Jump to content
Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Recommended Posts

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Szybkie, Różnej wielkości... To zależy co akurat robię. Jak piszę, to na laptopie, a jak gram to na piecu

Czy lubicie pizzę?

- Zawsze i wszędzie

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Lepiej się zapytaj dlaczego nie popieramy...

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Dycha na rękę (stała tygodniówka)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Jaką komercją? Aaaa... tą. To wcale nie komercja, to tylko taki uboczny skutek każdej działalności. Osobiście nic do tego nie mam.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Poziom spada, bo coraz mniej ludzi pisze. To smutna prawda.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Ja jestem wdzięczny... od 4 lat żadnej gry nie kupiłem. Jadę na płytach z Waszego czasopisma :)

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Trzeba CZYTAĆ, nie grać, tylko CZYTAĆ! Fucha bardzo fajna, dowiaduję się z recenzji i zapowiedzi dużo ciekawych rzeczy. Dziennie CD-Action czytam około 15 minut. Czasami nawet kilka razy jedną recenzję, jak się nudzę.

Ile macie lat?

- Za młodzi na sen, za młodzi na grzech

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- ActionMaga nigdy jeszcze nie otworzyłem.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Kupuję zawsze przed szkołą, albo w czasie przerwy. Nie ma co się dziwić, Cd-Action przechodzi przez około 30 osób, które tylko oglądają obrazki...

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Maksymalnie 40 zł. Podliczcie sobie moją tygodniówkę.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Allor ma fajne recenzje, ale raczej mi się nie podoba pod względem fizycznym. Tak jak on gustuję w dziewczynach. (To pytanie jest chyba dla dziewczyn)

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Bo... Mają podwojone litery w nicku? GG, LL. Nie mam pojęcia.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarny z obluzowaną klapką od napędu która trzeszczy i wyje gdy kręci się płyta,dysk twardy dziwnie buczy i trzeszczy. Konsole to dzieło szatana więc nie.

? Czy lubicie pizzę?

Tak,taką z Lidla za 4zł

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo ludzie twierdzą,że szkoda kasy na coś niematerialnego,a ściągnięcie z internetu to nic złego. oczywiście jest to głupota,nie ma nic ładniejszego od kolekcji oryginalnych płyt na półkach.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle ile Smuggler zbiera na tacę podczas mszy.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Ludzie nie mają innych zmartwień więc muszą coś wymyślić by ponarzekać.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Eee... no... bo tak jakoś wyszło. Może to nie poziom listów spada tylko Smuggler stał się bardziej wybredny.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Haters gonna hate, życie jest tak doskonałe więc ponarzekam na pewniaki w CDA. Gdybyście dali GTA IV to ludzie by płakali,że im nie ruszy.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba siedzieć 26h dziennie przed komputerem, zrobić w WoWie wszystko co było do zrobienia, składać ofiarę z pizzy ku czci redakcji w każdą pełnię. Albo czytać CDA i interesować się grami.

Przeczytanie CDA zajmuje max 2h.

? Ile macie lat?

18

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Zawsze od deski do deski, z płyty tylko tapetki i gry. ActionMaga nie czytam bo nienawidzę czytać na komputerze.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Kumple w szkole rzucają się na nowe CDA jak zombi pod koła w Carmaggedonie.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ok. Ale w zamian wy zamiast co miesiąc kupować nowe ferrari czy mercedesy będziecie mi dawali 50% swojej wypłaty. I tak dalej wam wystarczy na kupno M$.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Masło?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Każdy wie,że Smugghler to tak naprawdę Stig z Top Gear. Obaj maja ksywki na S, podziel liczbę liter w wyrazie Smuggler przez dwa i wyjdzie cztery. Gdyby z wyrazu Smuggler zabrać cztery litery,a resztę zamienić wyjdzie Stig. Obaj nie pokazują twarzy,ich ręce leczą raka,ich głosy słyszą tylko koty, przeszli mario w lewo.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Zamierzam kupić konsolę sterowania ruchem powietrznym, a także konsolę żelbetonową pod pomnik Smugllora na parapecie. Komputerów unikam od momentu, kiedy klawiatura zeżarła mi palce i nie jestem w stanie nic napisać.

? Czy lubicie pizzę?

- Ubóstwiamy, aczkolwiek pizza nie lubi nas. Próbowałem dowiedzieć się, skąd się wzięła ta antypatia, ale pizza uparcie milczała. No nic, wziąłem ją do terapeuty. Długa i kosztowna terapia wykazała, że po prostu pizza nie lubi ludzi, którzy ją zjadają. W związku z tym ją zjadłem. Co się będę, przecież i tak mnie nie lubi.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- No i macie odpowiedź! Producenci gier zostają dzięki temu wyrzuceni z pracy, mamy mniej gier i w ogóle. Jak powszechnie wiadomo gry to ZŁO, dlatego każde działanie ograniczające ich tworzenie jest moralnie czystym i nieskalanym. Tak naprawdę piraci to mężni i czyści obrońcy moralności dziecięcej ;)

- Ile zarabiamy? (Eduardo, zwołaj niewolników, niech schowają wszystkie sportowe wozy do parkingu pod basenem, a basen zakryć! Systemy kamuflujące na wille! Nie na którą, tylko na WILLE, wszystkie! Jeszcze tego brakowało, żebym podatki zapłacił i Polsce budżet podwoił, roztrwonią od razu) No jak to ile? Nic, malutko, charytatywnie Was czytamy ;)

- Otóż to jest tak - są kwiatki i są pszczółki, pszczółki lubią kwiatki, chociaż większość tylko się do nich łasi dla czystego, bezpruderyjnego seksu, a potem wiadomo, nie dzwonią, nie piszą... Nie, inaczej to wyjaśnimy. Otóż komercja - 1. ?działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności?. Pismo wraz z redakcją, zamiast ponosić straty jak na honorowych nindżów przystało, przynosi zyski. Tworzycie za dobre pismo, które podoba się ludziom i przez to dobrze się sprzedaje. Toż to nietakt i totalne faux pas. Musicie natychmiast przestać pisać dobre, rzetelne recenzje, przestać podawać jako pierwsi interesujące informacje i w ogóle zacząć tworzyć gniot, wtedy na pewno staniecie się honorowi i niekomercyjni. Czego sobie, reszcie czytelników oraz gromadzie złych szynszyli planujących przejąć władzę nad światem życzę.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Otóż nie wiem, jak reszta, ale u mnie na poczcie przewróciła się skrzynka pocztowa i teraz muszą się schylać, żeby w ogóle wrzucić kopertę do środka. Albo przekupuję jakiegoś przedszkolaczka, żeby wrzucił za mnie, bo mnie się już schylać nie wolno, ale to akurat nieistotne. Więc potem listonosz też się schyla, a jak już się schyli, to wiadomo, że poziom listu będzie niższy.

Na szczęście na przyszłość gmina planuje wywiesić skrzynkę pod samym sufitem i będzie się wrzucać listy jak piłkę na meczu koszykówki, to znaczy zazwyczaj nie trafiać. Ale jak już się trafi, to z pewnością będzie wysoki poziom. No chyba, że komuś spadnie na głowę taka duża skrzynka pocztowa, ale to już mi przykro.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Bo taką mamy pełną awersję :) A poważniej, ponieważ na coś narzekać trzeba, a że ogórki drożeć nie chcą, to ponarzekamy na pełne wersje. No i słusznie, że narzekamy, w końcu gry to ZŁO i narząd szatana. Nie wiem, jaki narząd, ale pewnie z serii PEGI 18, czyli dla dzieci.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Fucha jak fucha, najgorzej przed deadline'em, kiedy trzeba się wziąć i przeczytać te wszystkie recenzje, których czytanie się odkładało przez cały miesiąc. Co trzeba zrobić? Na początek kupić nam pizzę. Po jednej na czytelnika. Potem przez kilka miesięcy można próbować robić za chłopca na posyłki i być wyśmiewanym i popychanym przez całe grono czytelnicze, ostatecznie niekiedy przechodzi się trudny, długotrwały, bolesny i w 90% zakończony śmiercią proces inicjacyjny i już, zostaje się czytelnikiem. Nic prostszego.

