Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

ghost odpowiedz mi czy Allods online będzie od razu ze spolszczeniem czy wogule będzie miała spolszczenie czy będzie trzeba ściągać bo chodzę do 5 kl podst. mam 5 ze sprawdzianów no ale spolszczenie to spolszczenie . Proszę odpowiedz szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem że głównym pełniakiem ma być Call of Juarez:Więzy Krwi to spadłem z krzesła. Szkoda tylko że żaden z tych trzech pełniaków nie pójdzie na moim komputerze. Chociaż jeśli mój staruszek się postara na najmniejszych detalach może pójdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek był raczej słaby( co myślę o shaun white pisałem już wcześniej) a bionic to tania podróbka spider-mana ale zato call of juarez to już coś. Najlepszym dodatkiem jednak i tak obwieszczam audiobook jako coś nowego w cda. Teraz czekam na ujawnienie zawartości samego pisma.

Tania podróbka spider-mana ? Kolego chyba nie lałeś. Ta gra ma całkiem inną mechanike rozgrywki a graficznie spider-man nawet nie sięga jej do pięt. Zastanow sie nastepnym razem nad swoja wypowiedzią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kolega nie lał, ale Bionic Comando to gra, której nie kupiłbym z własnej woli. Ale dodana do czasopisma jest świetnym urozmaiceniem innych tytułów, w które pogrywam :)

A główny pełniak jest OK, co prawda dwukrotnie go przeszedłem, ale co tam, przejdę jeszcze raz. Dobrych gier nigdy za wiele.

Chyba skuszę się na ten nr, ale o tym zadecyduję dopiero po przeczytaniu zapowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ? Mówiliście o AC, robiliście nadzieję.

KTO MOWIL?

Nie będę wymieniał każdego użytkownika. Jestem zbyt leniwy. Załóżmy ktoś powiedział, że po cichu liczy na AC. To do tych "cichych" marzeń dołączają inni i tym samym robią sobie nadzieję, że będzie dana gra. A później jest rozczarowanie i narzekanie. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odgadnięciu ostatniego pełniaka, w końcu mogę powiedzieć jak dla mnie prezentuje się marcowy numer CD-A pod względem płytek.

Więc zacznijmy od archiwalnych numerów i audiobooka. Z całą pewnością przejże stare numery CD-A, z chęcią zobaczę jak to się prezentowało kilka lat temu. Audiobook mnie nie interesuje - Lubię książki, ale taka forma historii spisanych na papierze to nie dla mnie - Lektor tylko mnie irytuje, a i z patrzenia na literki mam taką jakąś "zabawę". MMO - Odpadam. No to tyle w kwestii "dodatków".

A pełne wersje? Po cichutku liczyłem na Więzy Krwi, więc cieszę się jak dziecko. Bionic Comando to także ciekawa propozycja, chętnie spróbuje. Shaun White Snowboarding to akurat nie gierka dla mnie - Nigdy nie przepadałem za grami sportowymi, więc ten pełniak równie dobrze mógłby jak dla mnie wypaść.

Ogółem więc marcowa płytka prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost odpowiedz mi czy Allods online będzie od razu ze spolszczeniem czy wogule będzie miała spolszczenie czy będzie trzeba ściągać bo chodzę do 5 kl podst. mam 5 ze sprawdzianów no ale spolszczenie to spolszczenie . Proszę odpowiedz szybko.

Allods Online wogóle nie jest po polsku, gram więc wiem :P

@Wayyat Ja byłem jednym z tych co chcieli AC i co? Mam czuć się winny?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wprost wniebowzięty z powodu pełniaków, które zostaną wydane w urodzinowym wydaniu CDA. CoJ:Więzy Krwi to strzał w dziesiątkę. To chyba przypadek, bo rok temu również był FPS, więc napewno zainstaluję. Bionic Commando - zręcznościówka - również u mnie godnie zagości. Co do Shaun White'a nie jestem fanem sportowych gier, ale również ją zobaczę. GRATULACJE CD-A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki super, oby było tak kolorowo w części papierowej, to będzie bosko :)

CoJ jedynka czeka na dysku... od jakiegoś czasu na czas i chęci, ale skoro przybędzie mi prequel, to poczeka jeszcze troszkę :)

Jedyne, o co się obawiam, to że po szkole wszystkie 'gazetki' wykupią, więc chyba rano odrobinę zboczę z drogi, żeby o kiosk zahaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suty numer nic dodać nic ująć, jak urodzinki to pełną parą :D, nie dość że zaoszczędziłem sporo kasy to jeszcze miałem ogromną chcicę na Więzy Krwi i proszę :). Kolejne pełniaki też dobre, aczkolwiek Shaun White Snowboarding to nie moje klimaty, SSX na PS 2 nie podszedł mi do gust więc pewnie ta gra też, nie chociaż pograć pogram. Za to w Bionic Commando napawano zagram, stary BC był świetny, więc mam nadziej że nowa wersja mnie nie również zadowoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...