Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matiozo92

30 Seconds to Mars

Polecane posty

30 Seconds to Mars to amerykański zespół rocka alternatywnego założony przez aktora i wokalistę Jareda Leto (znanego z filmu Requiem dla snu) i jego brata Shannona. W wywiadzie dla Virgin Records, zespół wyznał, że nazwa ?30 Seconds To Mars? jest zaczerpnięta z artykułu profesora Harvardu, który twierdzi, że postęp jest tak duży, że jeszcze za naszego życia podróż na inne planety zajmie nam tylko kilkadziesiąt sekund.

30-Seconds-To-Mars-Event.jpg

Skład

Obecni członkowie

Jared Leto ? wokal prowadzący, gitara rytmiczna, keyboard (od 1998)

Shannon Leto ? perkusja (od 1998)

Tomo Miličević ? gitara prowadząca, keyboard (od 2003)

Muzycy koncertowi

Matt McJunkins - gitara basowa (od 2011)

Braxton Olita ? keyboard, gitara rytmiczna (od 2009)

Byli członkowie

Tim Kelleher - gitara basowa (2007-2010)

Matt Wachter ? gitara basowa, keyboard (2001-2007)

Solon Bixler ? gitara prowadząca, wokal wspierający (2001-2003)

Kevin Drake ? gitara rytmiczna (2001-2002)

Albumy

30 Seconds to Mars (2002)

A Beautiful Lie (2005)

This Is War (2009)

Za co można uwielbiać 30STM ? Bez wątpienia za ich styl, począwszy od rytmicznych kawałków, kończąc na spokojnych utworach :) Jedna z ich piosenek znalazła się na soundtracku z Need For Speed Hot Pursuit. Myślę, że taki styl grania może wam przypaść do gustu, że każdy znajdzie utwór dla siebie :) Oto kilka moim zdaniem najlepszych ich kawałków:

Hurricane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tej listy dodał jeszcze utwór From Yesterday. Był to pierwszy utwór tego zespołu, który dawno temu usłyszałem i obejrzałem na Vivie :smile: I od tej pory polubiłem ten zespół. I dodatkowo nuta w soundtracku najnowszego NFS'a :wink: Nie potrafię wymienić aż tylu dobrych kawałków, które mi się spodobały, ale te dwa o których wspomniałem plus The Kill - to wystarczy, by polubić ten zespół :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płyt 30StM, to w kręgu moich znajomych dość mało znana jest płyta z 2006 roku zatytułowana "Acoustic". A szkoda, bo jest naprawdę świetna, bardzo klimatyczna... Można przy niej totalnie odlecieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 Seconds to Mars są naprawdę dobrzy (szczególnie biorąc pod uwagę teksty niektórych piosenek- patrząc na nich nie powiedziałabym, że są w stanie coś takiego stworzyć) chociaż niektórzy ich fani (fanki?) bardzo irytują wielbieniem Jareda, nie muzyki. Mi wpadły w ucho kawałki This is War, Beautiful Lie, Kings&Queens i Hurricane bez Kanye West :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ork jest jeszcze jedna niedoceniona i trochę zapomniana płyta jest to wydana w 2002 roku i dostępna tylko w sprzedarzy cyfrowej "B-sides & Rarities". Płyta ta zawiera pięć kawałków:"Valhalla", "Revolution", "Phase 1 Fortification", "Anarchy in Tokyo" i "Occams Razor". Wczoraj dorwalem się do tej płyty i muszę powiedzieć że trzy pierwsze kawałki są bardzo fajne a zwlasza "Revolution" w którym bardzo podoba mi się tekst. Piosenka "Anarchy in Tokyo" jest średnia i nie bardzo mi się podoba natomiast o "Occams Razor" nie mogę nic powiedzieć bo w mojej kopi jej nie było :( Płyte polecam i warto ja zdobyć zwłaszcza dla trzech pierwszych piosenek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś usłyszałem ich piosenkę, na MTV chyba. Spodobała mi się, nawet bardzo. Niestety nie pamiętam która to była tongue_prosty.gif. Mniejsza z tym, od tamtej pory słuchałem ich częściej i częściej, a teraz słucham już naprawdę często. Dziwi mnie tylko fakt ( i smuci zresztą też ), że nie znałem ich wcześniej.blink_prosty.gif Moje zdecydowanie dwa ulubione utwory to The Kill oraz Closer he Edge.

P. S : Ale sobie odświeżyłem.biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...