? Ile macie lat?

- Moja siostra jest ode mnie dwa razy młodsza, a nasza prababcia ma tyle lat, że gdyby wziąć liczbę dziesiątek i pomnożyć przez liczbę jednostek, otrzymamy liczbę setek. Pierwiastek z liczby jej lat jest niewymierny, a dziewiąta cyfra po przecinku tego pierwiastka jest jednocześnie pierwszą cyfrą mojego wieku i ostatnią wieku siostry. Proste.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Magazyn jest tylko dodatkiem do pełnych wersji, a że pełne wersje są do bani, skupiam się na magazynie. Niestety nie mam palców i nie mogę czytać Braillem, więc tylko oglądam Braillem obrazki.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Co tydzień zbieramy się całą wioską na mszę, na której bierzemy egzemplarz CD-Action, glebogryzarką dzielimy go na 132 części i rozdzielamy po wiernych. Najtrudniej jest podzielić kartkę na pół wzdłuż linii dzielącej strony, ale nasz kościelny jest dobry w te klocki i nawet ma jeszcze wszystkie palce. Potem rozchodzimy się, każdy ze swoja stronicą i wymieniamy się po znajomych, krewnych, wysyłamy do Kanady, Uzbekistanu... A po tygodniu wracamy i sklejamy wszystko z powrotem. Są tańce i ciasto.

Tak na oko jeden egzemplarz może przeczytać miesięcznie 1378,17 człowieka.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- Xexexe, doskonały pomysł, podnieście cenę do 50 zł, zwiększcie objętość czterokrotnie, dajcie trzy DVD zamiast jednego i nowsze pełniaki... Mnie to pasuje. Serio.

Ja już mam i tak prenumeratę opłaconą :)

- Szczerze mówiąc sam nie wiem, czemu, obcy ludzie na ulicy też mnie o to pytają. A ja po prostu mam taki fetysz, że lubię grubych, spoconych, zarośniętych, brzydkich facetów i nic na to nie poradzę ;P

- To proste. Smuggler to Allor, ponieważ Smuggler jest kobietą.

Edited by Sveniu

Smugi odpowiada:

1)Konsole to pomiot szatana, a PC rządzą(Dysk 150GB, 2.6RAM-u, 256 karty, procek: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz)

2)A kto nie?

3)Bo

*W wieku 13 lat nie można znaleźć przyzwoitej pracy

*Rodzice też lekko nie mają

*90% społeczeństwa marzy o średniej krajowej

*Nie trzeba wyłaźić z domu by sobie grać w najnowsze tytuły

*Portfel wypchany kasą to idealna przeciwwaga w tylnej kieszeni

*Można grę pobrać przed premierą(czasami ale się zdarza)

*Z wygody itp. itd.

4)Mam własny interesik tzn. pomagam znajomym i rodzinie przy naprawianiu komputerów, można się zakręcić koło 200zł miesięcznie:P

5)Pewnie niektórzy zazdroszczą wam zarobków i tyle!

6)Ci młodzi to wolą czytać AR niż do niego pisać a ci starsi mają zbyt mało czasu i chęci na pisanie do waszego pisma. Z resztą po co jak jest forum?

7)"Jeszcze się taki nie narodził..."- może znacie? Według mnie to i tak jest trudno znaleźć porządną grę na pełniaka, bo ostatnio wychodzą same chłamy i porządne produkcje, niema nic pośredniego tzn. wystarczająco dobrego do waszego pisma i taniego! (w końcu kryzys i takie tam)

8)żeby zostać waszym czytelnikiem trzeba: mieć te 15 zeta, umieć czytać(nic odkrywczego) i kiosk musi być w odległości conajmniej 1 baku paliwa. Fucha? raczej marna, zarobić nie można a 16 zeta miesięcznie wciąga :). W 2 godziny mam przeczytane całe pismo!!! - Alternatywa dla lektur w podstawówce(Polecam)

9)W marcu 21lat będę miał xD

10)Bez ActionMaga nie było by sensu kupować waszego pisma, a płyta to jedynie dodatek do niego(AR wymiata, chociarz nigdy moich uwag nie wydrukowaliście)

11)Moja mama jest wielką fanką "Na luzie" i często podsyła wam swoją "myśl miesiąca"

12)tyle by kosztowało to pismo gdybyście wydrukowali tylko z 500 egzemplarzy, a tak to cena się rozkłada na cały nakład i opłaca wam się je puszczać za 16zł. A tera ja mam pytanko do was: Czy wam by się opłaciło puścić pismo za 50zł? Chyba raczej nie...

13)Nie to nie jest Allor :))) ,ale jest to dział sprzęt, testy, super gry i jeszcze lepszy ActionMag.

14)To człowiek który wynalazł ogień, zbudował piramidy i poderwał Adamowi jego dziewczynę w Edenie, obecnie jest prezydentem jakiegoś małego kraiku w centrum Europy ale ponoć to tajemnica...

!!!!Pozdro dla odwiecznie odlotowego pisma!!!!

Komputer 19 calowy (:wink:), ciągnie na razie wszystko na maksa a ma z 4lata, składak. Posiadam Xboxa 360 i jestem z niego zadowolony.

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście :laugh:

Nie wiem :sad:

20zł tygodniowo

Z czym?

System szkolnictwa!

"W dupach im się poprzewracało" - Ferdynand Kiepski

Niektórzy by chcieli nie wiadomo ile za te 15zł. Gdybyście dawali gry od razu po premierze to by marudzili że za duże wymagania jak na ich komputer, po prostu nie da im się dogodzić wszystkim :smile:

Trzeba dojrzeć żeby w pełni zrozumieć, jak byłem mały (koło 9lat) to od czasu do czasu w domu się pojawiało CD-A, czytałem ale mało rozumiałem i se odpuściłem. Przez pierwszy tydzień od premiery numeru czytam koło godzinkę dziennie zależy ile w numerze się trafi artykułów odpowiadających mi.

? Ile macie lat?

17 ale już w te wakacje 18

Czytam głównie magazyn na płytę zaglądam bardzo rzadko, a ActionMaga nigdy nie czytałem.

Tylko ja czytam no i jeszcze brat od czasu do czasu zajrzy ostatnio czytał Megatest antywirusów więc dosyć dawno.

Pieniądze psują ludzi :) Ale do 17zł można wytargować.

Publicystyka, recenzje, Na luzie ogólnie wszystko co jest w magazynie.

Sztuczną inteligencją?

Edited by Elon

-Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

-Komputer? Zwyczajny, taka czarna skrzynka pod biurkiem, na biurku jakiś wyświetlacz. Sprzedawca mówił że 19 cali, ale nie mam linijki nawet jedno calowej to nie sprawdzę. Konsolkę mam jedną. Takie małe szajstwo na obudowie ma napis "PSP" ale jedyne z czym się to kojarzy to "Playing station Port(ki)able", a ile radości dawało zanim zakupiłem wyżej wymienionego komputerka.

-Czy lubicie pizzę?

