Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

CDA 2/2011 - zawartość

Polecane posty

Zawsze podobał mi się każdy nowy numer cda wiadomo miał plusy i minusy ale było OK. Natomiast teraz ten numer 2/2011 mnie DOBIŁ naprawdę nie ma aż tylu gier ze w dziale ,, W Produkcji ,, i ,, Recenzje ,, zapychacie numer konsolami ? ? ? ? Postawcie sprawę jasno albo CD-Action jest dla _ PC _ albo konsol... Wcześniej kupowałem Play i Clicka potem kolega miał Cda poczytałem i mi się spodobał i od 2006 kupuje tylko was. Gram na PC gdy mam jeszcze siły i czas po pracy. Kupuję CDA po to żeby poczytać o grach na PC nie konsol jeżeli będę chciał to kupie sobie specjalistyczne pismo tylko o konsolach... Wcześniej gdy było pare recenzji gier z konsol było wszystko OK ale TERAZ ... 4 strony gier konsolowych w dziele ,, W Produkcji ,, 20 w ,,Recenzje,, i tylko paręnaście na PC i to nijakie + okładka z gry konsolowej. Nie mam nic do konsol i do ludzi co w to graja każdy gra w co chce ALE wnerwiające jest gdy jedno z ulubionych czasopism piszące o PC zmienia się w mutanta KONSOLOWO/pc. A i jeszcze jedno dawajcie czasem w TESTY coś tańszego bo nie każdy ma pieniądze żeby wydać 200,300,400+ zł na peryferia do pc. Miejcie na uwadze czytelnika bo to z jego pieniędzy płynie do was pesyjka. Mam nadzieje ze weźmiecie coś z tego co napisałem sobie do serca i zmienicie pare rzeczy na lepsze. Na Koniec staropolskie przysłowie: Co jest do wszystkiego jest do pupy(mocniejsze słowo jest blokowane :cool: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawcie sprawę jasno albo CD-Action jest dla _ PC _ albo konsol...

A niby dlaczego? Gry to gry. FPS wciąż jest FPS-em, niezależnie od tego, czy wyszedł na PC, czy na PS3.

Tak tak wiem ze FPS jest dalej FPSem. ALE zle mnie zrozumiałeś cda od początku z tego co wiem było poświęcone tematyce wyłącznie związanej z PC potem było PC/konsole i to było OK ale teraz jest KONSOLE/pc co jest dość dziwne biorąc pod uwagę że zaczynało z PC. Tak jak pisałem wyżej jeżeli ludzie będą chcieli poczytać o konsolach to kupią czasopismo związane z konsolami. Niestety gdy obecnie macie słabą konkurencje ( słaby PLAY Click nie istnieje ) jest troszkę zle a wiadomo gdy jest konkurencja zawsze najlepiej wychodzi na tym kupujący. Zawsze jest wspaniale wziąć nowy pachnący (klejem CDA :tongue: ) w łapki dlatego nie zmieniajcie sie z czasopisma o PC w konsolowe :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba niektórym przypomnieć: Tak, CDA było przede wszystkim dla pecetowców, ale wtedy, kiedy PC dominował i wszyscy gracze mieli komputery, a konsolami mało kto się przejmował. Teraz, kiedy konsole stały się równie popularne co PC, normalną reakcją branżowego pisma zajmującego się GRAMI jest pisanie o tytułach konsolowych. Ewolucja musi być, trzeba się dostosowywać do rynku. Dla mnie śmieszne byłoby właśnie pomijanie takich megahitów jak Killzone 3, czy God of War III, albo Red Dead Redemption. "Fakt, to naprawdę genialne gry, ale my piszemy tylko o pecetowych tytułach, więc je olejemy. A na okładkę damy Rajd Polski, ot co!".

