Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie wiecie może, czy udało się komuś pozytywnie odpalić RAGE na GF 9600 gt i DualCore?

Co do problemów z texturami, to już część forum Bethesdy huczy i ludzie starają się sami rozwiązać ten problem. Dziwi mnie dlaczego id, ani Bethesda milczą na ten temat.

A i dobra wiadomość dla nielubiących STEAM (lub takich co mają mobilny net) - po aktywacji można przejść w offline - to oficjalne stanowisko Bethesdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak po filmikach patrzę, to mało innowacyjnych rozwiązań od strony rozgrywki w Rage widać. Coś jak zmontować Fallouta z Borderlands, ale wyrzucić wszelkie aspekty RPG. Chętnie poznałbym opinię kogoś z forum, poza narzekaniem na błędy z teksturami, bo to wiadome jest iż zostanie wyeliminowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, jakie jutro będą opinie osób, które kupią upragnionego RAGE. Ja chyba spasuje, bo wątpię, że mój sprzęt go pozytywnie uciągnie. Nie zależy mi na super dokładnych teksturach, może to wyglądać jak DOOM 3, byle by miało te powyżej 30 klatek (tak, tak słyszałem, że RAGE ma się dopasować do sprzętu tak, żeby wyciągnąć te 60 klatek, ale dla przykładu ustawienia recommended według Quake 4 to u mnie low minimum, a gra chodzi oczywiście bez najmniejszego problemu na ultra). Jak ktoś odpali grę z pozytywnym efektem bez wyłączania wszystkich efektów na starszym sprzęcie (bo to z konsoli na pewno da się ustawić, mimo, że w menu nic nie będzie oprócz rozdzielczości) niech da znać. Podaję mój config: dual core E2160 (1,8 GHz), GF 9600 GT, 2 GB RAMu, OS XP (i proszę o wstrzymanie się z poradami jak podkręcić proca - na mojej płycie nie ma odblokowanego mnożnika :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mocelninio - ravvcio mówi o graczach, którzy dali śmieszne 3.3

Patrząc po filmikach z konsol gra wygląda bardzo ciekawie - klimat i rozległość poziomów po prostu powalają. Jeśli elementy jazdy i tworzenia broni są na takim samym poziomie to trzeba zagryźć zęby i grać, bo zapowiada się kawał niezłego FPSowego mięcha.

@DoomMarine95 - Mam podobny config, jak dorwę grę to dam znać co i jak.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupuję zaraz po premierze bo to jedna z gier które według mnie warto kupić.Dziwny ze mnie człek bo prawdę powiedziawszy te tekstury mało mnie obchodzą.Ja tu widzę grę z potencjałem oraz K-L-I-M-A-T-E-M.Nigdy nie kupowałem gier ze względu na grafikę bo już taki jestem że grafika stoi daleko w moich priorytetach.Czyżby taki typ graczy był na wymarciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - stary, ubogi shooter z problemami (np. z zaliczaniem headshotów), pozbawiony w zasadzie fabuły ("Witaj w świecie po katastrofie. Tu masz pistolet, a tam jest baza bandytów - powodzenia"), ze światem może i ciekawym w zamyśle, ale płytkim. A to doczytywanie tekstur to jest jakiś koszmar, zwłaszcza na PC - w zasadzie za każdym razem, kiedy się obrócę (nieważne, czy w otwartej przestrzeni, czy w małym pokoiku), przez dłuższy moment widzę tekstury rodem sprzed 10 lat. Ale przyznam, że jeśli stoisz w miejscu, gra wygląda świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shooter od ID bez fabuły??? :rage: :rage: Why the hell is there a game in my cutscene!?

Niemniej mamy tu kolejny przykład corridor shootera (spoko, spoko - jest mapa i quest compass) z regernerującym się zdrowiem. Ba, nawet śmierć jest tu czymś korzystnym. Pysznie. Akurat tekstury są bodajże najmniejszym problem tej gry:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wierzę gdy ludzie masowo marudzą na nową grę która miała być mega hitem. Większe zaufanie mam do graczy niż recenzentom z zagranicznych serwisów o których pierwsze słyszę ktore wystawiają 10/10 każdej grze która miała być potencjalnym hitem. Decyzję należy do was, to nie ją będę płakał że stowka zrobiła papa :) W każdym razie po ID spodziewałem się wiecej, ech same rozczarowania w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CormaC - durne pytanie - jaki masz sprzęt?