- Jaja sobie robicie? Jak śmiecie się pytać czy lubię? To za mało powiedziane, ja bez niej żyć nie mogę, to ona daje mi siłę do spędzenia dalszych godzin wypełniając questy w kolejnych RPG'ach.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

-Bo to się zaczęło, gdy wynaleziono statki. Niektórym nie podobało się, że inni mają więcej od nich samych więc rabowali, no na początku próbowali na lądzie, lecz zaraz ich łapano i do więzienia wsadzano. Później ktoś wpadł na genialny pomysł i zaczął pływać na statku i rabować inne. Tak zaczęło się piractwo. A dziś? Przecież każdy wie, że prawdziwi piraci pływający np. po karaibach to byli Polacy. To już taka nasza natura, to po prostu walka z wiatrakami

-Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

- Wstyd się przyznać... 40zł miesięcznego zarobku rodzicowego....

-O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

-Kto tak powiedział? Chodzi o reklamy? Jakie reklamy? Niby niektórzy "kupują recenzję"? Wy w ogóle dajecie recenzje? WOW! Nie wiedziałem. Drogo? No ja mam 40zł na miesiąc więc mnie stać... Na marginesie, co to komercja?

-Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

-Ja nie pisałem... Jak założyliście to oto... eee... no, nie pamiętam jak mamy określać to co wydajecie... powiedzmy te papiery, to miałem... A! nie powiem, tak czy siak zaczynałem przygodę z PC, więc to nie moja wina.

Na poważnie, uważam, że tak jak całe społeczeństwo, tak też anty-fani zgłupieli, czytelnicy rozleniwili się, a reszta się wstydzi pisać do was.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Że mamy... patrz o piractwie

Stare... mi się tam podobają, a jak nie to nie gram

Nie działają... bo jak się nie umie to się nie robi... a niektórzy na siłę... no nie rozumiem po prostu ludzi-debili, jak może gra z CD-Action nie działać?

że nie z tego gatunku... no akurat to troszkę w tym racji, jako, że ostatnio mylą mi się lata to może źle powiem, ale w 2009 roku to chyba z 10 RTS daliście... no rozumiem, po prostu innego dać nie mogliście, no ale ostatnio jest nieźle

Ogólnie jest dobrze, choć nie idealnie... takie 5- w skali szkolnej

-Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

-Lubić pizzę, mieć coś do grania, i trochę czasu. Czy fajne? OFC! Lepszej nie znajdziecie! Nie płacą Ci nic, a nawet każą dopłacać, byś mógł spokojnie usiąść\położyć się\(znów) usiąść na tronie! SKANDAL!

Kiedyś więcej... przez 2-3 tygodnie po 2-3 godziny. Ostatnio na numer poświecę z 5 godzin, ale to przez tą szkołę, kto ją wymyślił!?

Ile macie lat?

-65 pierwiastków z dwóch, dzielone na 6, zaokrąglone w dół

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

-Jak wyżej pisałem, kiedyś więcej, obecnie mniej, ale cały czas po troszku. Z płyt ostatnio rzadziej. Ostatnie co zainstalowałem to był Rainbow Six oraz Dark Messiah. Z żalę mówię, ale nie.

-Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

-Czytam je z bratem. On siada na fotelu, ja zwisam z sufitu (jak Spider-man) i czytam do góry nogami. Dlatego nie wiedziałem, że to recenzje są... Myślałem, że Mickiewicza drukujecie...

Na serio, to z bratem.

-Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

-Jak już mówiłem, mój budżet to 40zł, więc nie. I nie chwalcie się jak to mało zarabiacie... weź sobie te 2zł czystego zysku razy te 150 tys czytelników... masz 300 tys zł... miesięcznie... na ilu? 20 osób? Nie narzekać źle nie macie. No chyba, że jestem jedynym który to kupuje... o kurde macie mnie...

-Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

-Najbardziej podoba mi się Allor, bo jest Allorem i dzięki temu zasługuje na miano Allora, którym oczywiście jest jedyny i niepowtarzalny Allor, Pan Allorolandu, z stolicą w Allorodnii.

-Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Podobno można było się domyślić już kim jest Smuggler, ale ja nie chce sobie psuć przyjemności, to jak czytanie poradnika jak przejść grę, dopiero mając zamiar ją kupić... o kurde... POSPULIŚCIE MI NIESPODZIEWANKE!

Ja wiedziałem, że to Allor, to było pewne, ale nie chciałem uwierzyć, za dobry jest na takie coś...

Około 2\3 tekstu jest napisane czystym żartem (oczywiście oprócz pytania dlaczego Lubię CD-Action, gdyż jak mogło by być inaczej?) Smuggler, nie martw się, ja nadal w ciebie wierzę! Wierzę, że jeszcze kiedyś dostaniesz tak przepiękny, inteligentny tekst, że aż to coś co masz w klatce piersiowej znowu uderzy, a ty poczujesz wspaniały smak radości!

P.S - Cały tekst jest żartem... no prawie, na niektóre pytania po prostu nie da odpowiedzieć się żartem...

Mam Komputer Szok nie? i to jeszcze ma 64 mb ram! I 126 mb pamieci!

? Czy lubicie pizzę?

z czekoladową posypką...

Ponieważ...

30 zł 15-17 na CDA i 10zł na starter do komórki a ozostałe 3-5 zł na coś jeszcze...

Nie wiem wstyd mi! błeee!

Ponieważ my sie zmieniamy!

Dlatego że troszczymy się o was heh.

Żeby być czytelnikiem trzeba umieć czytać mieć rodziców zdolnych dać kieszonkowe min.15zł

? Ile macie lat?

2 lata z paroma miesiącami.

Hmmm...Owca?

Przeważnie stryjkowie aczkolwiek także szwagrowie.

Za Cd-Action zapłacimy najwyższą cenę...

Ponieważ jest Papa Smerfem...

Ponieważ kiedyś zaraz niedawno miałem patelnie i wylałem olej i kupiłem buty pies kot mysz dlatego lubie aha psy monk

1. Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Hmm... mój komputer jest ładny i lubi pizze. A tak na serio to nie jest ładny...:(

2. Czy lubicie pizzę?

No baa...a kto nie lubi?

3. Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Częściowo jestem piratem ale nie popieram tego...Gdy jakaś gra mi się spodoba sciągam ją a jeżeli stwierdzę że jest warta swojej ceny wtedy ją kupuje....No chyba że pizza którą aktualnie konsumuję ma coś przeciwko temu.

4. Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

To zależy od tego ile gier/pizz kupuje.

5. O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Według mnie chodzi o to że ciężarówka jedzie...

6.Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

To wszystko przez Smugglera...mam z nim koszmary.

7. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

No właśnie jak możecie????

8. Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha??? Jaka fucha ja się pytam??? To poważne i odpowiedzialne stanowisko, nie tak łatwo jest być czytelnikiem CDA np:

1. Nie spanie po nocach

2. Koszmary ze smugglerem

Ostatnio nawet pomyliłem moją dziewczynę z Mac Abrą!!!! Sic!!!

9. Ile macie lat?

16

10. Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie czytam action maga jakoś mnie do niego nie ciągnie...przede wszystkim czytam magazyn od deski do deski

a z płyty instaluje niektóre pełniaki...

11. Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja i czasami słysze tekst kumpli: Masz nowe CDA???!!! Daj poczytać!!!

12. Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Tak jeżeli powiecie kim jest Smuggler!

13. Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Ponieważ ma ładny nos:)

14. Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to <BEEEEP> tak zatkało was??? to właśnie on!!! A dlaczego jest nim allor to nie wiem...