Warto też pamiętać, że PC nie jest pomijany. Czy to wina redakcji, że tytuły z górnej półki, lepszej jakości ukazują się częściej na konsolach, a na PC można je policzyć na palcach jednej ręki (jeżeli chodzi o tzw. exclusivy)? Przecież bezsensem byłoby pisać o typowych "średniakach" na PC, o których nikt nie będzie za miesiąc pamiętał, jeżeli można zamiast tego umieścić teksty o wielkich hitach konsolowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC-et ma tę przewagę, że służy też do pracy, a konsole są wprawdzie drogimi, ale tylko zabawkami. A promowanie sprzętu, który służy tylko do zabawy to rozleniwianie społeczeństwa. Nawet klocki LEGO mają więcej walorów edukacyjnych niż XBOX.

Czytam sobie twoje posty i zastanawia mnie tylko jedna rzecz. O ile prostolinijność i wąskość myślenia umiem zrozumieć, bo to rzecz niezwykle często spotykana, to nie wiem w jakim celu starasz się na siłę stworzyć pozory inteligentnych wypowiedzi. Po pierwszym twoim poście z tą całą ''jedną prawdziwą platformą do grania'' sądziłem, że opanowałeś trolling do perfekcji, ale teraz dochodzę do wniosku, że ty na serio wierzysz w to co piszesz.

Zresztą wiele razy to pisałem i jeszcze raz powtórzę. Konsola służy nie tylko do grania. Możesz sobie obejrzeć film z rodziną, poprzeglądać strony internetowe i posłuchać muzyki z kina domowego. Pierwsze X360 grzały się tak strasznie, że można było sobie usmażyć jajka na śniadania. Z obudowy PS3 możesz zrobić wspaniały toster, a odpowiednio przerobiona obudowa Wii posłuży jako fantastyczna baza na karmnik dla ptaków. Setki możliwości, wystarczy odrobina wyobraźni.

PS:

Troll harder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Racja. Nie wspominając już o tym, że bez wątpienia każdy posiadacz konsoli ma też PC, laptopa albo Maca służącego właśnie do pracy. Osobiście nie znam żadnego "konsolowca", który by nie miał w domu komputera... Tacy chyba nie istnieją. Więc gdzie tu rozleniwianie społeczeństwa? Kończę grać w Halo, biorę laptopa i piszę referat. Ba, toż to nawet bardziej wymagające, niż w przypadku PC, gdzie nie musiałbym po skończonej grze zmieniać pozycji i się ruszać, tylko wyłączyć grę i włączyć Worda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zmiany na rynku i profilu pisma nie są dla Was trochę na rękę? Tzn nie musicie już czekać z recką danego dużego tytułu do czasu pojawienia się wersji PC i w pewnym sensie nie pozostajecie już w tyle jeśli chodzi o nowości( pomijam w tym momencie w co gracie w domach i na jakich platformach)

Mimo wszystko obecny numer zakupiłem. Z jednej strony dla pełniaków, a z drugiej, bo jednak nie potrafiłem oprzeć się pokusie. Jakoś tak comiesięczne nabywanie i lektura CDA stała się regularnym rytuałem, który ciężko porzucić z dnia na dzień, aczkolwiek jeśli dojdzie do sytuacji, że gry na PC będą tylko przystawką to nabywanie CDA będzie już mniej atrakcyjne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie wypowiem- pierniczysz jak potłuczony. Konsole zawsze koegzystowały z PC na rynku. I mi się wydaje, że to właśnie konsole są sprzętem stricte do grania...

Klekostan - a ty dla odmiany tłuczesz jak popierniczony - PC-et ma tę przewagę, że służy też do pracy, a konsole są wprawdzie drogimi, ale tylko zabawkami. A promowanie sprzętu, który służy tylko do zabawy to rozleniwianie społeczeństwa. Nawet klocki LEGO mają więcej walorów edukacyjnych niż XBOX.

Idealista się znalazł, który w trakcie partii w Call of Duty grafiki w GIMPie robi... Robisz się coraz zabawniejszy. Jak ja chce pograć to chcę pograć, a konieczność instalowania dziesiątek sterowników czy kombinowania przez godzinę jak tu tytuł odpalić raczej frustruje niż uczy...

