Jump to content
Steady

Mortal Kombat (seria)

Recommended Posts

Ale po co ci Jax i jego córka, tak samo Kenshi i Takeda? skoro to te same postacie, tylko inna płeć, szkoda marnować slotów...zresztą na pewno o to się nie pokuszą. Dla mnie Cyrax i Sektor, Reptile i Nightwolf, do tego Noob Saibot, Smoke, Ermac, Johnny, Quan Chi i zobaczyłbym Reiko bardzo chętnie :P  

Edited by konio52

A po ci Quan Chi? już w MK9 mi się nie podobał. Najpierw omamił Scorpiona, a potem się przyznał,że to on pod postacią Sub-Zero zabił klan i jego rodzinę.

A kto będzie sub-bossem?

Goro, Kintaro, czy Motaro?

A jeśli chodzi o rodzinkę Takahashi i Brigssów to ich lubę,tylko Kenshi jak był za mało zaangażowany . Skoro dali rodzinkę Cage'a.

Ale masz rację. Po co marnować tyle slotów?

Ale co ma do tego Quan Chi? nie ma drugiej takiej samej postaci. Nie lepiej dać Jaxa LUB jego córkę, i Kenshiego LUB Tekade? wtedy nie będą się dublować...szkoda marnować dwóch slotów na te same postacie, tylko różniące się płcią...

Nie wiadomo kto będzie Subbosem, pewnie Shao Kahn, skoro będą podróże w czasie. Motaro też bym chętnie ujrzał.

Edited by konio52

Też ją polubiłem Tylko mam trochę wrażenie,że w dziesiątce twórcy połączyli Kitanę i Jade jako jedną postać, bo niby skąd Kitana w jednym z wariantów ma bumerang i kij Jade?

12 minut temu, konio52 napisał:

Ale co ma do tego Quan Chi? nie ma drugiej takiej samej postaci. Nie lepiej dać Jaxa LUB jego córkę, i Kenshiego LUB Tekade? wtedy nie będą się dublować...szkoda marnować dwóch slotów na te same postacie, tylko różniące się płcią...

Nie wiadomo kto będzie Subbosem, pewnie Shao Kahn, skoro będą podróże w czasie. Motaro też bym chętnie ujrzał.

Zwróciłem na to uwagę, to dlaczego twórcy dołożyli Johnnego i jego córkę? Wolałbym Cassie niż Johnnego, o już wiele działa podczas inwazji jak i wojnie z Shinokiem. A Cassie tylko skopała tyłek Shinnokowi. Więcej Cassie mniej Johnnego.

To są tylko marzenia i tak znając ich to połowę dadzą jako DLC.

Edited by Remus1988

Czy są jakieś informacje o pojawieniu się w MK-11 Nooba Saibota? Moje doświadczenie z Mortalami ograniczało się do paru(dziesięciu :D) godzinek w MKKE i to zdecydowanie była moja ulubiona postać.

Na fabułę specjalnie nie będę zwracał uwagi, w końcu eufemizm "bijatykowa fabuła" skądś musiał się wziąć. Od nowej odsłony dodatkowo oczekiwałbym sprawnie działającego kodu sieciowego na premierę gry, bo z tego co słyszałem, to MK-X miał z tym poważne problemy i dopiero wydanie MK-XL poskutkowało.

Noob Saibot i Shang Tsung oficjalnie pojawią się w jedenastej odsłonie. Niestety, jeśli chodzi o Shang Tsunga będzie on dostępny jako postać dodatkowa w DLC! Oto prezentacje postaci z youtube.

Goro czy Kitaro ostatnio byli zbyt często eksploatowani. Lepszym rozwiązaniem byłby powrót Motaro. Wątpliwe jest aby zawitał do gry bo fani chcieliby go dostać jako grywalną postać. Kitaro już prędzej mógłby zostać dodany w DLC jak poprzednio Goro.

