Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Hmm... główny pełniak mnie niestety nie zadowolił, gdyż tę grę już posiadam i ją przeszedłem. Ale warto w nią zagrać tym osobom, które w nią jeszcze nie grały. Jestem natomist bardzo szczęśliwy pod względem dwóch pełniaków (Shauna White'a i Bionic Comando), które na 100% zainstaluję i zagram. Świetny numer, panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekają niech zobaczą co daje konkurencja. Mi wszystkie gry podchodzą, bo w każdą chciałem zagrac. Mamy trzy całkiem świeże niezłe tytuły. Teraz tylko kwestia ilosci coverów, liczby stron i innych prezentów. To będa udane urodziny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy ten numer będzie zapakowany w tę "specialną" folię czy jak zawsze w zwykłą? Specjalną to mam na myśli taką w którą pakowaliście np. numer w którym jedną z pełniaków bym Blood Rayne 2, mam nadzieję, że jasno zadałem to pytanie :P Tak z ciekawości, bo te kolorowe folie zazwyczaj zwiastują coś specjalnego, a taki przecież jest ten numer :)

Kwiecien bedzie zloty bo w zlotej folii. :)

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Co inengo obiecac i nie dac, co innego nie obiecac i nie dac. Wiec rownie dobrze ja moge czuc niesmak, ze jeszcze nie wyslales mi 50 zl na konto jako prezent na 15 urodziny CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko 1 pytanko do tych którzy mówią że allods to głupia gra ale powiedzcie , to nie tylko wasze zdanie się liczy są te 20 milionów osób na świecie które lubieją takie MMO i proszę nie obrażajcie ich mówiąc że allods on linie jest głupie . I powiem jedno JA LUBIE MMO .

PS. Call of juarez jest super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tym (tak jak w tamtym) roku Mr.Jedi nagra filmik z urodzinami CDA w roli głównej.

Nie. Po prostu to samo co rok to juz nie jest fajne, nawet jak jest fajne. Dla zasady nie chcemy powtarzac tych samych zagrywek co rok. Moze na 200 nr?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Co inengo obiecac i nie dac, co innego nie obiecac i nie dac. Wiec rownie dobrze ja moge czuc niesmak, ze jeszcze nie wyslales mi 50 zl na konto jako prezent na 15 urodziny CDA.

No niby tak, ale to że dajecie jakieś plakaty na ważniejsze okoliczności jest prawie oczywiste, no sam powiedz. "Prawie", dlatego że teraz nie daliście, ale po tym, jak zobaczyłem jakie będą pełniaki zrozumiałem przyczynę. A farba na ścianie niech trochę pooddycha bez plakaciku, spokojnie ;)

A prezentem na urodziny CDA jest moje uznanie i to, że kupuję magazyn od lat i nie zamierzam przestać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Widzisz, tak to jest jak się robi gry dla całego świata. Zabrakło chłopakom czasu na zrobienie dobrej polonizacji, a po co tracić kasę na coś, co może okazać się niewypałem, jak to w większości dubbingowanych po polsku gier bywa...

Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Chciałbym, aby chociaż przywrócono pierwotną ilość rysunków, bo czuję że powoli ktoś zabija klimat CDA :( Co do reklam, to wątpię - chłopaki wydali dużo kasy na pełne wersje, to trzeba sobie czymś odbić.

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Przecież Call of Juarez: Więzy Krwi wyszło w Polsce na PC z polskimi napisami, a na konsolach było uaktualnienie wprowadzające tę kinową lokalizację. Jak nie będzie w CDA po polsku, to raczej nie zagram (a ściągnięcie spolszczenia z sieci byłoby nielegalne, chyba, że bym wysłał maila do pomocy technicznej Techland, to może by się zgodzili; swoją drogą wysłałem takie zapytanie do City Interactive i napisali, że nie będą tego traktować jako piractwa - potrzebowałem spolszczenia do Braid, bo kupiłem w Internecie w pakiecie Humble Indie Bundle 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki - fajna sprawa, zawsze znajdę czas na audiobooka :)

Allods Online - grałem kiedyś w Runes of Magic i od tego czasu omijam MMO szerokim łukiem