I to mówi gracz głównie PC z previous genową konsolą :P

P.S Jak mówią na 4chanie "Trolling is Art"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moda na konsole"? Dobre sobie. Coś, co trwa od 15 lat chyba nie jest już modą, co?

Moda nie. Ale propaganda sukcesu, której elementem jest również punktowanie każdego słabszego momentu PC jako platformy do grania trwa już kilka lat. A w obecnej generacji tylko się nasiliło. I o ile trudno mieć o to pretensje do Sony czy MS, bo im akurat zależy na pokazywaniu swoich produktów w najlepszym świetle, to się zastanawiam kto płaci zwykłym userom za wypisywanie wielu antypeccetowych bzdur na forach.

Pytanie brzmi, ile osób chciałoby czytać pismo, w którym dział recenzji składa się w większości ze steamowych drobiazgów i niskobudżetowych produkcji typu Crash Time.

Jakoś teraz nie mieliście problemu z dopchaniem pisma drobiazgami z PSN :smile: A gry steamowe jakoś lubicie w ogóle pomijać. A wielka szkoda, bo może i to drobiazgi, ale nadal płatne. Nie każda z tych gier ma demo i właściwie kupuje się w ciemno. O modach też można by czasami napisać. Kiedyś był kącik i nagle zniknął.

Od razu zastrzegam, że Shoguna 2 dostaliśmy z tydzień temu (a więc oczywiście po wysłaniu 2/2011 do druku) i to dopiero w wersji beta.

No przecież jasne, że nie wyślą gry do recenzji 2 miesiące przed premierą. Zresztą patrząc na to, jak ważny dla CA jest multiplayer w drugim Shogunie to nie wiem, czy w ogóle będą egzemplarze recenzenckie rozsyłać z wyprzedzeniem...

Tylko przecież nie potrzeba wersji beta, żeby napisać zapowiedź. Zapowiedź -> ewentualny betatest (jak jest z czego i służyłby do pierwszego porównania obietnic twórców z rzeczywistością) -> recenzja. To chyba nie jest trudne?

Robisz się coraz zabawniejszy. Jak ja chce pograć to chcę pograć, a konieczność instalowania dziesiątek sterowników czy kombinowania przez godzinę jak tu tytuł odpalić raczej frustruje niż uczy...

Setek sterowników i przez 12 godzin, co się ograniczasz :smile: Normalnie każdy pecetowy gracz ma zainstalowaną inną konfigurację Windowsa i odpala w zależności od gry, w którą akurat chce zagrać.

Właśnie staram się sobie przypomnieć ostatnią grę, która się bez powodu nie odpalała u mnie. I chyba pasuje tu tylko pierwszy Shogun, ale to było gdzieś w 2000-2001 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie troche poczytalem ten topic od poczatku do konca i naprawde wielokrotnie mialem ochote napisac odpowiedzi do wielu z was, nie koniecznie uprzejme.

Zadko odpowiadam na tak blache tematy ale urazilo mnie podejscie do tematu tresci prezentowanej na lamach CDA.

Kupuje wiernie CDA od premiery diablo 2 i od tamtej pory wiele sie zmienilo.

Czy na lepsze? Nie do konca, bo przeciez artykuly macie coraz to mniej wciagajace, recenzje coraz mniej uczciwe a prezentowany sprzet z kosmosu, ze o konfiguratorze z komputronika nie wspomne.

Mysle, ze tak czy inaczej coraz ciezej u was z pomyslami.

AR i na luzie jest juz dla mnie zbyt infantylne i malo satysfakcjonujace.

Kiedys czytalem CDA od deski do deski z niezmierna satysfakcja a teraz kupuje dla pelniakow i 600 sekund przerzucania kartek, zadko zdarza sie artykul godny uwagi.

Generalnie rynek PC nie ma sie dobrze i tylko ludzie slepo zapatrzeni w ta platforme sa w stanie tego nie widziec niestety nie zmienia to faktu iz CDA milej bym widzial jako czasopismo wspominajace o konsolach anizeli poswiecajace cenne strony na opis tytulow zwiazanych z tymi platformami.

