Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AiRyahXa0S

Metalmania

Polecane posty

Mamy zatem cały skład Metalmanii:

Duża Scena:

Testament

Paradise Lost

My Dying Bride

Sepultura

Blaze Bailey

Destruction

Entombed

Vital Remains

Jorn Lande

Zyklon

Darzamat

Crystal Abyss

Korpiklaani

Mała Scena:

Benediction

Anata

Forever Will Burn

Root

TYR

WU-HAE

Horrorscope

Deivos

Ciryam

Carnal

Sphere

Witchking

I jako bonus bileciki:

W przedsprzedaży:

Płyta i sektor czerwony: 125 PLN

Sektor H,J: 155 PLN

Loża: 200 PLN

W dniu koncertu:

Płyta i sektor czerwony: 135 PLN

Sektor H,J: 165 PLN

Loża: 210 PLN

No, całkiem nieźle, szkoda, że to Katowic troszkę daleko. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle? Skład jest powalający i to nie tylko ze względu na obecność PL. Śmiem twierdzić, że jeśli chodzi o sumę sławy tegorocznych wykonawców, to jest to najlepsza MM od roku 2002 (i dlatego na niej się zjawię :) ).

O PL nie ma co pisać, Testament wydaje mi się być świetnym materiałem na koncert, przy MDB będzie można trochę odpocząć, bo pewnie na Sepie będą sobie ludzie po głowach skakali :) Z chęcią się przyjrzę jak Korpiklanii wypadają na żywo, no i może wreszcie się przekonam do Vitali :wink:

Żadnego z zespołów grających na małej nie znam, ale może to i lepiej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład jest bardzo fajny. Od dawna cieszyłem się na Testament, PL, Blaze'a, czy Jorna. Do Katowic mam jakiś 40 min drogi. Zabrać też się mam niby z kim, jednak nieoczekiwanie wypłynęły dwa znacznie droższe i [dla mnie] ważniejsze koncerty: IM w Ostrawie i H&H w Spodku...

Szkoda, bo to grzech nie zobaczyć PL, jeżeli mieszka się rzut kamieniem od Katowic :oops: :roll: . A może jednak troszkę kasy się znajdzie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich. To moj pierwszy post :)

A co do Metalmanii to sklad rzeczywiscie calkiem dobry, szczegolnie dla czlowieka zakochanego w doom metalu :) PL i MDB to dla mnie pozycje obowiazkowe. Cala reszte z duzej sceny tez z checia zobacze. (no moze poza Darzamat i Crystal Abyss - jakos mnie do tych kapel nie ciagnie ;) ) A na malej tym razem posucha :? TYR, Horrorscope i Benediction, cala reszta - dno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do Paradajów... W sumie niewiem, czy będą [beeep]iscie grali. Jest duże prawdopodobieństwo, żę będą grać utwory z ostatnich płyt, które notabene do mnie ine trafiły. Trochę wątpliwe, żeby zagrali utwory sprzed nastu lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do Paradajów... W sumie niewiem, czy będą [beeep]iscie grali. Jest duże prawdopodobieństwo, żę będą grać utwory z ostatnich płyt, które notabene do mnie ine trafiły. Trochę wątpliwe, żeby zagrali utwory sprzed nastu lat...

Info z metalmind.pl :

Prawdopodobnie na koncercie w Spodku zespół zaprezentuje przedpremierowo nowy materiał, tym bardziej, że grupa wielokrotnie podkreślała swoją sympatię dla polskiej publiczności. Natomiast już teraz Anglicy zapowiadają, że na ten występ przygotują specjalny, ciężki zestaw utworów!

Taaaa "najostrzejszy od wielu lat album", "ciężki zestaw utworów!". Jednak wątpię, by większość zaprezentowanych piosenek pochodziła z najnowszych albumów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, ze Paradise Lost zagralo bardzo dobry koncert, opierajac sie nie tylko na nowszych kawalkach, ale nawet na klasykach z gothic czy icona. Co prawda, doczepilbym sie, ze pomineli co ciekawsze kawalki z nowej plyty (zagrali zdaje sie tylko Grey), ale w sumie, ludzie widac, ze sie dobrze bawili. NOwy kawalek -> brzmial calkiem ladnie, ale dalej brakuje growlu.

