Skocz do zawartości

Silkroad Online


samson

Polecane posty

chyba wiecie, że na postacie euro nie są przystosowane do gry, że tak powiem "single"

Cóż nie chwaląc się ja z powodzeniem łupie potwory z mojego levela albo nawet wyższe, jak nie ma party, a przypadkowo jestem w Chinach. teraz robie questa z elfami, bo 1kk do skasowania za wszystkie 3 razy 8) Chociaż muszę przyznać, że jakbym miał jakieś party z dobrym klerykiem z mojego poziomu, to prawdopodobnie szybciej by levele szły, bo wiadomo, party monster i te sprawy. Czasem się dołączam do Chińczyków w exp/item distribution, żeby mi sięparty moby pojawiały, bo więcej expa i nawet fajne dropy.

Niestety, jestem już w gildii, która obecnie ma 3 a zbiera na 4 lvl ale jakby co, to mogę wyjść z niej i założyć własną, nie ma problemu. Szkoda, że rok szkolny się zbliża nieuchronnie, matura za pasem, więc prawdopodobnie Silka będę odpalał na pare minut żeby mi postaci nie skasowali :/

PS. Tak zupełnie offtopicowo, ale wybaczcie, skąd macie bannery typu Prison Break Fan albo Star Wars Fan etc.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra panowie, to jak z tą gildią?? Zabieramy się za to na jakimś konkretnym serwerze czy odpuszczamy?? Mam 19lvl postać na Zeusie, ale jak by była spora liczba graczy to mogę z niej zrezygnować na rzecz innego serwa :wink: Warunek jeden: chcę grać w Europie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
chyba wiecie, że na postacie euro nie są przystosowane do gry, że tak powiem "single"

(...) Silka będę odpalał na pare minut żeby mi postaci nie skasowali :/

PS. Tak zupełnie offtopicowo, ale wybaczcie, skąd macie bannery typu Prison Break Fan albo Star Wars Fan etc.?

Nie martw sie, postaci Ci nie skasują, ja nie gralem pol roku i moja postac nadal tam była:) Ale dzisiejszy silkroad to juz nie jest ten sam Silk co kiedyś. Zrobil Europe, według mnie bardzo nieudana. Teraz jak sie wejdzie np do Downhang, to miasto praktycznie jest puste, zaledwie kilkanascie stalli, a kilka miesiecy wczesniej az roilo sie od sprzedajacych. Ale wina za to mozna obarczyc Gay(:))maxa, ktory wreszcie wzial sie za boterow:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiejszy silkroad to juz nie jest ten sam Silk co kiedyś. Zrobil Europe, według mnie bardzo nieudana. Teraz jak sie wejdzie np do Downhang, to miasto praktycznie jest puste, zaledwie kilkanascie stalli, a kilka miesiecy wczesniej az roilo sie od sprzedajacych. Ale wina za to mozna obarczyc Gay(:))maxa, ktory wreszcie wzial sie za boterow:)

Co? :? Uwazasz, ze usuniecie botow, jest czyms zlym? :lol: Wiesz, jakos wole mniejsza ilosc stali, ale wejscie za pierwszym razem, a nie weczarnie, trwajace nawet do 60-70 minut!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Własnie dobrze ze Joymax wziol sie za botterow po pierwsze (jak mowil moj przedmowca) mozna wbic za 1-2 razem a po 2. Czy nie irytowalo cie czasami jak boter bezprzerwy ksul ci moby ? a tak propo nie wiem na jakim servie grales ale zawsze jak wchodze do DH(downhang) to sa setki ludzi ...

Ale dzisiejszy silkroad to juz nie jest ten sam Silk co kiedyś. Zrobil Europe, według mnie bardzo nieudana. Teraz jak sie wejdzie np do Downhang, to miasto praktycznie jest puste, zaledwie kilkanascie stalli, a kilka miesiecy wczesniej az roilo sie od sprzedajacych. Ale wina za to mozna obarczyc Gay(Smile)maxa, ktory wreszcie wzial sie za boterow:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Silkroad jak dla mnie póki co jest najlepszym mmorpg'iem, a w tyle ich grałem że można by wymieniać, i wymieniać :) Długo nie grałem, dopiero teraz od nowa zacząłem, 20lvl na serwerze Zeus ;)

Własnie dobrze ze Joymax wziol sie za botterow po pierwsze (jak mowil moj przedmowca) mozna wbic za 1-2 razem a po 2.