Kompa mam a konsoli nie kupie, bo nie mam ochoty grać padem i skakać po pokoju (kinekt, move...), a płacić za multi tez nie mam ochoty

? Czy lubicie pizzę?

Tak, poproszę :tongue:

Jak dacie lepsze pełniaki to nie pobiorę nawet muzyki (zresztą i tak nie pobieram bo net mi zamula)

Tyle, że mi starcza na Playa (żartowałem... :wink: )

Niedługo będzie więcej reklam niż recenzji :wink:

To Smg. się starzeje, a ja jestem wiecznie młody,, no i antyfani wymierają :wink:

Polska...

Żeby zostać czytelnikiem CDA trzeba uprosić się o 17 zł (zawsz, y często...) i mieć układy w kiosku. Fajniej jest być redaktorem... Ja spędzam 2 godziny na dobe.

? Ile macie lat?

Za mało na niektóre gry z CDA :wink:

Magazyn jest zawsze, ale dobre pełniaki tez pasują. ActionMag mnie nie interesuje.

Cała rodzina...(babcia lubi NL :wink: )

Czyżby szykowała się inflacja, stanowcze STOP. Jakbyście dali 1000 stron i Crysisa 5 to tak :wink:

Dlatego, że tą odpowiedź mi lekko narzuciliście (baaaardzo lekko)

Abra kadabra Smuggler to Mac Abra!!! (bo się rymuje) Co zrobił Wam ten biedny Allor???

Czy to prawda, że Klara to Smuggler?

A jeśli nie, czy Klara to alter ego partnerki Marka Lenca?

Ile kobiet pracuje w Cd-action? (oprócz Smugglera)

Czy prosto to dobrze, czy eeee ... ?

Czy jeszcze kiedyś Generał zagości na łamach Cd-action? Co sie z nim dzieje?

Co się stało z minifelietonami w GW??? Hans von Duperschmitch zakazał?

Czy to prawda, że dostaliście łapówki od producentów gier na konsole i dlatego nie sposób na pierwszy (a także drugi) rzut oka zorientować kiedy kończą się recki gier na pieca a zaczynają na konsole?

dlaczego jak robiliśmy zlot we Wrocławiu to mieliście wolne w piątek, bo zrobiliście sobie dłuższy weekend?

Jak brzmi pytanie o życie, wszechświat i całą resztę, na które odpowiedź to: 42?

Czy jakby Eldowi zafundować urlop na Bali to też by marudził?

Dlaczego to Qn'ik został zastępcą naczelnego i czy już mu to darowaliście?

Gdzie jest Generał?

Czy to prawda, zę wygrałem w konkursie Smsowym roczną prenumeratę Cd-action?

Ile klonów ma Hut?

Kiedy Mac Abra napisze kolejną ksiazkę?

Dlaczego ja w ogóle zadaję te pytania skoro miały być odpowiedzi? Bo piątek? a odpowiedzi udzielam w poniedziałek?

Edited by mandragora

Mam psa i dwa koty.

? Czy lubicie pizzę?

Lubię placki.

To że w tygodniu ściągnę kilka gier nie oznacza że popieram piractwo.

A co was to obchodzi?! :angry:

Wystarczająco żeby przeżyć za mało żeby kupić Cd-Action.

Tak ja też tak myślę.

To nie poziom naszych listów spada tylko waszych odpowiedzi. :icon_twisted:

Żeby was zmotywować do cięższej pracy.

Trzeba ciężko pracować albo mieć znajomości w SLD. :ninja:

24/7 jak jest szkoła to dłużej.

? Ile macie lat?

Co rok o 1 więcej :tort:

Nie czytam, tylko obrazki oglądam.

A niby jak mam korzystać jak dajecie jakieś płyty z Biedronki których mi nawet iksboks nie czyta :sad:

Babcia jest fanką Smugglera i zawsze po kilka razy czyta AR.

No pewnie nie ma problemu.

W zamian objętość magazynu niech wynosi 300 stron ( oczywiście bez reklam ) a na płycie niech będą 3 gry które premierę miały nie więcej niż miesiąc przed wysłaniem pisma do druku.

Reklamy dla dorosłych z wewnętrznej strony tylnej okładki.

To Allor to ta brunetka :icon_question: ......

Smuggler jest jak Matrix jest wszystkim co nas otacza.

Miałem komputer <chlip> ale zaciekawiony recenzją ostatniej kaszanki postanowiłem ją kupić. Płyta wystrzeliła z napędu, przebiła plakat mojej siostry z Justinem Bieberem i przebiła obudowę i procesor... Teraz nie wiem, czy się śmiać, płakać, czy zaszpachlować dziurę w ścianie... Nie mam konsoli, sprzedałem, żeby kupić zaprawę :(

? Czy lubicie pizzę?

Tak, szczególnie takom z ciastem. I z mięsem bezmuzgiego Jeti na wierzch.

Ach, to prowokacja jest, ta ankieta jest dla Billa Gatesa, huh? Odpowiedź jest prosta - ICH WINA. Robią za dobre gry, które aż proszą się, żeby być piracone. ODPOWIEDŹ - KASZANKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO!

Nie powiem, musiałbym was zabić hehehehe <khekhe> rodzicedają <khekhe> Nic nie widzieliście -.-

Eeeee, Yyyyy... Nie rozumieć pytanie, prosieć o samogłoska...

No bo wpływ biegunki pingwina na rozwój Cdactionus Nibymózgunima działa korzystnie na wytwór papieru z Baobaba malajskiego, który produkuje DzAf3

(Dziwoczanu Antyfanometylosmuggliny), a ten z kolei dostaje się do gleby, który wraz z oliwkami trafia do naszych pizz, powodując przewlekły Zespól Niechcicy Mądrych

Tekstów.

Trzeba uprzedzać fakty. Dzięki kalkulacji przeciętnego gustu growego każdego czytelnika można dojść do wniosku, że - więcej pełniaków = większa szansa na trafienie w

gusta przeciętnego człowieka.

Trzeba mieć: komputer (tak na zaś), pusty mózg, żeby nie narzekać, odbezpieczony detonator do bomby w redakcji CD-Action (też tak na zaś). To niezła fucha, bo ileż

papierowych samolocików można zrobić z CDA! A niesione ciekłym frontem Antyfanus docierają gdzie chcemy. Dzienna ilość spędzania czasu przy CDA zależy od paru

zmiennych: Stała Smugglera (Honor U Małego Oczywistego Ramola), współczynnika ciekawości wydania, dzielone przez ilość zadań na jutro.

? Ile macie lat?

Wystarczy, by zrozumieć treści moralne i niemoralne zawarte w czasopiśmie.

Mag A.C.Tion powiedział, żebym nie oglądał, i zaparł się drzwiami i oknami, więc nie oglądam. Z magią lepiej nie zadzierać.

Częściej czytam niż gram, ale i tu wchodzi w skład kilku zmiennych... których nie mogę napisać, bo czytają też to młodzi obywatele...

Mój sejf jest na tyle gruby, by nie przeniknął go Nie-bystry wzrok mojego rodzeństwa i na tyle odrzucający i tak dobrze ukryty, żeby moi koledzy nie zachwycali go

spojrzeniem.

A jakby Wam w lokalnej pizzerii podnieśli stawki ze względu na niewymiarową grubość ciasta, to też płaciliśbyście 10 zł kary od pizzy za to, że jest wbrew normom

unijnym?

Sic! Najbardziej w CDA podobają mi się:

Antyfani,

Liczne fajne pełniaki,

Ludzie wydający cda,

Oryginalne pomysły na recenzje,

Również forum actionum rządzi.

