Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D

Polecane posty

raz1er.th.jpg dwa1av.th.jpg tre7al.th.jpg

No to ja dla odmiany mam pulpit pt. "Minimalizm ekstremalny". Desktop jest zupelnie wylaczony (jako fragment powloki, a nie tylko opcja ukryj ikony), schemat kolorow "Klasyczny Windows". jesli chodzi o bajery to w lewym gornym rogu - NetMeter do zliczania transferu, w prawym dolny cfosSpeed do przyspieszania internetu (polecam!). Na drugim obrazka w tle odpalany jest Slackware z XFCE (oto jak ladnie Windows i Linuks razem chodza:)) Dla zainteresowanych - na tapecie Kate Beckinsale. Na sam koniec - moj kochany Foobar - bardzo funkcjonalny z odpowiednim motywem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość ikonek na moim pulpicie jest spora ale to dlatego że dość intensywie korzystam z dobrodziejstw jakie daje komputer. a przy okazji polecam programik earth view - fajnie zmiena tapete na ziemie + akutalizacja - widać jaka część ziemi jest oświetlona etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwale, a co!

http://img400.imageshack.us/my.php?image=pulpit5jz.jpg

Zamiast ikonek mam wysuwany pasek po lewej stronie, sprawdza się dużo lepiej. Na pulpicie tylko dwie ikony, kryją się pod napisami LINKIN PARK i LP. Używam programu ASTON SHELL, a ten szary "cuś" to oczywiście Evil Lyrics.

wiki-yu: poprawiłem linka żeby się wyświetlał, był OK, ale coś jest nie tak z forum obecnie i nie wyświetla linków w [ url ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiki-yu: wyżej był post Xengeyokai`a za którego dostał ostrzeżenie, chciałem usunąć z niego offtop, ale że zostałyby raptem 2 czy 3 wyrazy to sobie darowałęm wycinanie tych bzdur które były wokół tych paru normalnych słów.

A oto tapeta z mojego pudła.

pulpit8hi.th.jpg

Jeśli ktoś ma fajne tapetki fantasy to byłbym wdzięczny za skontaktowanie się ze mną :P.

A co do pulpitu D'artagnan'a to nie wiem czy ja bym wogóle pokazywał coś takiego. Wiesz ludzie mogą pomyśleć o czyjejś orjentacji, do której pokrótce nawiązał Xengeyokai (pan o trudnym nicku :)). Wogóle zauważyłem czytając twoje posty, że przekaz bijący z nich jest równy 0 a twój avatar idealnie odzwierciedla Ciebie.

wiki-yu: proszę o nieobrażanie ludzi ze względu na ich poglądy,

OK. Zrozumiano panie moderator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie nie wydaje zbyt sprawiedliwe, panie wiki-yu.

IMO offtopem bylo tylko zdanie o panienkach. Kolo chcial sie dowiedziec co sadza forumowicze (ocencie sami) no to i ocenilem.

REPEAT - twoj pulpit muszkieterze mi sie nie podoba.

Lepiej, wiki?

wiki-yu: Wszelkie uwagi do moderatorów proszę kierować poprzez stosowny temat w dziale OffTopic. a offtop: cały pierwszy akapit, cały ostatni akapit, 3 punkt z wypunktowania + niezrozumiały 2 punkt: niewiadomo do czego się odnosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosek widzę, że nie masz poczucia humoru ;/ no trudno jestem 0 masz racje a mój avatar to moje zdjęcie zeskanowane, ulżyło? :D wiki-yu no przepraszam :) nie zauważyłem... widzę ,że zarobiłem ostrzeżenie no trudno.

Tylko zdaję mi się, że prędzej ostrzeżenie powinien dostać Kosek, no ale mody mają rację.

