Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Gość eldragon93

Trzy pełniaki będą? To jak Wy je upchaliście na płytkę? To, że będą 2 DVD, to już chyba oczywiste... Ale tak... Allods 4 Giba, SWS chyba z 7 Giba (jak już wcześniej pisałem) + wszelkiej maści bonusy... Czyli wychodzi, że dwa ostatnie pełniaki będą ważyły średnio po jakieś 2 GB ;)

Widzisz, Smugg? Się uczy matematyki, to i liczyć się umie :laugh:

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem. Chociaż tytuł z "Shaunem" nie był moim faworytem to i tak zagram ,bo baaaaardzo dawno grałem w grę snowboardową. Ciekawe czy ta gra ma tryb online ? Jakby miała to fajnie jakby ktoś grał wogóle.

PS. Ta gra była dodana do jakiegokolwiek pisma na świecie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

I to ten najsłabszy?! Takie prezenty [dodatki + A.O.] i całkiem fajna gra jako ?3? pełniak to aż się boje że popuszczę przy głównym :D Na wszelki mam przygotowanego pampersa :]

PS: Oby nakładu stykneło. A tak ile go jest średnio? W Listopadzie 2010 poszło 81 tyś. Czyli nakładu ok. 90 tyś ? Smug,Ghost?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pelniaka, to jak na TRZECI pelniak to chyba zle nie jest...

Że niby jak na trzeciego pełniaka to nie jest źle? Eh, po prostu brak słów... To jest bosko! :biggrin: Wybaczcie, ten post będzie strasznie chaotyczny, ale to przez to, że nie mogę okiełznać swojej radości :biggrin: Jeśli to jest trzeci pełniak, to co będzie dalej? Chyba nawet o tym nie śniłem... Podejrzewam, że skoro na start dostajemy takie rzeczy, a przed nami jeszcze dwie gry i ponoć kilka dodatków, to będzie numer wszech czasów :smile: Kurka, w redakcji panuje pewnie miła atmosfera (teraz szczególnie, w końcu dzielić każdy się lubi :wink:), a i mi się udzieliło. Nie mogę się doczekać, ja przez Was zwariuję, redakcjo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich informacjach numer się zapowiada wspaniale! Te archiwalne numery to naprawdę wielki

prezent dla tych którzy byli wtedy zbyt młodzi - czyli np. ja ;p

Liczę tylko żeby w pisemku było dużo publicystyki i cała masa urodzinowych dodatków.

A żeby nie było złoty miesiąc nie może oznaczać że głównym pełniakiem będzie jakaś gra w złotej edycji.

To by było zbyt proste xD. Myślę że tu chodzi o całą masę dodatków i innych rzeczy które jeszcze się nigdy w piśmie nie pojawiły(oby ;p).

A jako głównego pełniaka zgaduje grę batman arkham asylum(mało możliwe ale jeżeli ponad rok temu był DMC4 co chyba 7 dych kosztował to jednak możliwe).

Dobra może z pełniakiem się trochę rozpędziłem ale kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Shaun White Snowboarding jakoś nie kręci. Nie przepadam za tego typu grami, ale skoro to trzeci pełniak, to mam nadzieję ,że pozostałe dwa bardziej przypadną mi do gustu. i nadal mam cichą nadzieję na TR Underworld...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że snowboard mnie w ogóle nie kręci. Anyway, doceniam wartość pełniaka, jednak wolę poczekać na jutrzejsze przecieki, i zobaczyć, jaka będzie główna pełna wersja numeru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ opti

Ekhm, chciałeś chyba powiedzieć, że wolisz jutro zobaczyć, jaki będzie drugi pełniak. W końcu, jeśli się nie mylę, na cover trafią trzy gry :smile: A i faktycznie, jako trzeci pełniak Snowboarding sprawdza się wyśmienicie! A propos TR: Underworld, ja również zastanawiałem się czy redakcja nie dopełni kolekcji tą częścią... Ale chyba mnie jednak tak Lara nie kręci :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ten najsłabszy?! Takie prezenty [dodatki + A.O.] i całkiem fajna gra jako ?3? pełniak to aż się boje że popuszczę przy głównym :D Na wszelki mam przygotowanego pampersa :]

PS: Oby nakładu stykneło. A tak ile go jest średnio? W Listopadzie 2010 poszło 81 tyś. Czyli nakładu ok. 90 tyś ? Smug,Ghost?