Według mojego diagramu na emulację Smugglera, dochodzę do wniosku, żeeeee <werble> .............. SMUGGLER TO SMUGGLER I NIE MA BATA!! Żadne czynniki nie są

w stanie tego obalić nawet pijoki z monopolowego i Ten, Co Obalił Komunę!

Dziękuję za uwagę...

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

PieC, PS3 i niezniszczalny (tadadadam) Game-boy

Czy lubicie pizzę?

lubię i ja też

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z

pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

To wszystko przez Steam! Co raz więcej gier go wymaga. A Steam to Zuuuooo...

3 paczki mentosów tygodniowo

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

From wikipedia:

"Komercjalizacja ? jest to ogół zmian mających na celu oparcie czegoś na zasadach komercyjnych"

Czyli komercjalizujecie się opierając się na komercji, którą oparliście na komercji, którą, oparliście na komercji, którą...

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i

poważne odpowiedzi!

Napisałem, a w następnym numerze AR zmniejszyło się o jedną stronę. Wolę więcej nie ryzykować

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego

gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo już mamy, bo są stare, nie działają na naszych komputerach, bo są nie z tego gatunku co potrzeba. Takie trudne? :tongue:

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

(Rozgląda się konspiracyjnie i teatralnym szeptem mówi) Nie możemy tu o tym rozmawiać. Oni mogą nas zobaczyć, Oni już nas widzą. Powiem Wam za 45 minut 312 metrów stąd na południowy wschód. (odchodzi śpiesznym krokiem)

Ile macie lat?

Ratunku, pedofil!

Przerzucam magazyn, instaluję gierkę, wkurzam się bo nie mam miejsca na dysku, wywalam pełniaka z zeszłego miesiąca, znów instaluję, a tak w międzyczasie czytam dokładniej

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może

kumple?

2, ja i brat

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ustawa jednogłośnie odrzucona.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor to bardziej "Kto?" niż "Co?", ale co ja tam wiem?

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

p - Smuggler to Allor

q - można dzielić przez zero

~q => p

Jeżeli ~q, to p

Jeżeli nie można dzielić przez zero, to Smuggler to Allor

Udowodnione, Smuggler to Allor. Mam prośbę, niech ktoś wytłumaczy biednym humanistom co to znaczy.

Z pewnego miejsca, chyba gdzieś na ziemi

Na wasze pytania odpowiadał TheMe

Komputery? Całe dwa - starożytny laptop i czarny HAL (nie no, nie jest tak źle, ale czasem strzeli focha i za nic nie da pograć). Konsol nie posiadam, od dawien dawna jestem pecetowcem. No cóż... Może prócz pegazusa, którego udało się kiedyś na rynku dostać... Chyba jeszcze się gdzieś kurzy w piwnicy...

? Czy lubicie pizzę?

Jo, praktycznie ze wszystkim, co jest jadalne - czosnek, chili, peperoni, salami, anchois...

Bo tak łatwiej - powiedzieć, że i tak by się nie kupiło, mrugnąć okiem i iść na rynek, kupić od "producentów" i "bojowników o wolne oprogramowanie". A co do producentów, to bywa różnie - wszakże są prawa rynku. Jak bank upada, to nie bankier głoduje, nieprawdaż?

Obecnie na studiach, pracą zawodową się nie zajmuję, dużych wymagań nie mam, toteż prócz utrzymania mnie przy życiu - prąd, internet i ogrzewanie - starcza mi to co dostaję - ok. dwóch stów.

Kapitalizm, towarzyszu. Kiedyś wszystko wydawało się prostsze i bardziej ludzkie. A że wymagania rynku są bezlitosne, to trzeba walczyć, by z niego nie wypaść. Postęp - jednym się podoba, drugim nie.

Kiedyś napisałem 2-3 listy, odnośnie tematów, o które proszono, by były poruszone, ale ani odpowiedzi nie dostałem, ani nie zostały zamieszczone. Nie, nie mam żalu, pewnie zwyczajnie były kiepskie, albo się kiedyś wygłupiłem, jak pisałem jako dzieciak (co jest możliwe).

No, a co z poziomem? Pewnie ogólne pogaduchy już się przejadły, przedstawianie życia jako RPGa też, no a z Prof. S. Jonalistami jak jest każdy widzi - ostatnio nawet zwerbowali kadrę aktorską, która zaczęła grać w reklamach i przekonywać rodziców przed telewizorami, że ich dzieci przez komputery nie rozróżniają fikcji od rzeczywistości i trzeba ich od nich odstawić... Dziwne, bo bardziej do tego opisu pasuje relacja rodzic-telewizor...

Ogólnie dość dobrze czyta się frustratów i bojowników o piractwo, ale co do tych ostatnich to już zaczyna być... kwaśne w smaku.

Warto byłoby też może ożywić jakieś dywagacje albo zgadywania, jak to jest wewnątrz mitycznego budynku we Wrocławiu?

Ja tam bardzo lubię stare gry, w nowe zasadniczo nie gram. Najnowsze co miałem to bodaj Risen. Ogólnie jak człowiek jest coraz starszy to i ci zabójcy czasu odchodzą, czasem podgryzając, gdy gram w BG, ID czy też K&M oraz Heroesów (obowiązkowo 3, bo z HoM&M jest jak z Rzeczpospolitą Polską - po III już jest kiepsko - tak, to opinia, nie musicie się z nią zgadzać).

Jak prawdziwym, to trzeba myśleć, posiadać własne zdanie, wyłapywać styl redaktorów...

Przynajmniej tak było kiedyś. Dzisiaj nawał obowiązków pozwala mi cieszyć się CD-Actionem przez 2-3 dni w miesiącu, o ile takowy zakupię.

? Ile macie lat?

A na ile wyglądam? Tak, wiem, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, chyba że jest retoryczne. No... Już prawie dwie dyszki.

A to różnie - głównie czytam magazyn, ale jak na płytce jest coś, co mnie kręci, to też nie omieszkam zajrzeć. Kiedyś jeszcze masowo oblegałem bonusy i inne paczki, co na płytach się znajdowały, ale ostatnio tego coś brakuje... No, a AM czytam, ale z poziomem jest różnie.

Jeno ja.

Moglibyśmy... Ale chyba po inflacji, albo gdyby odpowiednio wysokie podwyżki zafundowano nam i naszym familiom.

A tak to raczej nie - człowiek ma opory, by naraz wydać taką kasę, przynajmniej gdy zaczyna sobie zdawać sprawę z wagi pieniądza i problemów codziennych.

Mnie najbardziej recenzje gier, które mnie interesują, no i również takie starcia typu EGM vs. Smuggler, ale to było kiedyś... Coś podobnego znów można by fundnąć, nieprawdaż?

No i tęsknię za felietonami (wiem, że może wydawać się, że to są nic nie znaczące rzeczy z codzienności i nikogo to nie obchodzi, jednakże staliście się takimi... mądrymi gwiazdami światka graczy i ludzi ciekawią wasze przemyślenia z zasady) jak i całym działem (GW), w którym one były.

A kto to jest? :)

- Jak to jakie... Takie jak wszyscy! Mają myszki, monitory, karty graficzne... A jeżeli chodzi o konsole- powiedzmy to zgodnie: NIE MAMY! NIE ZAMIERZAMY!

? Czy lubicie pizzę?

-10 lutego był dzień pizzy. Kiedyś lubiłem, od wczoraj nie... No, chyba, że z serem... i ketchupem... na cienkim cieście. Poza tym, to nie lubię pizzy.