Rzadko kiedy. Jak zauważyłem w większości przypadków Joymax nie banuje graczy którzy kupują u nich silki :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy. Jak zauważyłem w większości przypadków Joymax nie banuje graczy którzy kupują u nich silki :/

A jak to zauważyles? Znasz wiekszosc zbanowanych graczych i wiesz czy kupowali silki? Nie chodzi o to czy masz racje czy czy nie, ale jest to jeden z wielu mitow zwiazanych z silkiem, niepotwierodzony w zaden sposob.

Co do botow-w zasadzie nie wszystkich- to jest to plaga tej gry. Gram juz bardzo dlugo i mam juz pewnosc, ze joymax nic z tym nie zrobi. Najwiekszy pic polega na tym, ze boterzy, ktorzy uzywaja platnego bota nie stanowia wcale takiego problemu dla reszty graczy, jezeli chodzi o mozliwosc wbicia na serwer. Kto gral zaraz po wprowadzeniu update'u wie o czym mowie. Mozna bylo sie wbic o kazdej porze dnia i nocy na kazdy serwer! A teraz sloty znowu zajmuja tzw goldfarmy o nickach "gfhjgj" itd.

A co robi joymax ? Sprzedaje premium ticketa za ok 60 zl na miesiac, ktory pozwala wbic na serwer i wciska kit jak to sie bardzo stara ulepszyc gre i umilic graczom rozrywke.

Dlatego jak ktos chce wbic max level ma 3 wyjscia:

-wziasc drugi etat (dla niektorych pierwszy :wink: ) na ok pol roku i dzielnie wbijac 80-tke, a niedlugo 90-tke bez wspomagaczy

-kupic wspomagacze w Item Mall i skrocic ten czas 2,3-krotnie. Niestety koszt jest sporo wiekszy niz placenie abonamentu za najlepsze platne MMO

-kupic platego bota za stosunkowo malo kase i wypiac sie na firme, ktora traktuje klientow per [beeep] i cieszyc sie urokami jobow, pvp, guildwarow, bicia unikatow i calej reszty atrakcji dostepnych dla high-lvlowcow :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja się przyznam , ze używam bota. No i co z tego?, oprócz tego regularnie kupuje co miesiąc gold premium ticket, aby bez problemu wbić sie na serwer kiedy chce. Botuje, ponieważ przez większą częśc swojego czasu pracuje i nie mam czasu na przesiadywanie przed kompem. Z premium za moby na 80 lvl dostawalem 00.01% i to po ubiciu co najmniej 5 mobów przy gap -2. Jeśli ktos chce siedziec przez cały dzień przy kompie to prosze bardzo. Jak moja postać botuje , ja w wolnym czasie moge sobie poczytać np. książke.

Co do banów, myśle ze gaymax ich nie zbanuje tak szybko, ponieważ wiekszość botterów kupuje premiumy, a skoro gra jest całkowicie darmowa, to jest to najważniejsze źródło dochodów firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

WojtekCichy, nazywasz to grą? :roll:

Ja dzis specjalnie wstalem o 7 rano, zeby wbic na serwer i nie udalo sie. To bylo juz dla mnie za duzo. Przestalem grac w tzw. iSRO, a zaczalem w cSRO. Zalety? Wchodze za pierwszym razem, brak botow na spotach itd. :) Sa oczywiscie tez wady, np. malo stalli, kwadraty zamiast pisma (zangielszczenie nic nie daje), dosc malo Polakow (ale jak sie chce, to mozna znalesc, ja juz poznalem 3 :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sry za odkopanie ale co tam :P

Ja też gram w SRO dokładnie na CSRO... DIV1 serwer óE :)

Zapraszam do mojej gildii jakby co :D

A iSRO to szmira straszliwa. iSRO nie jest dla ludzi.

Co do botów to się przyznam.... nienawidzę tego skur***stwa i ludzi którzy używają botów nienawidzę!

To jest jawne oszukaństwo! Ja nie po to zapiepszam po 15h dziennie w SRO żeby być gorszy od jakiegoś dziecka neo który włączy bocika i myśli że świeci...

A CSRO rządzi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem przed wyborem, grać dalej w grę, która jest dobra ale Joymax nie jest w stanie utrzymać porządku i wtedy kupić premke dla lepszego expienia* czy te 80 zł lub trochę więcej przeznaczyć np na? Guildwars, cena nieznacznie wyższa a gra o niebo lepsza. Zachęcam wszystkich zdesperowyanych wbijaniem na iSRO i botami do tego samego :)

*taki odnosnik to expienie i zabijanie tysiąców mobków dla levela to dla mnie jak praca bota, bo co robisz zaznaczasz moba i jedziesz 345 ukatywniając skile :) powiecie że jest dużo innych rzeczy do roboty ale mnie nie przekonacie bo i tak guild wars oferuje o wiele lepsze "poza expieniowe" rzeczy i w lepszym wydaniu jak eventy. Poza tym grind w Silkroadzie do maxymalnego lvla to czas około CONAJMNIEJ ROKU, jeżeli kupisz premke, ticketa i będziesz grał każdego dnia po 3 czy 5 h wybijając ticketa, a bez maxymalnego lvl to tak naprawdę ani dobrej karawany ani pvp ani nic.