Sam mam ps3 ale nie traktuje konsoli powaznie jak wiekszosc fanboystwa, jezeli ktos twierdzi iz konsola nie jest zabawka to rownie dobrze moze tak twierdzic o budziku na polce nad lozkiem.

Prawda jest taka iz coraz wiecej mlodych ludzi nie znajacych poczatkow na PC jest w pewien sposob ograniczona przez co tez branza informatyczna stoi na tak slabym poziomie jesli chodzi o zainteresowanie takim kierunkiem rozwoju mlodych ludzi.Na pewno przelozy sie to pozytywnie na inne wazne branze ale czy ludzie, ktorzy czesto nie potrafia sami sobie poradzic z problemami odnosnie oprogramowania, ktorym sa rowniez gry naprawde dadza sobie rade w coraz bardziej zinformatyzowanym swiecie?

Ciezko powiedziec czy kazde dziecko powinno znac sie na komputerze ale jedno jest pewne gdybym mial kiedykolwiek potomka to wolalbym aby dojrzewal w towarzystwie PC i jego swoistych problemow niz przy konsoli badz TV.

Kiedys byla taka ksiazeczka dodana do CDA, ktorej tytulu nie pamietam ale rozprawianym tematem w niej byl wplyw gier na czlowieka. Nie da sie ukryc iz gracze pctowi sa kojarzeni z tymi wlasnie harcoreowymi glownie ze wzgledu na bardziej wymagajace tytuly. Wymagajace wzmozonego wysilku intelektualnego.

Wedlug mnie nic nie uchroni CDA przed obraniem kierunku multiplatformowego poniewaz pokolenia sie zmieniaja tak samo jak CDA musi sie zmieniac jak kazda inna firma, sam mam firme i wiem iz stanie w miejscu to smierc dla biznesu.

Rozumiem to ale mimo wszystko mysle, ze CDA jednak skonczy sie dla mnie w niedalekiej przyszlosci wlasnie przez to iz zostawia dawnych jej czytelnikow.

Trudno w dobie internetu recenzje oglada sie a nie czyta w wiekszosci a gdy bede chcial cos poczytac to siegne po ksiazke.

Tak czy inaczej CDA i tak kiedys sie skonczy jak kazde inne pismo zostajac juz tylko redakcja internetowa - taka jest przyszlosc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o ile trudno mieć o to pretensje do Sony czy MS, bo im akurat zależy na pokazywaniu swoich produktów w najlepszym świetle, to się zastanawiam kto płaci zwykłym userom za wypisywanie wielu antypeccetowych bzdur na forach.

A kto płaci zwykłym userom za wypisywanie różnych antykonsolowych bzdur na forach? Również nikt - ludzie mają we krwi takie plemienne przepychanki. :) Nic się z tym nie zrobi.

Jakoś teraz nie mieliście problemu z dopchaniem pisma drobiazgami z PSN :smile: A gry steamowe jakoś lubicie w ogóle pomijać.

Staramy się wybierać do recenzji to, o czym z jakiegoś powodu warto pisać.

Od razu zastrzegam, że Shoguna 2 dostaliśmy z tydzień temu (a więc oczywiście po wysłaniu 2/2011 do druku) i to dopiero w wersji beta.

No przecież jasne, że nie wyślą gry do recenzji 2 miesiące przed premierą.

Dla Ciebie jasne, ale już czytałem (bodajże w komentach na głównej) opinie, że trzeba było zrobić grę numeru z Shoguna 2, a nie z Killzone'a 3.

Zresztą patrząc na to, jak ważny dla CA jest multiplayer w drugim Shogunie to nie wiem, czy w ogóle będą egzemplarze recenzenckie rozsyłać z wyprzedzeniem...

Pożyjemy - zobaczymy. Czasem jest to rozwiązywane tak, że specjalnie dla dziennikarzy posiadających przedpremierowe kopie organizowane są rozgrywki przez sieć.

