Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Spoko z Shaun White ale ja bym wolal jakiegos tonego hawka bo szczeze to mi brakuje jakiejs gry deskorolkowej

Ale to już było ;p

Była 2, 3 i 4 czyli prawie wszystkie (nie uznaję nowaszych niż 4)...

Ba, było nawet specjalne wydanie CD-Action z THPS2 ;)

Tak się składa, że jako maniak tej gry mam takowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 06/2009 (166)

Ocena: 8

Gr./Wid./Aud. - 8

+ intensywne strzelaniny

+ świetne tryby koncentracji

+ dwóch grywalnych braci

+ pojedynki

+ bardzo dobre AI brata

- krótki główny wątek (koło 8 godzin)

- początek gry przypomina budżetówki (ale ponoc dalej się rozkręca i jest bardzo dobrze, nawet świetnie)

- animacje

- zmarnowany potencjał multi

Jednakże cała recenzja był pisana w bardzo pozytywnym wydźwięku przez Qn'ika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zolwik03'

Ja cie nie zbluzgam - uczciwe postawienie sprawy i wszystko jasne.

Wiem, że Ty mnie nie zbluzgasz, ale są tacy, którzy za kupowanie CD Action dla samych gier najchętniej zrzuciliby nieszczęśnika do piekła :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. Czy do uruchomienia Call of Juarez Więzy Krwi wymagany jest service pack 3 czy pójdzie z service packiem 2 ? W jakim nakładzie będzie ten numer ? Jak drogo kosztowała was licencja na tak świetne tytuły?

Pozdro , z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem gry, które pamiętałem, które też dla mnie są interesujące. TDU2 mnie jakoś nie ciekawi i o nim zapomniałem, o DC Universe Online tylko zapomniałem.

CRASHB - nie spodziewaj się dokładnej ceny. Ale założę się, że za taka sumkę to można byłoby dom wybudować... Poza tym co do CoJ - w wymaganiach jest podane SP3. Zaktualizuj system i nie będzie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są spoko ale ja bym chciał powrotu do korzeni :)

Stare gry z pikselozą nieco by ożywiły cover :)

Dobrze że ktoś podziela moje zdanie :happy:

Fakt bardzo przydała by się taka gra. Uwielbiam dobre klasyki.

PS: Chociaż narzekanie i tak będzie. Norma: za stare, grafika fuj itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako (nie)szczęśliwy prenumerator będę zmuszony poczekać na nowy numer tak gdzieś do piątku :) Szczerze mówiąc widząc wasze kłótnie o wyższości zawartości magazynu nad pełniakami dochodzę do wniosku, że jestem jakiś inny bo kupuje CDA od numeru 131 bo lubię popatrzeć jak ładnie wyglądają na półeczce :D Co do urodzinowego numeru to rzeczywiście gry fajne, ale nie sądzę, żeby oderwało mnie coś teraz od grania w nowo zakupionego Retributiona :) Przy okazji może ktoś gra akurat w ostatnią linię obrony bo jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na Polaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie urodzinowe ma to do siebie że można dać więcej no i jest choć nie wiadomo co jest w pismie może będzie jeszcze jakiś prezent taki jak na święta był film on-line. Z pełniaków mogli by dać Gorky Queke 3 Max payne 1 FM 2008 i wkońcu dobrą piłkę choć to racze nie możliwe żeby fife lub pro załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Jutro juz bez przeciekow odslonimy wszystkie sekrety CDA, a pare fajnych niespodzianek zostalo. Choc naturalnie nie spodziewajcie sie pendrajwow, tipsomaniakow i plakatow.

Skoro obedzie sie bez plakatow i pendrajwa(wmawiales ze moze bc na markofie ale nie wolno tam cie słuchac haha:P) to co niby?Bo nie wyobrazam sobie zeby te niespodzianki były "materialnym niespodziankami"Pewnie bedzie to cos w rodzaju kuponow bo skoro cos dorzucił wydawca Allods to pewnie tak:P

A ogolnie dopiero przyszłem i od razu jedno powiem:NUMER BEDZIE SUPER,JA TO JUZ WIEM:p

I prosze cie Smuggler o odppowiedz na wyzej napisane pytanie:P

Ale czy wogole te niespodzianki beda namacalne czy to cos w rodzaju kuponow itp.?Czy bedzie ich wiecej niz ujawnionych dodatkow na płycie?Iczy sa one cos warte czy to jakies niespodzianki na jeden raz(ze to sie np.psuje)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dodać nic ująć numer jest po prostu w sam raz na mnie i tyle !

thx. Cd-Action pełniaki są po prostu zaj*****e

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audiobooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

dzięki.

nie mam kasy na gry w pudełkach a wy mi je dajecie w paczce za około 15 zł :D impossible ... a jednak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audibooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

mnie te 7 numerów też rozwaliło, sprzedawajcie ten numer urodzinowy na allegro - ja na luzaku dam 5 dych :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bardzo dobre, finał mocny - nie spodziewałem się tak dobrej gry jako pełniaka w tej chwili ale w końcu są urodzinki tak więc czymś trzeba było nas zaskoczyć... :P Najbardziej jednak i tak czekam na samo pismo oraz na te "sekrety" z nim związane. Szkoda tylko, że plakatów nie będzie ale mam jeszcze co wieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...