Shaun White Snowboarding - chętnie zagram, miły przerywnik

Bionic Commando - myślę, że zapowiada się ciekawie

Call of Juarez: Więzy Krwi - wiedziałem, że prędzej czy później trafi do CDA i wreszcie się doczekałem, bardzo spodobała mi się pierwsza część i chętnie zagram

Ogólnie jest to jeden z lepszych numerów, pod względem pełniaków, ostatnich miesięcy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne pełniaki nieco wyjaśniają te z poprzedniego numeru (choć i one złe nie były) i prezentują się na prawdę dobrze. Numer urodzinowy bez tipsomaniaka czy plakatu dzięki nim są do wybaczenia :smile: , teraz czekam na ogłoszenie zawartości ''czytanej". Po raz 9-ty w swoje urodziny macie moje pieniądze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Pełniaki wszystkie na tym samym poziomie ... no może SWS trochę odstaje od peletonu. Dodatki też użyteczne i "nietypowe".

Na 200 nr. powinien być jakiś jeden mega pełniak który zatopi konkurencie. Jeden pełniak ale rozwalający to lepsze niż trzy średnie.

SWS mało kto słyszał, BC trochę głośno reklamowany ale nadal średniactwo. CoJ:BiB jedynie jest trochę wyżej.

200 nr. - Mass Effect i nawet nie lubiący takich gier kupią a konkurencja głową o kant okrągłego stołu.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumuje : Shaun - dobra gra , ale mnie nie kręci , Bionic Coamndo - dobra gra , z chęcią zagram , CoJ - gra świetna i polaska - oczywiście z chęcią zagram i przejde min. 2 razy . Jeden z lepszych numerów pod względem pełniaków i chyba najlepszy pod względem zawartości i dodatków .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Jaki tam "epik"- tytuł jest po polsku, można się domyśleć ;)

Ogólnie fajnie. Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Sam jestem ciekaw co tam wrzucą, choc na rysunek na całą stronę bym nie liczył :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost odpowiedz mi czy Allods online będzie od razu ze spolszczeniem czy wogule będzie miała spolszczenie czy będzie trzeba ściągać bo chodzę do 5 kl podst. mam 5 ze sprawdzianów no ale spolszczenie to spolszczenie . Proszę odpowiedz szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Podpuszczony obietnicami czegoś większego, odpuściłem sobie w zeszłym miesiącu jakiekolwiek zakupy, co by się na jakiegoś dubla nie nadziać. I dobrze, bo CoJ wchodził parę dni temu do całkiem ciekawego zestawu promocyjnego Steama. Przetrzymalim i oszczędzilim :D Bardzo ładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i dziwi mnie to, że wiele osób spodziewało się "Wiedźmina" na pełniaka. Jasne, ktoś przytomnie zauważył że przed premierami dużych kontynuacji dostajemy czasem poprzednie części (np. Just Cause). Z tym, że wtedy jest to zabieg, który może poprawić sprzedaż kolejnej części i dać zarobić, dodatkowo, sprzedażą licencji na "jedynkę". W przypadku Wiedźmina to się zupełnie nie sprawdza. Raz, jest to marka doskonale znana w Polsce "growy Pan Tadeusz". Dwa, reedycja Wieśka jest wysoko na liście bestsellerów, wyżej od Bulletstorma. A to znaczy, że zarabia ciągle ładną kaskę - a na pewno większą niż jednorazowy zastrzyk ze sprzedaży licencji.

Ha, raz jeszcze pozdrowienia, CDA. Jesteście ze mną od dziecka jako bardzo opiniotwórcze medium - zarówno jeśli chodzi o jakość i treść gier, piractwo, sprzęt (testy przyjazne czytelnikowi :) ) Dlatego bardzo, bardzo dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek był raczej słaby( co myślę o shaun white pisałem już wcześniej) a bionic to tania podróbka spider-mana ale zato call of juarez to już coś. Najlepszym dodatkiem jednak i tak obwieszczam audiobook jako coś nowego w cda. Teraz czekam na ujawnienie zawartości samego pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no :) Zacny numer. Nie sądziłem, że CoJ: WK będzie :) Zacna gra i Bionica się wypróbuje. A ten Snowboard, też może. Odnośnie skanów CDA, to nr. 1 mam, bo był na 100 coverku :) Taka prośba. Dałoby radę wrzucić zapowiedź numeru dziś wieczorkiem? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...