Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Co wy tak narzekacie na Allods? Jeśli sądzicie, że niecała godzina gry wystarczy by ją skreślić nawet nie czekając co da do zaoferowania. Ja grałem i gram w Allods i mówię wam, że czasem jest to nawet przyjemna przerwa od wowa. Mimo iż wielu uważa tą grę za podróbkę wowa to ja muszę się sprzeciwić. Ta gra posiada unikalny klimat, który czasem rozśmieszy, a czasem każe zachować powagę. Bardzo przyjemny jest content pve zarazem pvp, lecąc z jednego allodu, obładowani łupem trzeba się bronić przed chciwymi piratami. Ta gra ma naprawdę sporo do zaoferowania, więc nie skreślajcie jej, ponieważ jeden powiedział, że gra jest głupia itd. a reszta leci po tym co on powiedział. Tyle ode mnie co do Allods.

Jeśli chodzi o reszte pełniaków to napewno zagram w Bionic comando, ponieważ za westernami nie przepadam, a także za sportowymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać :). A nie mówiłem :wink:. Ale nie spodziewać się że będzie aż tak! No no jak będzie większa objętość niż standard to będzie super. Mnie tam nawet nie obchodzą ani plakaty, ani tipsomaniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na dużo zajęć, nie mam ostatnio szans na udział w Przeciekach, więc po szkole wchodzę w link z pełniakiem i powoli zjeżdżam w dół strony i spoglądam co tam dla Nas CDA przygotowało. Dwa dni temu i wczoraj spowodowało to nie małe emocje, a dzisiaj? Ciśnienie mi tak skoczyło :D Jak dla mnie to genialna pełna wersja, już dawno chciałem kupić, ale czekałem na jakąś lepszą obniżkę, a tutaj proszę. Po prostu nie wiem jak wyrazić swoją radośc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Mamy archiwalne numery, ok, dla mnie, kolekcjonera staroci coś naprawdę fajnego.

Dalej - snowboard... Nie dla mnie, po prostu sportówki omijam szerokim łukiem i tyle, kwestia gustu.

Bionic Commando - odświeżenie klasyka z NESa, again, dla odlschoola jak znalazł. Z pewnością rzucę okiem. ^.=.^

No i danie główne, nowy Call of Juarez - wprawdzie stęskniłem się jakimś dobrym RPG, czy RTSem, ale kawałem dobrego FPP w ciekawych klimatach nie pogardzę. Tym razem macie moją kasę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElTabasco wiem że to dziwnie zabrzmiało ale jagbyś przechodził 2 razy to za tym drugin razem mógłbyś sprawdzić jak to jest być nieśmiertelnym lub mieć bronie których nie mogłeś zdobyć ( ja tak zrobie przejde gre 2 razy z i bez kodów) lub znależć . Też tak sprubuj i niewściekaj sie na mnie oki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi to robicie?:) W zeszłym miesiącu świetne gry na coverku (moje ulubione Thiefy przede wszystkim) a w tym również świetne gry, ale na żadną nie byłem tak zdecydowany jak na Thiefa. Niestety funduszy zabrakło. W kiosku jest jeszcze kilka egzemplarzy marcowego numeru i nie wiem co teraz wybrać. Wiem, że ostateczny wybór należy do mnie, ale napiszcie, co wy byście brali gdybyście mogli wziąć tylko 1 numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz mnie zbluzgacie i wyzwiecie od niewiernych za to co powiem, ale

JA KUPUJE CD ACTION DLA GIER!!!

Chętnie bym zamówił prenumeratę i co 4 tygodnie usiadł w fotelu przy nowym numerze zagłębiając się w lekturze, ale niestety nie stać mnie na wydawanie co miesiąc 15 zł. Mam inne wydatki, a że mam świra na punkcie gier, więc za każdym razem sprawdzam przecieki i jak będzie jakaś fajna dla mnie gierka, to od czasu do czasu sobie kupie.

CD Action kupuje od numeru, w którym był Ninja Blade (zobaczyłem reklamę w TV). Wcześniej w ogóle tego typu magazynów nie kupowałem. Do tej pory nabyłem 4 numery CD Action. W tym numerze gierki są suuuper, więc na pewno sobie kupię. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi to robicie?:) W zeszłym miesiącu świetne gry na coverku (moje ulubione Thiefy przede wszystkim) a w tym również świetne gry, ale na żadną nie byłem tak zdecydowany jak na Thiefa. Niestety funduszy zabrakło. W kiosku jest jeszcze kilka egzemplarzy marcowego numeru i nie wiem co teraz wybrać. Wiem, że ostateczny wybór należy do mnie, ale napiszcie, co wy byście brali gdybyście mogli wziąć tylko 1 numer.

Moja rada - bierz ten, bo do poniedzialku tylko lezy, a na nowy moze uda ci sie zgromadzic fundusze.

Wiem, że zaraz mnie zbluzgacie i wyzwiecie od niewiernych za to co powiem, ale

JA KUPUJE CD ACTION DLA GIER!!!

Chętnie bym zamówił prenumeratę i co 4 tygodnie usiadł w fotelu przy nowym numerze zagłębiając się w lekturze, ale niestety nie stać mnie na wydawanie co miesiąc 15 zł. Mam inne wydatki, a że mam świra na punkcie gier, więc za każdym razem sprawdzam przecieki i jak będzie jakaś fajna dla mnie gierka, to od czasu do czasu sobie kupie.

