Skocz do zawartości
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Co inengo obiecac i nie dac, co innego nie obiecac i nie dac. Wiec rownie dobrze ja moge czuc niesmak, ze jeszcze nie wyslales mi 50 zl na konto jako prezent na 15 urodziny CDA.

No niby tak, ale to że dajecie jakieś plakaty na ważniejsze okoliczności jest prawie oczywiste, no sam powiedz. "Prawie", dlatego że teraz nie daliście, ale po tym, jak zobaczyłem jakie będą pełniaki zrozumiałem przyczynę. A farba na ścianie niech trochę pooddycha bez plakaciku, spokojnie ;)

A prezentem na urodziny CDA jest moje uznanie i to, że kupuję magazyn od lat i nie zamierzam przestać ;)

"Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Widzisz, tak to jest jak się robi gry dla całego świata. Zabrakło chłopakom czasu na zrobienie dobrej polonizacji, a po co tracić kasę na coś, co może okazać się niewypałem, jak to w większości dubbingowanych po polsku gier bywa...

Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Chciałbym, aby chociaż przywrócono pierwotną ilość rysunków, bo czuję że powoli ktoś zabija klimat CDA :( Co do reklam, to wątpię - chłopaki wydali dużo kasy na pełne wersje, to trzeba sobie czymś odbić.

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Przecież Call of Juarez: Więzy Krwi wyszło w Polsce na PC z polskimi napisami, a na konsolach było uaktualnienie wprowadzające tę kinową lokalizację. Jak nie będzie w CDA po polsku, to raczej nie zagram (a ściągnięcie spolszczenia z sieci byłoby nielegalne, chyba, że bym wysłał maila do pomocy technicznej Techland, to może by się zgodzili; swoją drogą wysłałem takie zapytanie do City Interactive i napisali, że nie będą tego traktować jako piractwa - potrzebowałem spolszczenia do Braid, bo kupiłem w Internecie w pakiecie Humble Indie Bundle 2).

Dodatki - fajna sprawa, zawsze znajdę czas na audiobooka :)

Allods Online - grałem kiedyś w Runes of Magic i od tego czasu omijam MMO szerokim łukiem

Shaun White Snowboarding - chętnie zagram, miły przerywnik

Bionic Commando - myślę, że zapowiada się ciekawie

Call of Juarez: Więzy Krwi - wiedziałem, że prędzej czy później trafi do CDA i wreszcie się doczekałem, bardzo spodobała mi się pierwsza część i chętnie zagram

Ogólnie jest to jeden z lepszych numerów, pod względem pełniaków, ostatnich miesięcy :D

Obecne pełniaki nieco wyjaśniają te z poprzedniego numeru (choć i one złe nie były) i prezentują się na prawdę dobrze. Numer urodzinowy bez tipsomaniaka czy plakatu dzięki nim są do wybaczenia :smile: , teraz czekam na ogłoszenie zawartości ''czytanej". Po raz 9-ty w swoje urodziny macie moje pieniądze!

Edytowano przez Abyss

Gość djmati

Pełniaki wszystkie na tym samym poziomie ... no może SWS trochę odstaje od peletonu. Dodatki też użyteczne i "nietypowe".

Na 200 nr. powinien być jakiś jeden mega pełniak który zatopi konkurencie. Jeden pełniak ale rozwalający to lepsze niż trzy średnie.

SWS mało kto słyszał, BC trochę głośno reklamowany ale nadal średniactwo. CoJ:BiB jedynie jest trochę wyżej.

200 nr. - Mass Effect i nawet nie lubiący takich gier kupią a konkurencja głową o kant okrągłego stołu.

Pozdro

Czyli podsumuje : Shaun - dobra gra , ale mnie nie kręci , Bionic Coamndo - dobra gra , z chęcią zagram , CoJ - gra świetna i polaska - oczywiście z chęcią zagram i przejde min. 2 razy . Jeden z lepszych numerów pod względem pełniaków i chyba najlepszy pod względem zawartości i dodatków .

"Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Jaki tam "epik"- tytuł jest po polsku, można się domyśleć ;)

Ogólnie fajnie. Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Sam jestem ciekaw co tam wrzucą, choc na rysunek na całą stronę bym nie liczył :P

No, trzeba przyznać, że w te urodziny "CDA kick ass", a "konkurencja suxx".

