Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijek_z_am

Total Annihilation

Polecane posty

Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami, ogłaszam reaktywację (jakkolwiek szumnie by to nie brzmiało) forumowej sieci hamachi. Nowa jest, bo hamachi nie zachowuje danych założyciela:

sieć: totalccbt-cda

hasło: totala

Co jest wymagane:

Total Annihilation

Battle Tactics

Core Contigency

patch 3.1

6 darmowych jednostek od cavedoga

Obaj (Lord i ja) nuby straszne nieobeznane z multi więc nie ma się co bać, że będziecie baty obrywać :)

[edit]

Pierwszy mecz dziś pod wieczór, sam jeszcze nie wiem dokładnie kiedy - koło ósmej pytać się przez Xfire :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz zakończony, trwał niecałe dwie godziny. Ja się okopałem, a Rankin atakował - od czasu do czasu wysyłałem mu nuke'a, czy wysadziłem Fusion Power Plant, ale poza tym nie wyściubałem nosa z bazy. Wypróbowało się parę nowych jednostek z Core Contingency i zobaczyło kilka, których sensu nie rozumiem - np Targeting Facility - to CHYBA sprawia, że artyleria dalekiego zasięgu strzela sama. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detale techniczne: łączymy się przez hamak. Po dołączeniu do sieci klika się multi, następnie połączenie TCP i enter (ew. hamaczowe ip hostującego)

Co do meczu... obaj testowaliśmy nowe jednostki. Ja sporo czasu i wiele energii bezmyślnie zmarnowałem na miny (w skrócie: OLBRZYMIA strata czasu i zasobów). Na dodatek wczesny najazd myśliwców urwał mi świeżo wyprodukowany generator, co mnie dodatkowo cofnęło w rozwoju. Tyle co mi się udało podratować to dzięki jethro, maverickowi (bardzo miodna jednostka) i flakkerom. Jeszcze ze dwa najazdy phoenixami były w miarę udane. Cóż robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami
W sensie? :) Bo nie powiem, że perspektywa zagrania w tego staruszka z kimś znanym mi z nicka jest fajną opcją, ale kojarzę, że gdy Total Annihilation zainstalowałem to obrósł mi kurzem na HDD (jak i teraz MechWarrior 4:P) a z siecią hamachi było coś nie tak. Wstępnie uznajcie mnie za chętnego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, wstępnie umówiliśmy się na kolejną partię dziś o 20:00.

@Szadoł - gog.com sprzedaje TA z commander packiem za bodajże $5.99. Jeśli masz trochę gierek Cd-Projektu, to porejestruj je, bo gdy uzbierasz 150 CDPunktów (wbrew pozorom nie tak dużo, ja ze swoich zebrałem z 600) to będziesz mógł zassać Commander Packa za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowało się parę nowych jednostek z Core Contingency i zobaczyło kilka, których sensu nie rozumiem - np Targeting Facility - to CHYBA sprawia, że artyleria dalekiego zasięgu strzela sama. ;]

Nie chyba a na pewno. Po prostu jednostki automatycznie otwierają ogień do celów zakrytych fog of war, a widocznych na radarze. Brak tej opcji bez wybudowania specjalnego budynku jest w TA niestety bardzo irytujący, tym bardziej, że gierka naprawdę fajnie oddaje różnice w rodzajach i zasięgu uzbrojenia i wpływ tychże na pole walki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...