko dodatki. MMO niezbyt byłem na stronce tej gry i niezbyt mnie przekonuje...

Audiobook może byc ciekawy, chociaz fajnie by było jakby dali książekę Peter V. Brett pod tytułem ,,Malowany Człowiek,, chociaz w PDF, bo jak czytałem tę ksiązkę to zobaczyłem ze CD-Actoin jest jej patronem medialnym czy cos.

Super czekamy na następne pełne wersje... No i 100 LAT!!!!!!! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek to całkiem niezle ;) - no i lepsze takie dodatki niz kolejny plakat :P

i jak tu wam dogodzić.... Nie ma plakatów - jęczą "dajcie plakat!" są plakaty, narzekają na nadmiar :) prawdziwi polacy, lecz numer zapowiada się nieźle, chociaż już wiem, że ta gra mi nie wejdzie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ghosta albo Smugglera:Czy to juz wszystkie dodatki w nr urodzinowym?Zawsze były dodatkowo jakies plakaty albo cos innegoa teraz tego nioe widze wiec nie bedzie dodatkow "materialnych" tylko te na płycie?

O tym dowiesz sie w piatek, przy zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super.

Archiwalne numery przeczytam na 100%, bo wtedy miałem minus 4 lata :D

Audiobooka raczej niestety nie posłucham, ponieważ mam nadmiar roboty (tu dyktando, tu praca klasowa, tam kartkówka itp.)

W grę też raczej nie pogram, bo MMO zabierają dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek to całkiem niezle ;) - no i lepsze takie dodatki niz kolejny plakat :P

i jak tu wam dogodzić.... Nie ma plakatów - jęczą "dajcie plakat!" są plakaty, narzekają na nadmiar :) prawdziwi polacy, lecz numer zapowiada się nieźle, chociaż już wiem, że ta gra mi nie wejdzie :rolleyes:

Bo to nasza kochana Polska :wink:. Każdy ma tu inne zdanie: inni wybiorą NK, inni Facebooka. Niektórzy wybiorą CDA, a niektórzy konkurencję. Tamci wolą plakaty, a tamci Tipsomaniaki. Przypomina mi się afera z krzyżem (i ten fajny kawałek "Gdzie jest krzyż") :klaszcze: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi szczęka opadła. Wszystkie z wymienionych dodatków już co prawda posiadam, ale i tak jestem pełen podziwu. Allods to może nie rewelacja, ale gra się całkiem miło. Audiobooki to dodatek PIĘKNY, i mam nadzieję że nie jednorazowy. Sam wolę czuć papier w ręku, ale w drodze do pracy, w autobusie na pewno uprzyjemnią czas :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki nawet mi się podobają.Fajnie będzie zobaczyć jak wyglądało na początku CDA.Audiobook mnie za bardzo nie interesuje bo mam na razie co innego do czytania.A co do tego MMO to może zagram chociaż ten gatunek nie należy do moich ulubionych.Czekam na zapowiedź zawartości numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Ghost. A możesz chociaż zdradzić, czy będą 2 DVD, czy tylko jedna? Tak pytam, z czystej ciekawości...

Zobaczysz. :)

I te audiobooki. Jak to z nimi jest? Jest to jakiś plik mp3, czy cuś takiego i można sobie zrzucić na przykład na telefon i słuchać podczas żmudnej jazdy komunikacją miejską?

Pliki mp3, można będzie przegrać na telefon czy jakiś odtwarzacz i słuchać w drodze do szkoły/pracy.

Wiem... Niezły mam zapłon ;)

Swoją drogą nie wiedzieć czemu spodziewałem się od Ciebie takiej właśnie odpowiedzi na pierwsze pytanie ;) Zapytałbym jeszcze ile będzie pełniaków, ale już chyba znam Twoją odpowiedź ;)

I coś Wam powiem. Więcej takich właśnie audiobooków ;) Lepiej sobie posłuchać jakiejś ciekawej książki niż (tak jak w moim przypadku) muzyki deathmetalowej, od której może głowa rozboleć (jak mawia mój tata).

@TheJin Nie da się każdemu dogodzić... Choćby CDA dało nie wiadomo jaki hicior ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto sobie ponarzeka.

@matidop Czemu przykre? Przecież CDA po coś tą płytkę do pisemka dodaje i chyba nie po to się tak stara, żeby była spychana na dalszy plan ;) Ja od zawsze traktuję i pisemko i płytkę po równo...

Pozdrówka dla wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@TheJin

No o to mi właśnie chodzi. Każdy ma inne gusta. Jednemu się ta gra podoba, drugiemu inna i nie ma siły, żeby zrobić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Ale dość już o tym... Nie psujmy atmosfery ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko (jak zawsze) super.

@Przemciosław

Po to, że niekażdy ma szybkie łącze internetowe, po to, by zainteresować tym ludzi. Oprócz tego niektórzy mają limitowany internet.

Ja jestem na to żywym przykładem- cholerne spolszczenie od Gta IV ściągało się dwie godziny i jeszcze śmie nie działać, gry podpięte pod Steama to koszmar, bo 300 gigowe pacze ściągają się dwa tygodnie, a jak pada deszcz to wogóle nie ma po co włączać neta. No i to, że gdy oglądam film na youtubie, muszę biec na dach i krecić korbką.:D

A numer super, ciekawe czy będziecie dołączać pedeefy co miesiąc- to by było super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś Wam powiem. Więcej takich właśnie audiobooków ;) Lepiej sobie posłuchać jakiejś ciekawej książki niż (tak jak w moim przypadku) muzyki deathmetalowej, od której może głowa rozboleć (jak mawia mój tata).

No, ja raz słuchałem w pekaesie "Sonic Brew" Black Label Society, a że usiadł obok mnie "moherowy beret", z czystej złośliwości odpaliłem słuchawki na full.

Migrena na cały dzień :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z archiwalnymi numerami trafiony, ale i tak mnie najbardziej interesują kolejne prezenty, bo jeśli pierwszy, a właściwie to pierwsze są takie, to co będzie tym(i) ostatnim(i)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czyta audiobooki ??

Ja na przykład czytam audiobooki :) Mam już w swojej kolekcji całą sage Wiedźmina, Władce Pierścieni i wiele innych.

PS. Dobrze by było gdybyście w następnych numerach CD-A dali pozostałe opowiadania z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nieźle. Jako pełne wersje obstawiam TR: Underworld i/lub Call of Juarez: Więzy Krwi. Zapytacie dlaczego? Ostatnio w CDA w co drugim numerze pojawia się gra z serii Tomb Raider, więc i w najbliższym powinna się pojawić. A Więzy Krwi bo w grze jest podobno jakiś wątek ze złotem, a "kwiecień będzie złoty". Dziękuję za uwagę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko (jak zawsze) super.

@Przemciosław

Po to, że niekażdy ma szybkie łącze internetowe, po to, by zainteresować tym ludzi. Oprócz tego niektórzy mają limitowany internet.

Zauważ, że jak ktoś ma limitowany internet to raczej nie gra w mmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...