Pozostale kapelki:

Sepultura - bardzo dobry koncert, pare klasykow, troche nowszych rzecyz i brak arise.

MDB - spalem

Vitale - jak to vitale, bardzo dobra, ostra death metalowa jazda

Zyklon, Destruction - nie pamietam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie może ktoś z Podkarpacia? Bo chciałbym się wybrać ale samemu to tak trochę głupio :P Jak co - czekam na propozycje!

Ja jestem z Podkarpacia :] Ale chyba pojadę z moją "ekipą", bo dużo luda ode mnie ma na Metalmanie chrapkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megadeth, Vader, Immolation, Overkill - cud, miód i orzeszki ;>

Żal nie jechać!

Vadera mam pomiędzy pośladkami, Immolation też już nie robi na mnie wrażenia, ale Overkilla i Megadeth z chęcią ujrzałbym ... Ktokolwiek jeszcze potwierdził udział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megadeth, Vader, Immolation, Overkill - cud, miód i orzeszki ;>

Żal nie jechać!

Vadera mam pomiędzy pośladkami, Immolation też już nie robi na mnie wrażenia, ale Overkilla i Megadeth z chęcią ujrzałbym ... Ktokolwiek jeszcze potwierdził udział?

Dillinger Escape Plan na Metalmanii 2008!

Metal Mind Productions z radością informuje, że kolejnym zespołem, który potwierdził swój udział w XXII edycji festiwalu Metalmania jest amerykańska formacja Dillinger Escape Plan.

Całość pod TYM adresem.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dillinger Escape Plan na Metalmanii 2008!

Metal Mind Productions z radością informuje, że kolejnym zespołem, który potwierdził swój udział w XXII edycji festiwalu Metalmania jest amerykańska formacja Dillinger Escape Plan.

Całość pod TYM adresem.

:)

<zaciera rączki>

Muahahaha :faja:

No to już jest powód żeby się tam pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z przyczyn finansowych nie będzie mnie na tegorocznej Metalmanii, a szkoda bo zebrałem już dosyć pokaźną ekipę "brudasów" do wyjazdu :D

Wie ktoś, czy koncert Metalmanii będzie transmitowany w jakiejś telewizji?

Szczerze wątpie. Jak już, to jakaś mała, niekomercyjna stacja, która ma równo 3 widzów, łącznie z założycielem. Żadna komercyjna stacja nie puści koncertu "szatanistów" i "pomiotów diałba"... :? Czekajmy na lepsze czasy... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z przyczyn finansowych nie będzie mnie na tegorocznej Metalmanii, a szkoda bo zebrałem już dosyć pokaźną ekipę "brudasów" do wyjazdu :D

Wie ktoś, czy koncert Metalmanii będzie transmitowany w jakiejś telewizji?

Szczerze wątpie. Jak już, to jakaś mała, niekomercyjna stacja, która ma równo 3 widzów, łącznie z założycielem. Żadna komercyjna stacja nie puści koncertu "szatanistów" i "pomiotów diałba"... :? Czekajmy na lepsze czasy... ;)

Żeby się czasem dziatwa nie zgorszyła :/ Ostatnio w bodajże TV4 był transmitowany koncert Metallici ale o 4:30 nad ranem.. ech, ale widocznie widzowie wolą oglądać M jak Miłość albo Taniec z Gwiazdami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się czasem dziatwa nie zgorszyła :/ Ostatnio w bodajże TV4 był transmitowany koncert Metallici ale o 4:30 nad ranem.. ech, ale widocznie widzowie wolą oglądać M jak Miłość albo Taniec z Gwiazdami...

Wątpię byś gdziekolwiek zobaczył transmisje na żywo :D pewnie standardowo media ograniczą się do wzmianki nt festiwalu w serwisach informacyjnych :D

A tak, by zobaczyć MM2008 na ekranie tv, będziesz musiał poczekań na zapis dvd koncertu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...