- Bo jest cool, i na czasie. Tak jak palenie papierosów (szczególnie w wieku szczeniackim). Wiemy, że jest złe, ale robimy to, żeby nie wyjść z obiegu.

- Wystarczająco dużo. :) Tak dużo, że mógłbym spokojnie kupić 100 numerów CDA miesięcznie. Może spróbuję...?

- Ano o to, że wy przecież reklamujecie piekUo! Już nie wspomnę o innych (debilnych zresztą) teoriach o tym, że jesteście podwładnymi CDP, dajecie dużo reklam, biorąc kasę za nic (taką opinię też słyszałem!!!). Co do tego piekUa- taka babcia przeczyta trochę tekstów o jakiejś strzelance, "bo wnusio zostawił, to zobaczę czym się interesuje", i od razu zawału serca dostanie. Bo jak to?! Pisać o grach, czymś, czego używa Al-Kaida do treningów? Przecież KAŻDY WIE, ŻE W PIŚMIE O GRACH POWINNO SIĘ PISAĆ O SZACHACH, BRYDŻU ALBO INNYM MAHJONGU. Każdy to wie!

- A może to Wam podskoczyły wymagania? Nie oczekujcie od nas, że będziemy pisać o byle czym, aby zapełnić puste miejsce (analogia do wypowiedzi Smugga na temat zamieszczania słabych listów w AR). Aż tak nisko nie upadliśmy! A na serio- czasu brak...

- Bo mamy dość gier, za które zapłacilibyśmy 50 zł! Chcemy gry, które można kupić w kiosku za dychę! Wiecie jaka to przyjemność kupić grę za ciężko zarobione pieniądze? Tak? Wy nam te przyjemność odbieracie....

- Najgorsza praca na świecie! Nie dość, że musimy czytać to, co napisali ci... ci... ci NAJSZCZĘŚLIWSI LUDZIE NA ŚWIECIE (bo takie mam o Was zdanie! macie wspaniałą pracę!), to jeszcze dają nam te ŚWIETNE gry, które marnują nam czas.... I jeszcze zajadacie się pizzą (której nie lubię!)!!!

? Ile macie lat?

- Wystarczająco dużo, aby grać w Wiedźmina.

- Czytamy to i to. Płyta to tylko miły dodatek.

- Tylko by spróbowali! Moje egzemplarze CDA otoczone są drutem kolczastym i pilnowane przez żółwia z namalowaną brzydką miną na skorupie! Drut kolczasty to pół biedy, ale ten żółw! Muhahahahah!

- [trochę to pytanie wygląda mi na pewnego rodzaju przechwałkę. ;)] Nie no, wtedy to bym żółwia wysłał do kiosku. Jak nie było kasy to też sie nim przysłużyłem. I nie tylko po CDA... Stąd ta minka na jego skorupie. Nie, ja mu jej nie narysowałem. Nawet weterynarz nie wie skąd się wzięła... A może bał się powiedzieć...?

- Hmph. Ponieważ w krajach azjatyckich jest bardzo mocno rozwinięty przemysł włókienniczy. No i może dlatego, że ma duże dłonie... [Allor]

- Przecież to wie każde dziecko! Skoro 2.2=4, to Smuggler=Allor! Logika żelazna! Kto ją wymyślił? Pewien poPiSowy Pan!

Mój komputer pamięta wasze 10 urodziny. Co od konsoli to zostaje na poziomie Commodore - nic lepszego nie wymyślono^^

? Czy lubicie pizzę?

To pytanie równie dobrze mogło by brzmieć - "Czy oddychacie?" - Tak, oddycham :P

Piraci chcą upadku rynku gier PC - to konsolowcy popierają piractwo !

Tyle że na CD-Action starczy i pozwoli na oszczędności :P

Bo testujecie KOMERCYJNE gry - ot, cała sprawa xD

Starzy czytelnicy mają mało czasu, a nowi mało chęci :(

Ile osób narzeka? 100, 200, może 500 - a jaki jest nakład CDA?

Fucha świetna, gdyby jeszcze płacili... Ta praca zajmuje mi (w dniu premiery) jakoś godzinkę, potem powracanie do recenzji, AR GW(gdy jeszcze było:( )

? Ile macie lat?

Tyle że mogę, a jeszcze mi niewolno :)

Płyty ostatnio wędrują na półkę i tam zostają (dorastamy :( ). Tylko magazyn...

Tata podbiera testy sprzętu grającego, poza tym mam spokój :)

To może jeszcze na samochód naczelnego i nowe drzwi do Rolls Royce Smugglera :P

Najbardziej w magazynie podoba mi się <odgłos trąb> Allor, tylko nie wiem dlaczego...

Bo nie MacAbra, a już na pewno nie Cormac

Piszę tutaj jednorazowo, prawdopodobnie drugi raz tutaj nie zajrzę. Całkiem ciekawy się wydaje ten temat więc przedstawię swoje skromne stanowisko w poszczególnych sprawach.

Komputer zakupiłem bodajże we Wrześniu 2007 roku... Przeszedł szereg modernizacji, wymieniona została karta graficzna [8800 GTS 640 MB się spalił, GTX 465 zajął jego miejsce], dołożyłem dwie kostki Pamięci RAM, obie po 1 GB oraz parę innych pomniejszych. Przewiduję jeszcze wymianę procesora [C2D E4300 ~3.0 GHz] oraz HDD... Generalnie komputer nie jest przeznaczony tylko do grania, na razie jednak nie mam większych problemów z płynnością gier.

A konsola? Jakiś stary PSX, bardzo rzadko odpalam na nim jeszcze Tekkena 3. Na jakiś nowszy sprzęt jakoś się nie zanosi.

? Czy lubicie pizzę?

Zdecydowanie tak. :)

Ja jestem przeciwny piractwu, jednak jest to temat na większe dyskusje. Dla mnie piractwo nie odbiega zbytnio od typowej kradzieży. Jeśli twórca "dobra materialnego" oczekuje jakichś przychodów i widzi, jak bezkarnie ludzie korzystają z jego dzieła to zdecydowanie musi mu być przykro. Tworzenie gier komputerowych to dość ciężka praca i wymaga wielu umiejętności. Kradnąc ograniczamy się i nie pozwalamy na dalszy rozwój jakiegoś rynku w tym przypadku IT. Ale co by było, gdyby każdy kradł sobie jedzenie ze sklepu gastronomicznego? Jakby szefostwu nie udało się okiełznać tej niesprawiedliwości to interes przestałby się opłacać i w najgorszym przypadku sklep by zamknięto. Co by było gdyby każdy czytał skany CD-ACTION na internecie? Liczba klientów by spadała, cena by pewnie windowała w górę, cover z miesiąc na miesiąc chudłby, identycznie z liczbą stron pisma... W ostateczności pismo też by zamknięto. To jest trochę ciężki temat, piractwa się nie zatrzyma ale ludzie też mają swoje powody. Twórcy oraz producenci też nie zawsze stosują fair podejście do klientów. Więc może by ich jakoś zachęcić do kupna pełnej wersji? Na pewno jest z tego wyjście.

Powiedziałbym coś na ten temat jakiś czas temu, ale obecnie mało co zaglądam do czasopisma. Pomijając ilość reklam na waszych łamach, to trochę za bardzo się rozszerzacie. CDA to było czasopismo głównie stworzone dla graczy PC'towych. W obecnej chwili tworzycie taką ekspansję na różne inne kierunki. Na samej stronie www zauważyłem takie mniej profesjonalne podejście do tematu. Nie oczekuję zupełnej powagi, lecz zachowanie konkretów oraz podstaw, nie koloryzować zbytnio oraz przedstawić sprawy w bardziej obiektywny sposób.

