Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vitas

Komputer na 1.5-2 lat

Polecane posty

Edit: Wciskacie mu te Sandy Bridge, fakt, lepsze to i opłacalne, ale jeżeli chce pod gry i przez 2 lata nie chce nic wymieniać to HD6850 będzie średnim pomysłem. Chociaż jak mówi że nie potrzebuje grać w full detalach to niech bierze wasze zestawy

Wybacz, ale jest to bardzo naiwne rozumowanie. Po pierwsze-Twój zestaw dziś traci przez procesor dużo słabszy od Sandy Bridge. Po drugie, jeżeli nie chce nic wymieniać przez dwa lata, to Phenom jest średnim pomysłem, skoro już teraz odstaje od konkurencji. A procesor jest obok płyty głównej podzespołem zmienianym stosunkowo najrzadziej. Dałeś zamiast HD6850 kartę HD6870, a to nie czyni Twojego zestawu znacznie atrakcyjniejszym. Ergo, cytowany tekst uznaję za mało logiczny.

W tym budżecie to dziwny pomysł brać ten [Phenoma II X4] procesor.

Nie mogę się nie zgodzić. Reasumując-autorowi polecam inwestycję w zestaw pod LGA1155.

Poza tym, dziwnie dobrałeś zasilacz. 249zł za konstrukcję FSP z 420W na +12V. Fortron 500GHN kosztuje około 215zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@org

[CIACH]

Pretensje do mnie? Chłopak chce coś na AM3 to podałem... Poza tym, gry przynajmniej narazie stoją w miejscu przez konsole. Czy weźmie Sandy Bridge czy AM3 raczej będzie zadowolony. Ja też jestem za tym żeby wybrał Sandy Bridge, ale nie wolno nikogo do niczego zmuszać ;)

Nie cytuj takich kobył, jeśli Twoja odpowiedź to dwie linijki.

W pewien sposób poprzednim postem dałeś do zrozumienia, że Twój zestaw będzie wydajniejszy, co prawdą nie jest i tylko tyle mnie interesuje. Proponuję zakończyć dyskusję na ten temat.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitasek Tak zasilacz można zmienić ale po co wydawać jeszcze te 200zł na zasilacz. Nie lepiej kupić od razu lepszy zasilacz i zaoszczędzić te 200zł ?? Mi się wydaje ze lepiej

EDIT: Co to kupowania 4x a za rok 6x i 2 kartę to się nie opłaca. Weź zestaw Szeryfa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że każdy zestaw z tego sklepu można dowolnie modyfikować. Dlatego odrazu moge zmienić zasilacz, grafe, czy cokolwiek innego. Albo dobrać wszystkie częsci. Bo to normalny sklep komputerowy a nie markety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem coś takiego:

Intel Core i5-2500K, 3.30GHz, 6MB, LGA1155, 32nm, 95W, BOX

MSI P67A-C45

Powercolor Radeon HD 6850 1GB GDDR5

Crucial 2x2GB kit 1333MHz DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

Samsung SpinPoint F3, 3.5'', 1TB

Fortron FSP500-60GHN

Cooler Master Elite 370

Cena - 2643 zł (derkom24.pl)

Bardzo wydajny czterordzeniowy procesor, porządna płyta główna, wydajna karta graficzna, 4GB pamięci, dysk 1TB, porządny zasilacz i przewiewna obudowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ją dać, ale chwilowo jest na razie niedostępna.

Konkurentem Radeona HD6850 jest GTX 460. Jest nieco mniej wydajna, ale posiada Physx i CUDA. Według mnie to zbędny bajer, lepszym wyborem według mnie jest Radeon.

Edit : na derkom24.pl pisze w dostępności : chwilowo brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...