Tylko przecież nie potrzeba wersji beta, żeby napisać zapowiedź. Zapowiedź -> ewentualny betatest (jak jest z czego i służyłby do pierwszego porównania obietnic twórców z rzeczywistością) -> recenzja. To chyba nie jest trudne?

W numerze 2/2011 zapowiedź, w 3/2011 beta, w 4/2011 recenzja. To nie byłaby przypadkiem przesada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mef666:

Może i dobrze, że zadko odpowiadasz na tego typu tematy. Korzystaj z polskich znaków, interpunkcji i słownika ortograficznego.

Co do reszty Twojego postu, co Ty za brednie wypisujesz?

Prezentowany sprzęt z kosmosu? GTX460/580 są to rzeczy nie dostępne dla człowieka? Creative Tacitc3D Alpha. Asus Xonar DG też? Rozumiem, że osoby mające po 14-16lat mogą mieć problem ze zdobyciem sprzętu, ale jednak bardzo dużo czytelników utrzymuje się sama i nie widzi problemów w pozyskiwaniu nowego sprzętu, raz na jakiś czas. Wiadomym jest, że na łamach czasopisma przewija się dużo sprzętu dla maniaków gier, jak np recenzowany w tym numerze zestaw od Razera dedykowany grze Starcraft II, ale takowe recenzje pojawiają się z obowiązku dziennikarskiego. To tak jakby nie recenzować wspomnianego wcześniej Starcraft'a II bo kosztuje więcej niż 120zł.

Co do braku pomysłów, nie wiem czy brakuje ich redakcji. Potrafią zapełnić 120parę stron tekstem. Wiadomym jest, że dla nas czytelników, którzy zbierają czasopismo od około 10lat wiele może się nie podobać, ale jest to konflikt pokoleń, to co nam się podobało kiedyś, nie spodoba się dzisiaj młodym. Nic nie poradzimy na to, że świat się zmienia, coś się kończy, coś się zaczyna. My już jesteśmy dojrzali, inni dopiero zaczynają przechodzić ten okres, a czasopismo musi się sprzedawać. Smuggler musi mieć na nową konsolę i gry do niej. enki musi mieć za co grać w WoW'a, machina toczyć się musi.

Co do gier konsolowych w CDA. Boję się tylko tego, że redakcja nie będzie mogła wiecznie siedzieć na płocie rozkrakiem. Na pewno pojawi się godny konkurent, lub wyrośnie z jakiegoś raczkującego pisma, dla gier pecetowych, a gracze konsolowi wezmą z półki NEO Plusa, który jest stricte konsolowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że jest. A przynajmniej do niedawna było. Widać że CD-Action czytasz od niedawna. W zamyśle CDA traktować miało TYLKO i WYŁĄCZNIE gry PC'towe - i tak przez 90% czasu istnienia CDA było.

Oczywiście, żę od niedawna :) (mniej więcej od numeru, w którym było zamieszczone GTA jako pełna wersja).

Widzisz - kiedyś jak ktoś miał PSX był kimś. Potem niewiele osób posiadało PS2. Dla tej garstki (w Polsce oczywiście) nie było sensu robić recenzji tych gier (tak samo jak teraz brak recenzji linuxowych tytułów, bo dla naszej garstki osób się nie opłaca).

Teraz czy chcesz czy nie - konsole są i będą w co drugim domu (dane wyssane z palca, ale jest ich więcej niż przed 5 laty).

CDA zawsze może skończyć jak KŚ Gry, który chyba nadal pisze tylko o grach na PC. Chcesz tego?

Co do numeru - po szybkim przejrzeniu - jeden z lepszych numerów :) Sama publicystyka świetna, dobór recenzowanych gier też - chyba w końcu przeczytam wszystkie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nożesz... W tym momencie mogę zapłakać nad twą inteligencją... Jakoś nikt się wcześniej o gry konsolowe na coverku nie czepiał...

Wybacz, bo zaraz śmiechem ryknę. Od kiedy na coverze są gry na konsolę? Coś ci się pomyliło - delikatnie mówiąc.