A może wielu starszych osób już przestało czytać wasze pismo?

Ja nie narzekam, widzę postęp w tym segmencie. Jednak wolałbym abyście się skupili na piśmie, bo dla mnie cover DVD zawsze był miłym dodatkiem... obecnie ten segment zaczyna być coraz istotniejszy. Wiele razy się też zastanawiałem nad rezygnacją z kupna tego czasopisma, ale właśnie te pełniaki nadal mnie przy CDA trzymają...

Zwykle magazyn tylko przeglądam, nie czytam Action Maga, korzystam z poszczególnych rzeczy na płytce.

Czasami znajomi się zainteresują, przeczytają coś co przykuje ich uwagę ale to sporadycznie bywa.

15 złotych jeszcze wydam, ale 50 zł? To już przesada... Od czego macie reklamy?

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

- Komputer mam gdzieś w przedziale 1300 zł... niestety. Już ma 2 lata ale działa i odpala to co trzeba (chociaż ten dym z tyłu i temperatura powyżej 100 stopni mnie zastanawia).

* Czy lubicie pizzę?

- A czy Wy chcielibyście wasz samochód marzeń?

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje

wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

- Nie popieram. A zwolnienia są, były i będą. Życie, okrutne życie.

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

-Mam kieszonkowego tyle, że starcza mi do... końca pierwszego dnia, w które je dostaję.

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

- Yyyy... skąd mam wiedzieć jak ona jest u was a nie u mnie?

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

- Jaki poziom zarobków = taki poziom listów (?). Ja nigdy nie pisałem do was listów/e-maili więc mam tylko teorie. Może coraz więcej "każuali furiatów" zaczęło pisać?

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

- Bo taki nasz naród. Zawsze ŹLE. Ja nie narzekam. Zawsze znajdzie się coś miłego. Najwyżej poznam jakąś "nową" grę lub jej gatunek.

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

- Hm, nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM (w innym wypadku "frustrat zone mode on"). Fucha fajna szkoda, że za ten czas mi nie płacą hehe :D Średnio z 1/2 godzinki spędzam z CDA (czytam starsze numery lub wracam do tych nowszych).

* Ile macie lat?

- Tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie.

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

- Zdecydowanie czytam. Z płyt korzystam czasami a znowuż ActioMaga nie miałem okazji przeczytać.

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

- Kumple z uczelni plus dziewczyna. Więc gdzieś koło 17 osób

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

- W życiu. Studentów nie stać na takie wydatki :D chyba, że dołączalibyście chleb zamiast coverów.

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

- Bo ma podwójne "l" w nicku.

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

-Jest patronem zagubionych istot nierozumnych. Jest nim Allor bo... booo... ...o Smugglerze podziel się swą mądrością ze mną bym odnalazł odpowiedź na to pytanie!

Edited by KoichiSan

Osobiście posiadam swój własny osobisty PC napędzany przez siłę mojego kota (lubi kręcić korbką zasilacza), z kartą grafiki 896 megabajek i procesorem Inter Kor dfa Duło Eczterytysiącesześćset. Poza tym super mego wypasionym sprzętem jeszcze mam konsolę Plej Stejszyn 2 słim

? Czy lubicie pizzę?

Uwielbiam tę potrawę, ma taki przepyszny okrągły kolor.

Jak jestem piratem to mogę nosić fajną opaskę na oko i papugę na ramieniu, a nawet mama czasem pozwala mi się bawić kordelasem.

Tyle ile akurat mama ma w portfelu.

Ech, tacy z was eksperci a tego nie wiecie?! Zapytajcie wujka Google!!!11

Ja nie piszę do was listów

Dla odmiany możecie na płytę dawać filmy i będziemy narzekać, że już je widzieliśmy.

Umieć czytać... chociaż niekoniecznie, bo są fajne obrazki.

Praktycznie całą noc (a nawet więcej), bo śpimy w jednym pokoju.

? Ile macie lat?

12 stycznia.

Action Mag czyta magazyn razem ze mną.

Wyżej.

Nie.

Chyba wydaje mi się, że uważam, że przy pisaniu tych pytań pomagał Allor.

? Kim jest Smuggler

Garfieldem.

i dlaczego jest nim Allor?

Zaraz...

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Czy lubicie pizzę?

? Ile macie lat?

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Czy lubicie pizzę?

? Ile macie lat?

1.Gram tylko na kalkulatorze

2.W Polsce nie

3.Ja nie popieram,ja tylko sciągam.

4.Tu jest Polska,tu sie nie zarabia.

5.Nie mam takiej wiedzy...

6.Poziom szkolnictwa rownież spada.

7.Wogole nie narzekam na pełniaki.Moj pies lubi jak mu czasem rzuce wasze frisbee.

8.Wystarczy ze sie ma te 14.90 co miesiac.

9.A na ile wyglądam?

10.Ogolnie to zagladam jedynie do dzialu wapster

11.Tatus pożycza jak idzie do kotłowni.Nigdy nie oddaje

12.Ja bym mogł,ale tymczasowo odpada.Wpierw musze załatac dziure w moim domowym budżecie.

13.Bo tylko on potrafił przeprowadzic profesjonalny wywiad z Fatality

14.Przepraszam,ale kto układal ten zestaw pytan?

Ps:moje odpowiedzi nie miały na celu nikogo obrazic.Nalezy je traktowac z jajem :)

Mam Peceta. Świetny jest. Czasem trochę oziębły, ale jak się już ogrzeje to naprawdę miło się z nim spędza czas.

Konsole? Mam Pegasusa w szafie. Czasem słyszę jego szepty w nocy... "zagraj w Mariooo...".

? Czy lubicie pizzę?

Zdefiniuj pizza. Wy to zawsze podchwytliwe pytania zadajecie...

Wątpie żeby ktoś tak naprawde popierał. Raczej sami praktykujący. Bo można.

Zależy ile kto ma babć.

Tematy się skończyły, trzeba było jakoś ciągnąć rozmowę...

He..?

To pytanie ma aż trzy linijki długości. O dwie za dużo jak dla mnie. A tak w ogóle to co w tych numerach ostatnio takie stare pełniaki?

Po pierwsze trzeba mieć nerwy ze stali! Stres przed przeciekami to koszmar. Już pięć godzin wcześniej trzeba wejść na forum i odświeżać je co kilka sekund, żeby czasem czegoś nie przeoczyć, a jak już Ghost coś napisze z wrażenia można dostać palpitacji serca!

Po drugie kondycja! Na ogół wtorek, CDA w kioskach, godzina piąta rano, wstajesz i leeeeciszzz! Wyprzedzasz staruszki na pasach (a myśleliście, że po co one tymi autobusami jeżdzą, jak nie po CDA?), emerytów na wózkach, rozbijasz się o budynki, dobiegasz do kiosku, a tam już kolejka na pół kilometra.

? Ile macie lat?

Jeśli wiek mniejszy od 21, należy odjąć dodatkowe 4 lata by uzyskać wiek mniej więcej prawdziwy.

Jeśli większy, sytuacja jest bardziej skomplikowana i zależy od masy ciała oraz koloru włosów.

Ile ja mam? Wiek Gandalfa - wiek Dumbledore'a + XXI wiek \ wiek mojego psa = ??

To tam jest jeszcze magazyn?! A co w nim trzymacie? Taki bardziej hangar czy w stylu lochu z Obliviona?

W szkole z CDA jest jak z chipsami. Każdy wie o co chodzi.

