Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2011

Polecane posty

Niezbyt lubię takie gry,więc raczej Thiefów nie ruszę,ale to dobre gry więc tylko zaostrzają apetyt na następne.

Mam nadzieję,że jednym z następnych nie będzie znów któraś ,,Tomb Raiderka'' :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że złodzieja mam całą trylogie, ale na 3 różnych płytkach, a tak będę miał w jednym miejscu, gdzie leża wszystkie covery z CDA :) W trójeczka zagram, może tym razem uda mi się ją przejść ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego dawać dwa razy to samo?

Bo pojedyncze gry a trylogia to dla wydawcy zupełnie różne rzeczy.

Trylogie pewnie dostali w jakimś pakiecie fajnym, więc czemu ma się zmarnować? Zaplacili to trzeba wrzucić :) I dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była trylogia Hitmana, teraz Thief. Przecież to wszystko było. Po co dawać dwa razy to samo?

A myślałeś o swierzszych czytelnikach? może nie czytają cda od początku albo troche krócej, i nie mieli okazji do zapoznania się z tymi grami? Ja sie cieszę, czytam cda 3 lata i nie trafiłem podczas mojej kadencji na trylogię hitmana ani na Thiefa. Sam z ciekawoćią zainstaluje wszystkie 3 części. Ciekawe czy tak jak kolega pare postów wyżej napisał, obok trylogi hitmana pojawił się RS:V , mam nadzieję że pierwszy pełniak utrzyma , albo nawet przewyzszy poziom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Podobna sytuacja, jak z Hitmanami, ale życie mnie nauczyło, żeby nie narzekać...

Swoją drogą nigdy nie miałem okazji zagrać w żadnego Thiefa, więc fajnie, że mamy całą antologię.

Szkoda, że nie miałem prądu, to bym był na przeciekach... Czy ja zawsze muszę mieć takiego pecha? Ech, life is brutal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff...same duble u mnie w tym roku. Wszystkie części thiefa mam ze starszych cda. >.< Mam nadzieję, że któryś z następnych pełniaków mnie pozytywnie zaskoczy.

Myślę, że spora część obecnych czytelników nie posiada numerów, w których były te gry.

Ale numery w których one były nie są zbyt stare(2006,2007). Inaczej by było z np. Falloutami(1999, 2000, 2005), tyle, że je również posiadam xD A poza tym świeżaki by raczej nie sięgali po gry sprzed 7-14 lat, bo by narzekali, że "grafika słaba".

Przynajmniej ci co chcieli klasyka to dostali

Ja tam bym wolał klasyka, który nie jest kotletem.

Pozostałe też na pewno będą jak zawsze genialne

Jak zawsze? Gdzieś z 6 lat temu cda puściło grę, która sami dali do kaszanki zone. Tylko nie mów, że ona jest genialna -.-

Mam nadzieję,że jednym z następnych nie będzie znów któraś ,,Tomb Raiderka''

Jedynka(04/02), trójka(01/05) i piątka(04/07)! xD

Ale dlaczego dawać dwa razy to samo?

Ciesz się że nie dali kwadrologii hitmana, która ma szansę(cenega...). Wtedy pierwsza trylogia byłaby w cda po raz trzeci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Agreel, mów za siebie ;) Ja tam lubię stare gierki... Ostatnio mam nawet jakąś wręcz niepohamowaną chęć grania w takie klasyki, także mi to nawet na rękę ;)

BTW. Ile będzie jeszcze pełniaków? Dwa, czy jeden?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego marudzenia. Nikt przecież nie stoi nad wami z pistoletem przy skroni i nie każe kupować CD-A. Mi jak coś nie pasuje to po prostu nie kupuję tego i po kłopocie. Natomiast gdy mam ochotę na jakąś nową grę to nie liczę, że dadzą ją już teraz do czasopisma tylko idę do sklepu i ją kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizujcie. Widżę że liczy się tylko to co dostajecie, a inni niech się wypchają słomą. Też mam wszystkie części Thiefa, no i co? Cieszcie się, że macie okazję odświeżyć tą serię i dać szansę innym, by pograli. Kupuję CDA od numeru 9/2003 (Soldier of Fortune+ Shadow Man) i nie narzekam na zawartość czasopisma. Było parę niewypałów, owszem, ale nasze czasopismo nadal trzyma prawdziwie europejski poziom (w przeciwieństwie do tego szmatławca Play'a... co za szmira...)

Nawiązując jeszcze do Play'a, cieszcie się że CDA nie robi czyszczenia magazynów i nie dodaje DOKŁADNIE TEGO SAMEGO CO WCZEŚNIEJ zamiast paru dubli które trafiły się nam ostatnio. A malkontenci niech czekają na dalsze przecieki, ja wierzę że będzie jeszcze jakaś smakowita perełka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA. I kto mi powie, że CDA nie schodzi na psy? HITMAN TRYLOGIA po tym jak wszystkie części już były wcześniej. Teraz THIEF: ANTOLOGIA. Ale kpiny! Hahahaha.....

Ciesz sie że nie dali jakiegoś shitu tylko bardzo dobre gry.Jakby dali coś słabego to też byś mówił że schodzi na psy.Czego ty oczekujesz za 15 zł?

Mnie skradanki nie pociągają ale to dopiero pierwsze wersje.A nawet jak nie bedzie nic interesującego to i tak kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył (nie czytałem innych postów) ale Ghost napisał do CDA 2/2011 :P Pełniak suuuuupeeeeer kocham tę grę i 3 przeszedłem XX razy :) Oby tak dalej to przestanę kupować normalne gry, będę miał tyle grania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą serię i cieszy mnie to, że jeszcze pojawiają się gry w które i gracze ze starszym sprzętem mogą pograć, a z tego co czytałem opis i komentarze innych do gry wydaje się być ciekawa. Ciekawe co jeszcze cd-action dorzuci, ale patrząc na to ile zakuje Thief: antologia i jeżeli jeszcze 2 pełniaki mają być to zapewne też coś z klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...