Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wiki-yu

Regulamin - !zanim Napiszesz Posta Przeczytaj To!

Recommended Posts

Jako że długich i monotonnych postów nikt nie czyta to będzie bardzo krótko i rzeczowo.

Treść Właściwa

Jeśli masz JAKIKOLWIEK problem ze sprzętem to:

-> podaj jaki dokładnie masz sprzęt {procesor, płyta główna, zasilacz, ram, grafika, dyski twarde, napędy optyczne, system operacyjny?}

-> opisz swój problem możliwie dokładnie {co robiłeś kiedy się pojawił, wklej wszystkie znaczki i cyferki jakie się pojawiły nawet jeśli ich nie rozumiesz}

-> jeśli próbowałeś w jakikolwiek sposób naprawić problem to opisz krok po kroku co robiłeś i jakie były wyniki tych prób.

-> jeśli jest cokolwiek o czym chciałbyś powiedzieć ale nie jesteś pewny czy się przyda czy nie to? to napisz ? pare literek więcej twojej klawiatury nie zniszczy, a komuś może bardzo pomóc przy rozwiązaniu Twojego problemu.

A temat, w którym te wszystkie informacje trzeba zamieścić znajdziesz tu: Problemy z kompem - zwieszki, restarty i inne cuda II.

O niektórych częściach elektronicznych

Procesor

Grafika

Płyta Główna

Ram

Zasilacz

Monitory CRT {kineskopowe}

Monitory LCD {płaskie}

Karty dźwiękowe: jaką kartę kupić, problem z kartą

Napędy optyczne

Myszki

Kierownice

Gamepady

Telefony komórkowe

Odtwarzacze MP3

Głośniki.

Konsole:

xbox 360 czy playstation 3 a może Wii

Konsole przenośne - PSP i DS

PS2

XBOX vs. PS2 vs. PC

I w nich piszemy jeśli mamy jakiś problem lub chcemy je kupić :-D dzięki czemu łatwo o uzyskanie konkretnej odpowiedzi w dość krótkim czasie :D

Jeśli składamy kompa lub wymieniamy kilka części, a chcemy aby działały z posiadaną resztą kompa to zaglądamy TU - Nowy komputer/modernizacja komputera III.

Są też tematy bardziej specjalistyczne jak na przykład

Podkręcanie Procesora

Chłodzenie komputera

Procesory AMD Athlon64

C2D czy AMD athlon x2?

Gdy mamy problemy z siecią LAN wybieramy temat Sieci LAN

lub Jak założyć sieć lokalną.

LINKI ZEWNĘTRZNE

Strona podająca jak mocnego zasilacza potrzebujemy

http://www.falconfly.de/tools.htm lub http://www.3dcenter.org/downloads/3d-analyze.php - 3D Analyze - program emulujący obsługę Shaderów przez kartę graficzną

-> Na forum poza tym staramy się pisać POPRAWNIE, znaczy bez błędów gramatycznych i ortograficznych, a także z interpunkcją. Wszelkie posty nafaszerowane błędami będą usuwane bez ostrzeżeń.

-> Proszę także użytkowników o NIE KARMIENIE TROLLI, jak ktoś pisze coś głupiego czy niedozwolonego na forum to nie odpowiadajcie - to tylko dodaje pracy bo zamiast usunięcia 1 posta jest ich nagle kilkanaście... to nie napawa optymistycznie do pracy.

-> i co sie tyczy tego samego, prosze zapoznac sie z TYM postem Colidora.

-> piszemy JEDEN post a nie kilka pod sobą, jak chcemy coś dodać to możemy użyć przycisku ZMIEŃ, posty nr 2,3,4... będą bez słowa wywalane w kosmos. wyjątek: sytuacja w której od ostatniego, naszego posta minął długi {conajmniej kilku dniowy} okres czasu

-> Przypominam także że na tym forum panuje zasada "Jeden Temat - Jeden sprzęt" a nie 'jeden temat-jeden problem'. Tak więc każdy kolejny temat o tym samym będzie zamykany.

Inne:

wszelkie wnioski/sugestie/propozycje/pytania odnośnie tego posta proszę kierować na PW - proszę pisać do mnie [wies.niak].

07.08.2007 - Aktualizacja [wies.niak]

24.08.2007 - Aktualizacja linków [wies.niak]

12.04.2008 - odświeżenie tematu [wies.niak]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...