Zachęcam wszystkich do zastanowienia się nad sensem grania, dla jednych będzie to gra dobra, godna poświęcenia czasu, dla innych nie ... ale zastanówcie się ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z rejestracja.... nie mam pojecia co wpisac w "Nick Name" - wpisywalem tam juz wszystko i pisze invalid.. co tam trzeba wpisac ??? :)

Lol :D Nickname to inaczej ksywa. Jeśli invalid to zapewne znaczy, że ksywkę którą ty wybrałeś jest już zajęta przez kogoś innego i musisz wymyśleć nową

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ej weżcie sory za komentarz bo to nie ten temat ale gra jest spoko i wogule, fajne skile i bla bla . ALe przeciez w to sie NIE DA GRAC! Lagi jak niee wiem jak by ktos to odpalil na 128kb/sek -.- A to napewno nie wina mojego sprzetu czy neta bo wszsytkie inne mmo dzialaja dobrze, a tak po 2 to nie da sie wejsc na server bo chociaz jest ich dużo to sa zawsze pełne a jak już po 4 godzinach próbowania wejscia na server(co nieudana proba gra sie wylacza, a włacza sie z 10 min -.-) to pograsz 20 min max bo zaraz cie wywali. Nie polecam! <_< :blink::angry::huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra - przed chwilą ściągnąłem i zainstalowałem.

Fajnie... tyle że pojawia mi się komunikat:

"Silkroad onlone;

You have to install the full version

Move to official website to dowload (<- tutaj specjalnie nie ma n) the full version?;

Tak or Nie"

No i klikam "Tak", bo inaczej się aplikacja zamyka,

wpisuje swoje ID i wchodzę w dział downloads

i tu pytanie: co mam ściągnąć (w ogóle dziwi mnie to, że trzeba jeszcze coś ściągać - a może nie trzeba, sam już nie wiem)

Nigdy nie grałem online w żadną dużą grę, więc proszę o wyrozumiałość jeśli robię/będę robił coś źle. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu pytanie: co mam ściągnąć (w ogóle dziwi mnie to, że trzeba jeszcze coś ściągać - a może nie trzeba, sam już nie wiem)

Nigdy nie grałem online w żadną dużą grę, więc proszę o wyrozumiałość jeśli robię/będę robił coś źle. Dzięki.

Potrzebujesz najnowszego klienta (ver 1.150), mozesz go pobrac np tu:

http://files.filefront.com/SilkroadOnline+...;/fileinfo.html

Instalujesz, a pozniej odpalasz i czekasz chwile, az pobierze jeszcze aktualizacje i wciskasz start. Wszystko powinno dzialac. Sam przed chwila instalowalem na innym kompie i nie bylo problemow.

Schody zaczynaja sie pozniej, ale to juz inna bajka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Ej weżcie sory za komentarz bo to nie ten temat ale gra jest spoko i wogule, fajne skile i bla bla . ALe przeciez w to sie NIE DA GRAC! Lagi jak niee wiem jak by ktos to odpalil na 128kb/sek -.- A to napewno nie wina mojego sprzetu czy neta bo wszsytkie inne mmo dzialaja dobrze, a tak po 2 to nie da sie wejsc na server bo chociaz jest ich dużo to sa zawsze pełne a jak już po 4 godzinach próbowania wejscia na server(co nieudana proba gra sie wylacza, a włacza sie z 10 min -.-) to pograsz 20 min max bo zaraz cie wywali. Nie polecam! <_< :blink::angry::huh:

Zawsze mozesz dokupic Premium Ticketa, ktory pozwala wejsc na server , mimo, ze jest crowded. Taki juz jest urok "darmowych MMO". Ja przez 2 lata jechalem na tickecie :P. Ale juz od kilku tygodni nie gram w ta gre. Mam 3 postacie na 90lvl i teraz "leza" nieuzywane:P. No ilez mozna expic. Karawany i " capture the bug " to nie wszystko. Ilez mozna expic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

W expieniu to przeszkadzały głównie goldfarmy, ale SERVER IS CROWED było najgorszym utrapieniem Silkowca :/ . W sumie expienie jest monotonne, dlatego przerzuciłem się na Runes of Magic - tam expi się na questach, ogólnie polecam, na razie jest OB, ale 19.03 bedzie premiera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...