W domu podbiera mi go tylko wyimaginowany przyjaciel. <chlip>

Co?! Strasznie przerywa. Monitor mam w tym miejscu brudny. Może ktoś powtórzyć pytanie?

Najbardziej podobają mi się ukryte w tylnej okładce magiczne fasolki. Szkoda, że takie sprasowane, ale i tak niezły popyt jest. Aha i nie wiedziałam, że Allor to roślina bobowata.

Smuggler to pół człowiek pół bułka.

Dlaczego pół człowiek?

Bo człowiek już by dawno z tymi listami zwariował.

Dlaczego bułka?

Jaka bułka?

Edited by iai

Guest TuComix

Za błędy stylistyczne i interpunkcyjne z góry przepraszam ;)

*Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer jest bardzo fajny... taki prehistoryczny... z końca ubiegłej dekady. Ostatnio udało mi się odpalić Crysisa w wysokich detalach... ale ten dziwny zapach spalenizny, który występował przy graniu, dość mocno mnie zniechęcił do dalszej gry...

A... zapomniałbym. Dzięki swoim zdolnościom manualnym i talentu do OC "podkręciłem" mój sprzęt. Otóż podpiąłem do niego kołowrotek chomika, dzięki temu znacznie oszczędzamy na prądzie... niestety teraz grać możemy w godzinach wieczornych. Pan chomik raczy biegać tylko w nocy...

Konsole? Chciałem kiedyś zdobyć X360, ale ochrona wyrzuciła mnie ze sklepu nie dla idiotów... kto by pomyślał, że te dziwne wybrzuszenia pod bluzą wydały się komuś podejrzane...

*Czy lubicie pizzę?

Jak każdy normalny człowiek jem 10 posiłków dziennie, z czego głównie to pizza... jem ją na śniadanie, drugie śniadanie, trzecie śniadanie, obiad, deser, podwieczorek, kolację i posiłek "pokolacyjny"... pizzę popijam kompotem truskawkowym, a to tylko dlatego, bo nikt nie wpadł na pomysł stworzenia napoju o smaku pizzy :(

*Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nie popieram piractwa... ostatnio, gdy szorowałem pokład i nuciłem sobie "drunken sailor", wielka macka Krakena złapała kapitana i wciągnęła go pod wodę... cała załoga myślała, że został pożarty, ale jakoś udało mu się przeżyć... okazało się, że Kraken nie miał zamiaru go zjeść, tylko szukał czwartego do brydża... okazało się, że piraci grają w nielegalnego brydża, a ja nie znoszę nielegalnych gier, dlatego piractwo straciło w moich oczach i odszedłem z załogi.

Na trzeźwo nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie... będąc nietrzeźwym tym bardziej...

*O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

(poważnie o_O) Kolekcjonuję CDA tyle lat i jakoś też nie rozumiem o co chodzi z tą komercją :P Dla mnie pismo cały czas jest tak samo dobre... bardzo dobre...

*Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Poziom moich listów raczej nie spadł, ani nawet się nie wzrósł :) Przyczyna jest prosta: z braku odwagi nigdy nic nie napisałem. A czemu inni nie piszą tak dobrych listów jak kiedyś? Idę po kryształową kulę, może odpowie...

*Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Starać się to ważna rzecz... porządni ludzie to docenią... w końcu każdy się stara. Ja też staram się dawać szansę grom, na które większość narzekaczy pisze: "gÓpie", "stare", "to już mam".

Właściwie to nie rozumiem ludzi, którzy na trylogię Thiefa napisali, że to "słaby pełniak". Tani (czyli nie drogi) narzekaczu... pytam się... pytam się cię... ile ty masz, za przeproszeniem lat, żeby pisać, że to słabe!? Zamiast pisać takie herezje, wiesz co warto zrobić?

Postarać się zagrać!

*Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fajna fucha, fajna... chociaż czasem przydaje się przerwa, żeby pójść po coś do jedzenia, lub do WC, ale tam nie po jedzenie... ekhm... co zrobić, żeby zostać czytelnikiem? Nie wiem... myślę, że należy przeczytać ze dwa numery pisma, ale mogę się mylić.

Gdy dostanę nowy numer w swoje brudne, spocone i owłosione łapska, to czytam go ze dwie doby najpierw wzdłuż, potem wszerz a i po przekątnej też się zdarza...

*Ile macie lat?

No wiecie? Tak wypominać komuś wiek? Dwadzieścia jeden :)

*Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Po przeczytaniu wzdłuż, wrzesz... przeglądam ziny na płycie, chociaż ostatnio rzadziej, bo napęd DVD mi siada (i nie mam na myśli tego, że bierze krzesło i siada na nim... DVD siada w sensie, że pada... qrde... zaplątałem się...)

*Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

W pewnym mrocznym miejscu, gdzie trawa sięga po pas (tak mój pokój) jest takie miejsce, gdzie leżą wszystkie numery CDA... nikt nie ma prawa się zbliżać, nikt nie ma prawa dotykać mojego skarbu... mój sssssssssssskarb...

*Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Oszczędzam pieniądze... na kolejne numery CDA xD

Ostatnio udało mi się "zaoszczędzić" dość sporą sumę... szkoda tylko, że wychodząc z banku musiałem ściągać kominiarkę. Zimno było.

W sumie to mógłbym płacić, ale kupowałbym rzadziej.

*Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Jego fajny zarost, który od czasu do czasu widać wyeksponowany na zdjęciach... zazdroszczę mu, bo ja sam, jak na swój wiek, codziennie widzę jego brak (mam na myśli brak zarostu) :/

*Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Kiedyś sporo filozofowałem... dzięki temu pytaniu znów mogę wrócić do tego zajęcia... dziękuję CDA :)

Edited by TuComix

Z całą pewnością komputer mam, ale jaki ? Taki ładny łaciaty :) A nie, nie...mam tylko jakiegoś Acera Laptopera i nad nową skrzynką na ziemniaki się jeszcze zastanawiam :) Konsola to Zuo i jej nie mam...i myślę, że mieć nie będę.

? Czy lubicie pizzę?

Lubię ziemniaki, z których powstają przepyszne frytkasy...ale pizzę też lubię :P

Piractwa nie popieram..baa, brzydzę się nim, ze względu na straty jakie potem z tego wynikają (tu mam na myśli zamykanie wytwórni i producentów zarówno growych jak i innych)

Czasem się coś uda urobić...ale głównie żyję z tego, że obchodzę urodziny :D Kieszonkowego nie miałem..nie mam...i raczej już mieć nie będę.

Nie wolno mi o takich rzeczach rozmawiać z nieznajomymi ! :pokerface:

Hmmm...nigdy nie napisałem do waszego pisma listu...ale gdybym to zrobił, to z całą pewnością Smug miałby koszmary po nocach :trollface:

Nie no...czasami trafiają się jakieś pozytywne odczucia w kierunku pełniaków...no cóż, wszystkich nie usatysfakcjonujecie.

Yyy...czytać ? Ile czasu...od czasu do czasu...

? Ile macie lat?

Jestem podstarzałym i emerytownym 18-latkiem

I to, i to...z płyty też czasem zaczerpnę jak ze zdroju zbawienia.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie (o jeden raz za dużo..ale to tak przyszłościowo)

Hmmmm...a możecie mi sponsorować coroczne wyjazdy na Karaiby ?

Najbardziej w CDA podoba mi się papier, bo jest taki gładziutki i miły w dotyku :) Allor ? A to się je ?

Smuggler jest to Architekt całego świata, który gra na swojej konsoli a my jesteśmy jego pionkami.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...