Szkoda tylko, że raczej żadna grami mi nie ruszy;/ Za CoJ:WK przeszedłem u kuzyna i trzeba przyznać, że czyma poziom, szkoda tylko, że jest taka krótka.

ghost odpowiedz mi czy Allods online będzie od razu ze spolszczeniem czy wogule będzie miała spolszczenie czy będzie trzeba ściągać bo chodzę do 5 kl podst. mam 5 ze sprawdzianów no ale spolszczenie to spolszczenie . Proszę odpowiedz szybko.

No! Podpuszczony obietnicami czegoś większego, odpuściłem sobie w zeszłym miesiącu jakiekolwiek zakupy, co by się na jakiegoś dubla nie nadziać. I dobrze, bo CoJ wchodził parę dni temu do całkiem ciekawego zestawu promocyjnego Steama. Przetrzymalim i oszczędzilim :D Bardzo ładnie.

CoJ: WK obstawiałem raczej na przyszły rok. Czy właśnie w tej grze można każdą misję przejść każdym bratem?

Tak sobie czytam i dziwi mnie to, że wiele osób spodziewało się "Wiedźmina" na pełniaka. Jasne, ktoś przytomnie zauważył że przed premierami dużych kontynuacji dostajemy czasem poprzednie części (np. Just Cause). Z tym, że wtedy jest to zabieg, który może poprawić sprzedaż kolejnej części i dać zarobić, dodatkowo, sprzedażą licencji na "jedynkę". W przypadku Wiedźmina to się zupełnie nie sprawdza. Raz, jest to marka doskonale znana w Polsce "growy Pan Tadeusz". Dwa, reedycja Wieśka jest wysoko na liście bestsellerów, wyżej od Bulletstorma. A to znaczy, że zarabia ciągle ładną kaskę - a na pewno większą niż jednorazowy zastrzyk ze sprzedaży licencji.

Ha, raz jeszcze pozdrowienia, CDA. Jesteście ze mną od dziecka jako bardzo opiniotwórcze medium - zarówno jeśli chodzi o jakość i treść gier, piractwo, sprzęt (testy przyjazne czytelnikowi :) ) Dlatego bardzo, bardzo dzięki ;)

początek był raczej słaby( co myślę o shaun white pisałem już wcześniej) a bionic to tania podróbka spider-mana ale zato call of juarez to już coś. Najlepszym dodatkiem jednak i tak obwieszczam audiobook jako coś nowego w cda. Teraz czekam na ujawnienie zawartości samego pisma.

No, no, no :) Zacny numer. Nie sądziłem, że CoJ: WK będzie :) Zacna gra i Bionica się wypróbuje. A ten Snowboard, też może. Odnośnie skanów CDA, to nr. 1 mam, bo był na 100 coverku :) Taka prośba. Dałoby radę wrzucić zapowiedź numeru dziś wieczorkiem? ;)

Jedyne co mnie ciekawi to ten MMORPG. Kompletnie nie w moim guście jest CoJ... Liczyłem na coś z RTS. Szkoda, ale numer kupię, żeby była pamiątka

W nowym numerze mamy baaardzo ciekawy zestaw gier od Ubisoftu.

Czy w Call of Juarez: Więzy Krwi jest jakiś sensowny multiplayer?

ghost odpowiedz mi czy Allods online będzie od razu ze spolszczeniem czy wogule będzie miała spolszczenie czy będzie trzeba ściągać bo chodzę do 5 kl podst. mam 5 ze sprawdzianów no ale spolszczenie to spolszczenie . Proszę odpowiedz szybko.

@czikita12

Lepiej grać tym, czym gra Ci się wygodniej.To chyba oczywiste... :rolleyes:

Gdy zobaczyłem że głównym pełniakiem ma być Call of Juarez:Więzy Krwi to spadłem z krzesła. Szkoda tylko że żaden z tych trzech pełniaków nie pójdzie na moim komputerze. Chociaż jeśli mój staruszek się postara na najmniejszych detalach może pójdzie :)

początek był raczej słaby( co myślę o shaun white pisałem już wcześniej) a bionic to tania podróbka spider-mana ale zato call of juarez to już coś. Najlepszym dodatkiem jednak i tak obwieszczam audiobook jako coś nowego w cda. Teraz czekam na ujawnienie zawartości samego pisma.

Tania podróbka spider-mana ? Kolego chyba nie lałeś. Ta gra ma całkiem inną mechanike rozgrywki a graficznie spider-man nawet nie sięga jej do pięt. Zastanow sie nastepnym razem nad swoja wypowiedzią.

Smugg- jak przeczytałem, że polski FPS to mi wpadło na myśl Sniper: Ghost Warrior i już ręka uderzyłaby w jajka :) Choć z Więzów Krwi też bardzo się cieszę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.