Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Jedynce i dwójce pewnie ze względów graficznych nie podołam, ale w trójeczkę chętnie zagram pod warunkiem, że pójdzie na mojej siódemce, w której nie ma możliwości uruchomienia czegoś w trybie zgodności. Trzeba liczyć na szczęście.

Fajny pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief - tylko o nim słyszałem, kontaktu nie miałem. Ale jak czytam, że to skradanki to raczej nie mój konik. Ale tytuły są znane, więc może w ramach nudy odpalę. Obecnie liczę na 2 pozostałe pełniaki (chociaż CDA i tak będzie na półeczce :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kiedyś antologię Thiefa, teraz będę mógł się jej pozbyć z czystym sumieniem:-)

trójeczkę dojechałem do misji w siercińcu i mnie klimat wykończył. może tym razem uda się przebrnąć dalej.

jak na "trzeciego" to porządny zestaw.

poczekam co będzie dalej.

no i za miesiąc urodziny CD-A więc jak teraz będą produkcje z półki średniej to za miesiąc pewnie będzie jakaś porządna produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nastepny nr - 04/11 - bedzie nr urodzinowym, gdzie damy naprawde fajne pelniaki, co tez powinni wziac pod uwage.

Wiem, co mogłoby się znaleźć w tym numerze... Simy! :cat2: (najlepiej z paroma fajnymi dodatkami) Albo Simsy 2 (Simsy to jedyna seria gier, która mogłaby się pojawiać na pełniakach od CDA, na którą by nikt nie narzekał xD :cat2:

A dla mnie to ta antologia Thiefa jest lepsza niż antologia Hitmana - pograłem w pierwszą część z Agentem 47 i jakoś mnie nie wciągnęło na dłużej, a w Thiefa taż kiedyś grałem i jedynka ma niesamowity klimat, a i także Deadly Shadows wymiata - zupełnie, jak w porównaniu z Gothic-ami - jednyka ekstra, dwójka taka trochę średnia a trójka znowu wymiata. Ja tam więc nie narzekam. Wolę skradać się w ciemności i wbijać przeciwnikom strzały w tyłek, aniżeli skakać jak wariat panną Croft po jakiś prehistorycznych skamielinach. :laugh:

Ciekawe, jakie będę pozostałe dwa pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... Przydałaby się jakaś aktualizacja tego FAQ. Wbrew pozorom niektórzy to czytają...

:angry: Zejdź ze mnie! Jeżdzisz po mnie cały dzień.

:jezyk1:

I czy ty sugerujesz że redaktorzy o czymś zapomnieli????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... Przydałaby się jakaś aktualizacja tego FAQ. Wbrew pozorom niektórzy to czytają...

OK, przejrze. Ale nie uwazam, zebysmy tutaj zrobili cos nie tak - co innego jakby w momencie premiery 03/11 oglosic "a za miesiac w pelnych wersjach...". Niby co, nie wolno nam zamiescic zapowiedzi CDA w piatek, bo to tez narusza FAQ? Panowie, jest LITERA prawa i jest DUCH prawa, tak samo z FAQ. Mozna doslownie trzymac sie tego, co pisze, a mozna to po prostu sensownie interpretowac.

:angry: Zejdź ze mnie! Jeżdzisz po mnie cały dzień.

:jezyk1:

I czy ty sugerujesz że redaktorzy o czymś zapomnieli????

Zartujesz, czy tak serio piszesz? :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Master047

Właśnie, o co Ci chodzi? I tak dla jasności: Nie sądzę, że Redaktorzy o czymś zapomnieli, tylko po prostu mówię, że przydałaby się aktualizacja FAQ. Z ostatniej wersji wynika, że ostatnio było aktualizowane w 2007 roku jeśli mnie pamięć nie myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Thiefa - no nawet nawet. We wszystkie części grałem, jakoś odbiłem się od nich, ale i tak numer będzie zakupiony - to już taka tradycja: co wtorek raz w miesiącu :wink: Smuggler podgrzewa atmosferę co do nr urodzinowego, ale ostrzegam forumowiczów i forumowiczki też :happy: żeby nie skończyło się zgagą bo "obiecali mega hiperultra hicior".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie, no... Dobrze mówiłem... Lipiec 2007 - ostatnia aktualizacja. Dobra, sorka za offtop, już nie będę ;)

BTW. Smuggler, ja nie miałem na myśli, żebyście nie dawali zapowiedzi, czy nie organizowali przecieków, wręcz przeciwnie. No i nie powiedziałem też, że musicie się trzymać tego, co napisaliście w FAQ. Po prostu uznałem, że w wolnym czasie mógłbyś chociaż rzucić okiem na to FAQ, bo minęło już 3 i pół roku od ostatniej aktualizacji, także przepraszam jeśli mnie nie zrozumiałeś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJCIE STALKER CLEAR SKY!!!111111

A tak na serio: IMO fajnie, że w CDA będzie antologia Thiefów. Grałem w trójkę, która była pełniakiem w którymś numerze CDA, ale podziała się gdzieś, więc będzie okazja do ukończenia wszystkich części. Z drugiej strony, to odgrzewany kotlet : / Zresztą wiedziałem, że trafi się gra z KK, a do tego wydana przez Eidosa.

Oby następne były lepsze, a "ostatni" pełniak nie okazał się pierwszym xd (pewnie następna gra będzie grą zrobioną/wydaną przez Capcom albo Ubisoft)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...