Skocz do zawartości
Steady

Mortal Kombat (seria)

Polecane posty

No cóż, na pewno dla mnie preferowanym jest kończyć z Brutality. tongue_prosty.gif Wymaga więcej skilla i jest bardziej satysfakcjonujące. Nie mówiąc już o tym, że szybsze.

EDIT:

Po wielu staraniach (i po tym jak wreszcie naprawiono liczenie statystyk) wreszcie udało mi się wejść na Top 100 Ranked Leaderboards. biggrin_prosty.gif

Z tej okazji jeden z moich ostatnich meczy ze Scorpionem który miał statystyki 500/50.

Muszę przyznać że o ile w MK9 i Injustice nie byłem tak dobry jak w niektórych bijatykach to tutaj Erron wydaje się być dla mnie stworzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygodę z fabułą Mortal Kombat zacząłem, cóż. Od 9. Więc zdrowo wszystkiego mi brakuje.

Timex, na YT jest kanał arhn.eu (https://www.youtube.com/user/arhneu). Znajdź tam sobie filmy zatytułowane "Mortal Kombat w pigułce" i oglądaj. Koleś w bardzo przyjemny sposób tłumaczy wszelkie zawiłości związane z każdą częścią gry, można poznać historię powstania produkcji i wątki fabularne. Cała seria trwa dość długo, ale czas leci szybko bo narrator nie jąka się (czyli dobrze wyuczył się tekstu albo naprawdę zna się na rzeczy) i wtedy będziesz wszystko wiedział.

A co do nowego Mortala - obawiam się, że obecna konfiguracja sprzętowa nie uciągnie mi tej gry także na razie się w nią nie pcham. Planuję podkręcenie osiągów dla Wiedźmina III także może wtedy zobaczę który ninja jest lepszy. Bo ciągle się jednak waham - Scorpion to umarlak, czachy i inne takie to jego "domena". Z kolei Sub Zero to boss lodu i zimna a właśnie w takiej pogodzie najlepiej się czuję. Wiem, głupie to jest, ale dla mnie konflikt na linii Hasashi - Kuai Liang jest cały czas otwarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znajomość starszych części się przydaje bo nowe Mortale bardzo mocno nawiązują do wydarzeń z tamtych części (jak np to co widzimy w zakończeniu gry czyli Mroczny Raiden).

A teraz poproszę wersję z 'Keyboard input' z twojej strony! biggrin_prosty.gif

Ah, sorry nie dałem inputów bo mam niestandardowe ustawienia sterowania więc i uznałem że i tak by nikt nic nie załapał. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak odpaliłem 2 pierwsze części na Amidze 500 to było coś ile nocek zarwanych.Trójka już na PC nie była fajna wolałem trilogy a 4 już lepiej zapomnieć.Co mi się nie podobało w następnych częściach dodawanie nowych postacji na siłę którzy nie pasują do MK noi te stroje ninjów( sub-zero,scorpiona i reptile) co nowa seria to tym upiekszaniem ich kaleczą najlepiej wygladali w 2 pierwszych częsciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracje klawiszy oglądałem z telefonu i urwało mi lewą część obrazka. Widziałem tylko tą alternatywną.

Trochę bez sensu, że w wyzwaniach nakazują wygrać 3 walki jako Goro skoro jest to postać z DLC. No i jak tu wygrać walkę bez kucania skoro wszystkie dobre skille i combosy wymagają kucnięcia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieży profesjonalnej można pograć Jasonem, więc nim przeklikałem całą rundę podstawowym kopnięciem.

Z czystej ciekawości wszedłem do sklepu gry i zobaczyłem, że Jasona można kupić osobno poza "Kombat Packiem" za 4.99 ojro. Wygórowana cena jak dla mnie, ale nie w tym rzecz. Cały pakiet zawierający Jasona, Predatora i 2 postacie z serii MK kosztuje 29.99. Wg moich zaawansowanych kalkulacji 4 postacie po 5 euro da nam 20, a nie 30 (cena pakietu). Jeśli tak to byłbym wkurzony po zakupie pakietu, a później by się okazało, że jest 40zł (!) tańszy kupując każdą postać osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet zawiera również tonę skinów jakby co. Ale faktycznie jeśli chcesz postacie to poczekaj i kupuj osobno. tongue_prosty.gif Tyle będzie że dostaniesz je tydzień później od tych co kupili Kombat Pack.

EDIT: Kto jeszcze tutaj nie cierpi Grandmaster Sub-Zero? Tylko stawiają te swoje klony i obejść się tego nie da... No cóż specjalnie nauczyłem się na nich drugiej wariacji Errona i mam piękne nagranie jednego meczu:

Niestety dane się popsuły na sam koniec ale nie trudno się domyśleć jak mecz się skończył. tongue_prosty.gif

Jakby co owy Sub-Zero miał statystyki 105/7, a wedle gry ja miałem tylko 48% szans na wygraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowego Mortala gra się wyśmienicie, jednak mam ten problem, że mój komputer nie radzi sobie z nim tak dobrze, jakbym chciał. Nie ukrywam, że bardzo chętnie pograłbym przez sieć przeciwko innym graczom, ale tutaj mam pytanie - czy dobrze rozumiem, że jeżeli mi gra się tnie i jest spowolniona, to mój przeciwnik też będzie miał spowolnioną grę. Pytam, bo jeżeli akurat wylosuje mapę, na której mi strasznie laguje (są dwie takie, więc jest to ryzyko), to nie chcę, żeby przeciwnik przez to cierpiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie byliśmy tak przesyceni przemocą? W czasach starych MK fatale miały w sobie pewien powiew świeżości w dwóch znaczeniach: były novum w fighterach oraz twórcy nie wykorzystali wszystkich fajnych pomysłów.

W tej chwili Netherrealm musi skrobać po dnie beczki z pomysłami i dzielić to na trzy (bo X-Ray'e, Brutality i Fatality)... oraz popisać się technologią pozwalającą na efekciarskie wypruwanie flaków i łamanie karków, bo do tego w tej chwili sprowadzają się Fatale/X-Ray'e w MKX. Złam kark, strzaskaj czaszkę, wyrwij jelita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...