CD Action kupuje od numeru, w którym był Ninja Blade (zobaczyłem reklamę w TV). Wcześniej w ogóle tego typu magazynów nie kupowałem. Do tej pory nabyłem 4 numery CD Action. W tym numerze gierki są suuuper, więc na pewno sobie kupię. :happy:

Ja cie nie zbluzgam - uczciwe postawienie sprawy i wszystko jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra!!! Pierwsze Call of Juarez przeszedłem tak szybko, że prawie tego nie zauważyłem, bo było taaaakie świetne :tongue: Teraz będę miał szansę zapoznać się z drugą częścią :happy: Niestety nie będe miał czasu aż tyle grać jak wówczas (były wakacje...), ale przejdę je na pewno :happy:

jeśli ktoś ma tipso maniaka z roku 2009 niech zobaczy co kryje się na 104 stronie ( kody do call of juarez:więzy krwi)

@patryczek

A po co komu kody? Jak dla mnie takie coś jak cheaty mogło by w ogóle nie powstać... Bo po co? Żeby ułatwiać gre? Ale co to za przyjemność strzelać do kogoś kto nie może cię zranić.

@ElTabasco wiem że to dziwnie zabrzmiało ale jagbyś przechodził 2 razy to za tym drugin razem mógłbyś sprawdzić jak to jest być nieśmiertelnym lub mieć bronie których nie mogłeś zdobyć ( ja tak zrobie przejde gre 2 razy z i bez kodów) lub znależć . Też tak sprubuj i niewściekaj sie na mnie oki.

Patryczek - ZONK? ElTabasco po prostu się zapytał, a ty mu wyskakujesz, że się wścieka... A kiedyś też tak będziesz miał, że gry z kodami są beznadziejne... Żeby nie było: widzę co napisałeś, że przejdziesz bez kodów, ale... ale widzę też twój wiek zawarty w profilu. Dlatego wyciągam logiczne wnioski, że kody wstukasz gdzieś w okolicach drugiego poziomu (a to co napisałeś, napisałeś żeby się usprawiedliwić, ale mniejsza z tym). A dlaczego tak myślę? Analiza porównawcza z bratem, jego kolegami i moimi kuzynami... Wszyscy mniej-więcej w okolicach 9-12 lat... Wszyscy na początku mówią, że nie będą używać kodów, kiedy podaję im logiczne argumenty, że wtedy gra wiele traci... Aha i "sprubuj" korzystać z automatycznej korekty wbudowanej w przeglądarkę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję te "Więzy Krwi", mam nadzieję że gra sporo się zmieniła od czasu co najwyżej miernej pierwszej części.

Szkoda tylko że żadnego plakatu nie będzie, no ale trudno. Zobaczymy co pismo zaoferuje "w bebechach".

A kiedyś też tak będziesz miał, że gry z kodami są beznadziejne...

A to akurat zależy która ;-) . Od czasu premiery Heroes 3 minęło już "trochę" czasu, ale jak sobie odświeżam co jakiś czas tę grę to tylko z kodami. Jakaś taka przyjemniejsza się zdaje, kwestia gustu widocznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Jaaaa... Ale żeście spam zrobili :P

Ja tylko jeszcze do Smugglera ^^ Ja traktuję i płytkę i pismo po równo. I wydaje mi się, że tak się powinno traktować tego typu pisma... Bo żeby zdobyć pełniaka na płytkę też się trzeba postarać i to wcale nie koniecznie mniej niż przy pisaniu recenzji, prawda?

Aha... I ile będzie tych płytek w końcu? Dwie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na treść, wtedy będziesz mógł to powiedzieć... Ale szykują się recenzje:

- Bulletstorm (teraz już to wiem, mimo błędów, ta gra jest bombowa, ma jajo, ma styl, no i "kill with skill" - w Więzy Krwi zagram dopiero, gdy przejdę właśnie grę PCF!)

- Shogun: Total War (kolejna świetna strategia)

- Dragon Age II (nie fascynowałem się tą grą i.. pewnie tak zostanie)

- być może AC: Brotherhood na PC (czekam, czekam, czekam, "mam głoda" po genialnej II)

- Rift

- być może MotorStorm: Apocalypse

- WH40.000 - DoWII - Retribution

- Men of War: Assault Squad

- Gemini Rue

Czyli - same hity. Do tego zapewne mnóstwo publicystki, rozszerzony AR i NL, sporo zapowiedzi i beta-testów, jak zwykle, no i pełniaki - w sumie, nawet przy najtańszych cenach, będą razem kosztować 80zł w sklepach, a biorąc pod uwagę normalne - koło 100zł. Nieźle to mało powiedziane. Shaun White Snowboarding mnie nie fascynuje, ale już Bionic Commando, gdy znajdę czas, to ruszę, a za CoJ: BiB zajmę się natychmiast po Bulletstorm'ie. 15 lat w godnym stylu (ie przeszkadza mi brak Tipsa czy plakatu, wszak od tego jest SPEC/wrześniowy numer ;) ) - i oby dalsze 15 w świetnym stylu Cd-Action było, trwało i rządziło, jak zawsze, jak teraz.

A co do Assassin's Creed- to było takie gdybanie, trochę zbyt rozdmuchane. Ale być może za parę numerów... :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...