Zartujesz sobie? Naklad jest zwykle 130.000

Fajnie, ale w Shaun'a White'a sobie nie pogram, bo nie mam SM 3.0... :icon_cry:

Ja też , bo mam SM 2.0. :icon_cry:

...It's upgrade time?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pełniaki będą? To jak Wy je upchaliście na płytkę? To, że będą 2 DVD, to już chyba oczywiste... Ale tak... Allods 4 Giba, SWS chyba z 7 Giba (jak już wcześniej pisałem) + wszelkiej maści bonusy... Czyli wychodzi, że dwa ostatnie pełniaki będą ważyły średnio po jakieś 2 GB ;)

Widzisz, Smugg? Się uczy matematyki, to i liczyć się umie :laugh:

Pozdrawiam ;)

No to może będą 4 DVD albo blu.

I to ten najsłabszy?! Takie prezenty [dodatki + A.O.] i całkiem fajna gra jako ?3? pełniak to aż się boje że popuszczę przy głównym :D Na wszelki mam przygotowanego pampersa :]

PS: Oby nakładu stykneło. A tak ile go jest średnio? W Listopadzie 2010 poszło 81 tyś. Czyli nakładu ok. 90 tyś ? Smug,Ghost?

Nakład wynosi jakieś 120 tys. egz. Masz panie dane: http://markolf.pl/forum/viewtopic.php?p=313418#313418

Do tego po pierwszym pełniaku nie ma się jak na razie cieszyć. Średnio 60% zbiera, więc jakaś światowa liga to to nie jest. Ale lepsze coś niż nic.

Dokładne staty SWS:

Gry-online

6.2/10

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11663

metacritic.com:

60/100

http://www.metacritic.com/game/pc/shaun-white-snowboarding

gamespot.com:

6.55/10 (UŚREDNIONE)

http://www.gamespot.com/pc/sports/shaunwhi...ult%3Btitle%3B0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Płyty Blu ray na pewno nie będzie. Na stronie pare mies. temu była sonda w tej sprawie i o ile dobrze pamiętam 90% odpowiadających nie chciałaby cda w formacie blu ray.W tym temacie było pytanko do Ghosta czy będzie jedna czy dwie płyty dvd. Odpowiedz brzmiała zobaczysz. Moim zdaniem chodziło że będzie 3 DvD ;p(już ktoś zadał sobie trud i policzył ile już potrzeba miejsca i wyliczył że na 2 pełniaki zostało 4 giga więc albo będa 3 DVD albo 2 starsze ale świetne pełniaki-Oby!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trochę szkoda, bo w moim mniemaniu lepszą rzeczą jest e-book, niż audio-book (czytniki e-booków są coraz powszechniejsze, poza tym na telefonach z wyświetlaczami ~4" da się już całkiem przyjemnie czytać krótsze teksty), ale nie będę narzekał, bo zwyczajnie nie wypada. Klient darmowe MMO też mi nie podpadł, jak dla mnie to trochę porażka, ale może się nie znam? <facepalm> W każdym razie zawsze wychodzę z założenia, że to trochę taki zapychacz, MMO ma swoje wymagania względem łącza internetowego, a mając 512 kbps czy 1 Mbps można już we w miarę niedługim czasie pobrać klienta ważącego ~4GB.

Co do Shaun White Snowboarding, fajnie, że pełniak dość świeży, aczkolwiek z tego co widzę, wokół ochy i achy, a średnia ocen gry oscyluje wokół 60% (metacritic to chyba dość rzetelny portal). Wiadoma sprawa - nie należy sugerować się jedynie ocenami, aczkolwiek uważam to za dość dobrą pomoc przy zakupie. Sportówek nie lubię, nawet bardzo, więc pewnie oleję tego pełniaka. Pozostaje mieć nadzieję, że reszta będzie trzymała poziom, jak na tak ważne wydarzenie, jak 15-lecie CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...