Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Gość RaxusV

Jako trzeci pełniak Thief jest idealny!

Spróbuje zagrać, mam kasę, mam duże nadzieje (na pozostałe pełniaki), mam miejsce na dysku!

PS. Nawet jeżeli to odgrzewany kotlet, to i tak nie mam tego numeru :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tak czuje że ten numer będzie skradankowy.

jako kolejny pełniak:Splinter Cell (Double Agent albo Chaos Theory)

Ps. a i tak najbardziej bym się cieszył z dobrego RTS,albo czego dawno porządnego nie było:FPS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nigdy nie grałem w Thiefa, ale tym razem zachęcony waszymi wypowiedziami chętnie zagram. Sądząc po pierwszym pełniaku szykuje nam się obfity i niesamowity numer naszego magazynu. Mam nadzieję, że moje oczekiwania się spełnią i kolejne gry będą na co najmniej tym samym poziomie co pierwsza.

Pozdrowienia dla redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że te Thiefy będą jakoś odpowiednio załatane pod nowe komputery, bo jak kupiłem tę antologię jeszcze ze starej Kolekcji Klasyki, to jedynka i dwójka nie działała zarówno u mnie na Viście, jak i u kumpla na XP (tzn. działała i na jednym i na drugim systemie, ale tak, że się grać nie dało - artefakty, okropne spadki wydajności, crashe co dwie, trzy minuty). Trójka natomiast u mnie miała jakieś dziwne problemy z otwieraniem zamków, wchodzeniem na drabinę i tym podobnych akcjach - co w sumie przełożyło się na to, że tej gry nie przeszedłem, bo nie mogłem wyjść z kanałów w jednej z początkowych misji =D

Tak już zupełnie swoją drogą i nie na temat, to Thief: The Metal Age ma jeden z najbardziej klimatycznych "intr", jakie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinekcool - nie wyrzucę, ja tylko piszę, że jestem rozczarowany faktem, że drugi raz dają te same gry... Poza tym gry to nie chleb...

Zamiast chleba wstaw cokolwiek, co kupujesz w pakiecie - taniej. Skoro kupili kiedyś wszystkie pojedynczo a teraz im sie trafił jakiś pakiet który przy okazji zawierał ten zestaw, to czemu mieliby go nie wrzucić? To zwykłe marnotrawienie by było, a muszą się zwrócić koszta i jeszcze dać zarobić redakcji i wydawnictwu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinekcool - nie wyrzucę, ja tylko piszę, że jestem rozczarowany faktem, że drugi raz dają te same gry... Poza tym gry to nie chleb...

Zamiast chleba wstaw cokolwiek, co kupujesz w pakiecie - taniej. Skoro kupili kiedyś wszystkie pojedynczo a teraz im sie trafił jakiś pakiet który przy okazji zawierał ten zestaw, to czemu mieliby go nie wrzucić? To zwykłe marnotrawienie by było, a muszą się zwrócić koszta i jeszcze dać zarobić redakcji i wydawnictwu.

Zgadzam się, takie dorzucanie gier seriami ma swoje zalety, dajmy na to ktoś nie ma tych gier bo nie miał dostępu do czasopisma, a teraz ma miłą niespodziankę, bo może sobie w nie pograć ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w thiefa nigdy nie grałem(wstyd wstyd wstyd :0) chętnie zagram jako że jestem dość nowym czytelnikiem CDA zbieram go od 150 numeru także nie posiadam numerów z thiefem i nie posiadałem numerów z hitmanem tych co hitmany były osobno więc jestem zadowolony ze wszystkich płyt z covera jakie daliście w zeszłym i jakie dajecie(narazie) w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numery z dwiema pierwszymi częściami, ale chętnie kupię tylko po to, żeby mieć całą trylogię. I tak opłaca się to bardziej, niż dokupienie tej jednej części na allegro (ceny z allegro: najtańsza antologia + przesyłka: 20zł). A tutaj jeszcze pismo + 2 pełniaki do tego. Tak to mi nawet w Erze nie dopasują. A jak w przeciągu dwóch najbliższych numerów jakimś cudem będzie STALKER: Cień Czarnobyla, to będę w niebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zobaczyłem, co dają w Playu, śmiechu warte. Oni do pięt wam nie dorastają, przy ich Vivisectorze, Thief to super gra. Tak dla wyjaśnienia - ja nie uważam, że Thief to słaba gra, przeciwnie. Ja się tylko zastanawiałem, dlaczego dajecie coś, co już było, ale ktoś na forum mi wyjaśnił :smile: Mimo, że mam te gry, to miło mi będzie posiadać ten zestaw, dopieszczony łatkami i z modami, tak jak cieszyłem się z trylogii Hitmana. No i to przecież tylko przystawka, do głównej pełnej wersji, także jest ok :smile: Uważam, że przed wami jeszcze sporo lat panowania na rynku, bo Play na pewno wam nie zagrozi :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz w swojej kolekcji będę miał wszystkie części Thief'a ... X 3 :smile: Tak wyszło ,że kiedyś kupiłem antologię, potem wyszły w CDA i teraz jeszcze raz będą. Wcale mnie to jednak nie martwi i nie złości, cieszy mnie ,że inni ,którzy jej nie znają, będą mieć okazję by poznać tę wspaniałą serię :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...