PS. I tak bym nie był moderatorem przecież xD

wiki-yu: Panowie temat jak już pisałem TUTAJ kończymy, jak są jakieś uwagi do mnie to zapraszam do tematu "Uwagi do moderatorów"

pozatym D. nie widziałeś jaki był post X`a wcześniej najwidoczniej. pozatym nie ode mnie zarobiłeś ostrzeżenie tylko od Mariusza Saint za post w dziale Smugglerki 2006. ale o tym jest w samym ostrzeżeniu napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka na WinXP i pomimo beznadziejności tego systemu, mogę wreszcie się cieszyć moim ulubionym minimalizmem^^ Jeszcze jestem w trakcie robienia ikon dockowych do tlena i Windows Commandera, także niedługo pasek szybkiego dostępu zniknie w ogóle na rzecz objectdocka.

Objectdock jest ustawiony na autohide, także normalnie go nie widać, dopiero jak sobie najadę na górną część ekranu to się pokazuje - and that's cool 8)

kilka screenów:

pulpit18kz.th.jpg pulpit20ca.th.jpg

Jeszcze Opera:

pulpit36wx.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor powiedział mi, że mam brzydki pulpit, co mnie bardzo uraziło ;) i postanowiłem coś z tym zrobić. Ściągnąłem Vista Inspirat 1.1 i użyłem go ;).

xcqwjnee6ljpnyaom.jpg

Tak jak u Zappa Objectdock jest na autohide :).

I Operka:

nxpw2o8n56ranbxsm.jpg

Tak, jak widać, niektórzy używają 1024x768, bo im więcej monitor nie da ;). Ale za to posty są dłuuugie, a nie tak jak u wikiego-każdy jednolinijkowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no a co taka mała reakcja na mój super pulpit? xD obejrzcie go :) jest pare postów wyżej.

>>>Dobrze, że zaz naczyłeś że to sami faceci (choć mnie bardziej na chłopców wyglądają :P ) - mógłbym się nie zorirntować :P - RoZy

Mroku Twój pulpit nawet ładnego tla nie ma. a Bałagan masz nieziemski, słyszałem, że na pulpicie powinno się mieć najmniej rzeczy, ponieważ to zamula komputer.

Kuuba Fajny pulpit :) chodź ja tam nie lubie ciemnego pulpitu. (ej czy ten koleś czy kolesiówa, on trzyma miecze świetlne? one są chyba troszkę wygięte)

Glizda dzięki :) możesz sobie nawet podotykać.

Wiki-yu chciałem przeprosić za to, że pomyślałem że wstasiłeś mi ostrzeżenie, a to nie byłeś Ty. przepraszam :) wybaczysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podi wiesz przecież że to dla twojego dobra :*

Dart - wiesz, właściwie tam nie ma co komentować, zwykły winXP bez żadnych przeróbek, do tego tapeta z facetami {osobiście jeśli mam ludzi na tapetach to są to przedstawicielki płci Pięknej}

Mroku - :lol: nie wiem czy słyszałeś o takim wynalazku jak foldery :-> no i polecam kombinację klawiszy [win]+E będziesz miał możliwość trzymania plików nie tylko na pulpicie :P

Dart - jeszcze w życiu nie zdarzyło mi się obrazić na nikogo przez internet, i ty nie będziesz pierwszym na którego strzele focha :-> sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoscielny i Zap-> pulpity macie naprawde bardzo ladne, ale ja tam zwolennikiem przerobek rozncyh nie jestem co zreszta widac na screenie jaki dalem( zwykly xp na 98 zrobiony, zadnych wodotryskow). Ale podobaja mi sie Wasze pulpiciki :)

Dart-> smieszne to jest bardzo. A tego po prawej w srodkowym rzedzie to juz chyba gdzies widzialem. Tak mi sie cos kojarzy... Co do mojego pulpitu to owszem, ona( nie widac wciecia w talii?) trzyma dwa mieczyki swietlne, ktore sa wygiete troche w dol. A taki ciemny pulpit jest swietny. BTW moze detal maly ale mam pousuwane strzaleczki od skrotow( patrz na ikonke Sony Vegas)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiki - może w pierwszym poście dodawałbyś linki do ciekawych tematów czy programów do mieszania z wyglądem. Tak zbiorcza informacja, albo chociaż podstawy by Ci co się nie bawili wiedzieli od czego zacząć. Co prawda dopiero tylko dwie strony ale to właśnie jak jest jeszcze mało to łatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...