O rany (w tym miejscu powinna być litania przekleństw, ale z przyczyn wiadomych ich tu nie wkładam), szlag mnie trafia, gdzie byli beta testerzy? "Chcemy zrobić nawet 4 części RAGE" - "mistrz" Willits - ZRÓBCIE JEDNĄ, ALE PORZĄDNIE!

@CormaC - wielkie dzięki za szybką opinię, to ja na swoim kompie nawet nie mam co marzyć o tej grze - z tego wychodzi.

Nawet na jakości tekstur mi nie zależy, mogę grać na średnich detalach, ale niech to chodzi jako tako. Jestem bardzo tolerancyjny w wielu przypadkach co do grafiki. Gdyby było demo, to by nie było problemu - każdy ściągnie, zagra, sprawdzi - a tak kup sobie grę w ciemno. Dzięki id software - wasz fan!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CormaC - durne pytanie - jaki masz sprzęt?

Core2Duo 2,5 GHz, 4 GB RAM, GF GTX 275. Pomijając problem z teksturami (wynikający, jak mniemam z technologii), gra chodzi przez zdecydowaną większość czasu w 60 klatkach.

Nawet na jakości tekstur mi nie zależy, mogę grać na średnich detalach, ale niech to chodzi jako tako.

Na PC nie ma ustawień graficznych. Możesz wybrać rozdzielczość, poziom antyaliasingu i jasność. Pewnie gra resztę parametrów po cichu ustawia sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera nie jest taka zła (zamówiłem edycje Anarchisty) graficznie jak dla mnie extra faktycznie doczytywanie tekstur wystepuje ale tylko przy szybszym poruszeniu/oborcie myszką gra chodzi na miom sprzecie płynnie no może raz szarpło :P co do grafiki jeszcze to czekam na Fallouta 4 na tym silniku graficznym to bedzie wypas :D co do fabuły hmm czego wy oczekujecie to nie rpg tylko bardziej fps :P natomiast totalnie skopali jazde buggy taki czysty arcade ..no ale cóz to nie Dirt 3 heh

Edytowano przez shakal84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja dzisiaj monitoruje dokładnie opinie na temat tego jak "chodzi" RAGE

EDIT:

Co do doczytywania tekstur - czyli ich nagłej zmianie rozdzielczości przy szybkim poruszaniu widokiem - to podobny motyw jest w Enemy Territory Quake Wars, ale dzieje się to super rzadko i tylko przy zmianie widoku jako obserwator z jednego playera na innego - widać wtedy jak tekstury podłoża szybko nabierają ostrości. ETQW też wykorzystuje technologię megatextures, ale podczas samej gry takie cuda przy poruszaniu widokiem się nie zdarzają. Może coś w tej technologii jest jednak nie tak.

Edytowano przez DoomMarine95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem,odpaliłem iii.... i kupa... niestety w moim przypadku tekstury są zawalone....próbowałem nowych sterów pod rage - lipa,ten rageconfig który jest podany by niby zwalczyć tekstury - mi nic nie dał,jestem zawiedziony,kasa w błoto,czas też.Być może panowie wypuszczą jakieś aktualizacje,Bóg wie co,ale kiedy..tfu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem cholernie rozczarowany . Kupilem gre w Stemie i wczoraj chcialem odpalic... wyskakiwal blad APPCRASH wiec zainstalowalem nowe stery i po tym gre uruchomilem ... intro fajne ale po intrze moja fascynacja gra spadla momentalnie do zera... Przy wyłączonym antyalasingu (a pozniej nawet zmniejszylem rozdzielczosc do 800-600) nie mialem mozliwosci nawet poruszania sie obraz sie zatrzymywal nawet gdy stalem w miescu ... nie bylem wstanie nawet wyjsc z tej kapsuly a moj sprzet nie jest az tak slaby ..skoro Wiedzmin mi smigal na full detalach

Procesor AMD duo 3100 podkrecony do 3200

karata ATI 4850

Windows 7 64

4GB RAM

i o co tu chodzi ? czuje sie jakby ktos mnie okradl z kasy ... masakra

Edytowano przez maxns
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...