Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Myślę, że jak na trzeci pełniak, to dostaliśmy naprawdę fajną grę. W dodatku cały czas w sklepach można ją kupić za ~50zł. Nie widzę obecnie powodów do narzekań, ale też nie należy się chyba napalać na hity typu AC czy Bioshock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trochę szkoda, bo w moim mniemaniu lepszą rzeczą jest e-book, niż audio-book (czytniki e-booków są coraz powszechniejsze, poza tym na telefonach z wyświetlaczami ~4" da się już całkiem przyjemnie czytać krótsze teksty), ale nie będę narzekał, bo zwyczajnie nie wypada.

Nic straconego, kiedys mozemy i e-booki sprobowac zakombinowac.

Co do Shaun White Snowboarding, fajnie, że pełniak dość świeży, aczkolwiek z tego co widzę, wokół ochy i achy, a średnia ocen gry oscyluje wokół 60% (metacritic to chyba dość rzetelny portal).

ale trzeba pamietac, ze to trzeci a zatem najslabszy pelniak i poprzez pryzmat innych "trojek" to oceniac. Jakby to byl glowny full, to rozumialbym rton rozczarowania, ze tylko 60% itd. Lecz tak...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3xDVD to byłoby naprawdę coś :wink: ale na takie zagrywki to jeszcze chyba za wcześnie - cena prawdopodobnie ostro poszłaby w górę. Może przy okazji 200. numeru.

Ja twardo stoję przy 2 DVD: 2.pełniak zapełni 1.-szą płytkę a 'główne danie' zostanie zamieszczone na osobnej 2-giej płytce.

Jest również opcja, że drugim lub pierwszym pełniakiem będzie Mount & Blade - to tylko moje dywagcje :wink: który zajmuje na CD 547 MB, więc na ostatniego fulla zostałoby ok. 3GB.

Któraś wersja się spełni. Chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo i 4DVD :)

Jest w sumie niewiele starszych tytułów, w które jeszcze miałbym ochotę zagrać... No ale tu by trzeba zdefiniować co oznacza starszy dla kogoś kto sam ma już dawno 3 dychy na karku :P

Oby tylko gatunkowo mi podpasowało - bo co najmniej od 3 numerów nic nie instalowałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka beznadziejnych pełniaków w poprzednich numerach wyjaśniona... Skoro Shaun White (który kosztuje ponad 50 zł :O) jest najgorszym pełniakiem to czekam na główny

Jak to najgorszym pełniakiem? Wszystkie trzymają poziom, choć nie zawsze.

A w gierkę pewnie zagram jeśli starczy czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to jak można jeszcze będzie liczyć na jakieś dodatki?

Tak się napaliłem na plakat, bo mam strasznie łysą ścianę a muszę jakoś sobie pokój urządzić.

Można na takie coś liczyć?

Na cos mozesz liczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka beznadziejnych pełniaków w poprzednich numerach wyjaśniona... Skoro Shaun White (który kosztuje ponad 50 zł :O) jest najgorszym pełniakiem to czekam na główny

Jak to najgorszym pełniakiem? Wszystkie trzymają poziom, choć nie zawsze.

A w gierkę pewnie zagram jeśli starczy czasu.

Chodzilo o to, ze najgorszym z tych, co beda.

Co w sumie mysle jest zgodne z prawda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, Smugg zapewniając mnie i innych, że w tym miesiącu będziemy mogli konkretnie świętować piętnastkę CDA miał rację. Ryzykując powiem tak: jeśli pierwszy pełniak jest taki, to co będzie później? Crysis, TDU2?! Stawiam na podobną wariację. Dawno takiego gatunku w CDA nie było. Ostatni w podobnych klimatach, lub też na podobnych zasadach był THPS 4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka beznadziejnych pełniaków w poprzednich numerach wyjaśniona... Skoro Shaun White (który kosztuje ponad 50 zł :O) jest najgorszym pełniakiem to czekam na główny

A możesz kolego napisać jakie to były te ''beznadziejne'' pełniaki w ciągu ostatnich 12 numerów? CDA nie kupuję, ale stronę śledzę i nie przypominam sobie czegoś takiego jak ''beznadziejny'' pełniak. Rly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trochę szkoda, bo w moim mniemaniu lepszą rzeczą jest e-book, niż audio-book (czytniki e-booków są coraz powszechniejsze, poza tym na telefonach z wyświetlaczami ~4" da się już całkiem przyjemnie czytać krótsze teksty), ale nie będę narzekał, bo zwyczajnie nie wypada.

