Jump to content
Sign in to follow this  
Jambojet

Medal of honor Airborne - instalacja gry

Recommended Posts

Witam!!!

Ostatnio naszła mnie chęć na jakąś strzelanke w realiach 2 wojny światowej więc wyciągnąłem z szafki medala airborne i zacząłem go instalować. Na samym początku instalacja przebiega normalnie wpisuje cd key po czym wciskam ok i pojawia się okno instalacji PhysX v7.07.09 więc biorę dalej program się instaluje pojawia po czym na chwile pojawia się taki mały czarny obraz i instalacja się wyłącza. Próbowałem zainstalować physx bez instalacji gry ale gdy zgodziłem się na warunki umowy i klikam ok to pojawia mi się:

AGEIA PhysX Version 910.05.14 is already installed You must uinstall the exsiting version before installing PhysX Version 7.07.09.

Czyli mam odinstalować tego phsyx który jest zainstalowany???

Dodam że nie może to być wina za słabego sprzętu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zdecydowanie wina Physyx`a. Musisz odinstalować nowszego (tego którego masz aktualnie) ręcznie i dopiero potem tego który jest dołączony z Airbornem. Ta gra nie obsługuje nowszych wersji Physyx`a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Zieliq napisał - odinstaluj obecne sterowniki wraz z Physx, zainstaluj airborne'a i wgraj najnowsze stery ze strony nVidii. No chyba, że masz kartę AMD, wtedy sprawa wygląda inaczej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...