Edited by cali

Oficjalna lista postaci z gry. Lista z obrazkami postaci jest liczona od góry (od lewej strony).
1. Shao Kahn (pre-order dodatkowa postać)
2. Frost
3. Johnny Cage
4. Sonya Blade
5. Cassie Cage
6. Jax
7. Scopion
8. Noob Saibot
9. Baraka
10. Raiden
11. Jacqui Briggs
12. Sub-Zero
13. Kano
14. Kabal
15. Liu Kang
16. Kitana
17. Kung Lao
18. Jade
19. Skarlet
20. Erron Black
21. D’vorah
22. Kotal Kahn
23. Geras (nowa postać)
24. Kollector (nowa postać)
25. Cetrion (nowa postać)

-----------------------------------

26.  Shang Tsung (DLC postać) (brak postaci w zestawieniu) (pierwsza postać z DLC która się pojawi)

27. Night Wolf

28. Sindel

29. Sheeva

30. Fujin

31. Ash

32. Joker

33. Spawn

34. Terminator

Wersja GOTY będzie dostępna w późniejszym terminie po premierze.

-------------------------------------------------------------------

Ważne dla osób chcących zakupić grę na dowolną platformę !

-------------------------------------------------------------------

Mortal Kombat 11 będzie wymagało stałego dostępu do internetu żeby uzyskać dostęp do odblokowanych DLC postaci czy
innych różności odblokowanych podczas grania, dostęp do krypty, osiągnięć, wewnętrznego sklepu i wieży z trybem
czasowym.

mortal-kombat-11-frost-1.jpg

Edited by cali

Właśnie pobieram. Jakież było moje zdziwienie, że nie ma pudełka na pc. Lol. To ja źjeździłem trzy sklepy w mieście, a tu się okazuje że jest tylko klucz. No cóż, 3 godzinki muszę wytrzymać :) pada już odkurzyłem, ładnie wyczyściłem, zobaczymy jak będzie z optymalizacją, na cudy nie liczę, ale według wymagań minimalne spełniam z palcem w nosie, pobawię się suwakami, może na jakieś średnie wyjdę :P

Steam 230 zł, ja kupiłem na g2a za 208 zł i ku mojemu zaskoczeniu z Shao Kahnem.  Mam wbite 6 godzin, nie ruszyłem trybu fabularnego nawet, przechodzę tylko wieże i tłukę się na multiku! jest miodnie! jeżeli ktoś chcę się pobić to zapraszać mnie na steamie - nick Screamo! :) 

Edited by konio52

Zacząłem grać w story, jestem w 5 rozdziale i jest spoko. Niestety w wieżach czasu jestem lamusem...nie potrafię pokonać Shao Kahna, problem tkwi w tym, że walczę tak jakby 1v2, ponieważ co chwilę Kotal mu pomaga i wyprowadza kombosy...jakby mało było tego, że i tak zadaje się mu mniejsze obrażenia, to w dodatku ma aure która wysysa życie...przegięcie totalne. I uja odblokuje dla swojego Sub Zero. Zaczęło mnie to już frustrować :P z kolei w tej początkowej wieży  zatrzymałem się na Liu Kangu...wyprowadza takie kombo że nie potrafię go zatrzymać i padam w 20 sekund. On z kolei podpala cały czas. Dramat. 

Edited by konio52

3 godziny temu, konio52 napisał:

Zacząłem grać w story, jestem w 5 rozdziale i jest spoko. Niestety w wieżach czasu jestem lamusem...nie potrafię pokonać Shao Kahna, problem tkwi w tym, że walczę tak jakby 1v2, ponieważ co chwilę Kotal mu pomaga i wyprowadza kombosy...jakby mało było tego, że i tak zadaje się mu mniejsze obrażenia, to w dodatku ma aure która wysysa życie...przegięcie totalne. I uja odblokuje dla swojego Sub Zero. Zaczęło mnie to już frustrować :P z kolei w tej początkowej wieży  zatrzymałem się na Liu Kangu...wyprowadza takie kombo że nie potrafię go zatrzymać i padam w 20 sekund. On z kolei podpala cały czas. Dramat. 

W wieżach czasu ludzie radzą, aby włączyć AI i komp załatwi Ci wszystko. Ustawiasz combo na maxa oraz jeszcze chyba rushing na maxa i wiekszosc meczy masz wygranych. Brzmi absurdalnie, ale obecnie to najlepsza metoda. Gorzej z wymaganiami, które trzeba spełnić, aby odblokować kolejny etap wieży.

Tych wież, chyba nikt nie testował, bo niektóre są awykonalne (Noob-Saibot ściemnia ci ekran całkowicie jak uderzy pięścią).