Nic straconego, kiedys mozemy i e-booki sprobowac zakombinowac.

Co do Shaun White Snowboarding, fajnie, że pełniak dość świeży, aczkolwiek z tego co widzę, wokół ochy i achy, a średnia ocen gry oscyluje wokół 60% (metacritic to chyba dość rzetelny portal).

ale trzeba pamietac, ze to trzeci a zatem najslabszy pelniak i poprzez pryzmat innych "trojek" to oceniac. Jakby to byl glowny full, to rozumialbym rton rozczarowania, ze tylko 60% itd. Lecz tak...?

Trzymam za słowo. :rolleyes: IMO to bardzo dobry pomysł jest, tym bardziej, że to może się udać (przykładem może być M.Przybyłek udzielający się czasem na forum.Gamedec w wersji elektronicznej to byłoby coś. :cool: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Po pierwsze. Płyty Blu ray na pewno nie będzie. Na stronie pare mies. temu była sonda w tej sprawie i o ile dobrze pamiętam 90% odpowiadających nie chciałaby cda w formacie blu ray.W tym temacie było pytanko do Ghosta czy będzie jedna czy dwie płyty dvd. Odpowiedz brzmiała zobaczysz. Moim zdaniem chodziło że będzie 3 DvD ;p(już ktoś zadał sobie trud i policzył ile już potrzeba miejsca i wyliczył że na 2 pełniaki zostało 4 giga więc albo będa 3 DVD albo 2 starsze ale świetne pełniaki-Oby!!!

Mistrzu ;) To ja zapytałem o płytki ;) I to ja policzyłem ;) Ale dobra, nie będę się chwalił...

Ponowię pytanie, bo nie otrzymałem odpowiedz: Jaką ocenę dostała ta gra (Shaun White Snowboarding) w CDA. Jakby ktoś wymienił plusy i minusy to byłbym oczywiście bardzo wdzięczny ;)

Co do płytek jeszcze: trzech DVD może nie będzie, chociaż... Odpowiedź Ghosta była bardzo tajemnicza (jak zwykle zresztą :laugh:).

@Smuggler

To ja sobie policzę pieniążki, które trzeba będzie odłożyć :laugh: (odłożę ze 20 zeta, bo coś czuję, że ten numer będzie troszku więcej kosztował)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smuggler, mistrzu, ja nie piję alkoholu ;) Czipsów też nie jadam, bo to chemia sztuczna i niesmaczna zresztą jest ;)

@erdragon

Wątpię ^^ Ghost pewnie za karę kazałby wtrącić Smugglera do lochów, albo co gorsza... rzucił na pożarcie królikom :laugh:

A na poważnie: pewnie wszystkiego dowiemy się w swoim czasie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mistrzu, ja nie piję alkoholu ;) Czipsów też nie jadam, bo to chemia sztuczna i niesmaczna zresztą jest ;)

@erdragon

Wątpię ^^ Ghost pewnie za karę kazałby wtrącić Smugglera do lochów, albo co gorsza... rzucił na pożarcie królikom :laugh:

A na poważnie: pewnie wszystkiego dowiemy się w swoim czasie ;)

Tja...

Te króliki to naprawdę straszna rzecz wiem co mówie ;p Rzeczywiście to lepiej Smuggler niech nic nie mówi bo kto będzie tak mieszał z błotem ludzi w AR? Tfu niech wszyscy udają że ja tego nie napisałem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...