Staramy się wybierać do recenzji to, o czym z jakiegoś powodu warto pisać

Dlatego piszecie o jakiejś tam beznadziejnej konsolowej gierce, która dostała pałę? W dodatku recenzował ją Hut - wybacz, ale jego recenzje słabych gier są co najwyżej nijakie (nie mówię, że jego recenzje ogólnie są do kitu, ale za to te słabszych gier są). Nie lepiej zrecenzować jakąś, chociażby "piątkową" grę na PC ze Steama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się wybierać do recenzji to, o czym z jakiegoś powodu warto pisać

Dlatego piszecie o jakiejś tam beznadziejnej konsolowej gierce, która dostała pałę?

Tak, właśnie dlatego - bo to gniot. Z tego też powodu recenzujemy pecetowe kaszanki.

Nie lepiej zrecenzować jakąś, chociażby "piątkową" grę na PC ze Steama?

Gra tragiczna budzi większe emocje i zainteresowanie niż średniak, który się niczym nie wyróżnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zrecenzować jakąś, chociażby "piątkową" grę na PC ze Steama?

Gra tragiczna budzi większe emocje i zainteresowanie niż średniak, który się niczym nie wyróżnia.

Przecietny uzytkownik chyba jednak predzej zagra w sredniaka z Stema, niz w kaszanke z PSNa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagra, ani w jedno, ani w drugie. Ponieważ zakup gier w Polsce przez steama jest utrudniony względem innych krajów.

Dajcie spokój już z tymi konsolami, kończą wam się argumenty, które w większości przetoczyły się przez to forum. Nie lepiej zebrać wszystko w jedną "petycję" i przesłać redakcji? Zaśmiecanie forum tego typu wrzaskami, płaczem, narzekaniami nic nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niz w kaszanke z PSNa?

Rzecz w tym, że Quantum Theory (bo chyba o ten tytuł chodzi) to pełnoprawna produkcja. Mało tego. Gra była hucznie zapowiadana jako japoński odpowiednik Gears of War. Ja sam mocno ten tytuł śledziłem i głównie dzięki recenzji Huta po nią nie sięgnąłem. Jak widać przynajmniej jedna osoba na tej recenzji skorzystała. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecietny uzytkownik chyba jednak predzej zagra w sredniaka z Stema, niz w kaszanke z PSNa?

Przeciętny użytkownik nie zagra w żadną z tych gier, bo po co wydawać kasę na średniaka ze Steama?

Rzecz w tym, że Quantum Theory (bo chyba o ten tytuł chodzi) to pełnoprawna produkcja. Mało tego. Gra była hucznie zapowiadana jako japoński odpowiednik Gears of War.

Otóż to. I dlatego ta recenzja znalazła się w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zdobyć nowy numer :)

Numer nieco słabszy od poprzednika, aczkolwiek jest to, co mnie najbardziej ciekawi - dobra publicystyka. Recenzji niby sporo, ale większość z tych gier mnie nie interesuje. Pełniaki? Dobry poziom, aczkolwiek miałem już Tomb Raidera z wcześniejszej edycji premierowej. Nie mniej - doceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy raz w historii CDA gdzie najpierw pojawia się późniejsza część a dopiero potem wcześniejsza część danej gry. To świetnie, że chociaż w tym przypadku, redakcja rozpatrzyła pozytywnie prośby czytelników :wink: . DMC 3 to w tym miechu jedyny poważniejszy magnes zachęcający mnie do zakupu . Proszę też, na podobnej zasadzie jak TR czy Hitman, o ciąg dalszy King's Bounty.

Co do zawartości mam kilka spostrzeżeń (tak na szybko):

1. Dobre newsy. Akurat ten dział zyskał na tych wszystkich zmianach

2. Enki jakiś taki zbyt ponury na tym zdjęciu z recki Killzone.

3. Za krótkie recki BF:Vietnam, Art of Murderczy,Ogniem i Mieczem, Powrót do przyszłości. Co jest kurde - mało gier wyszło, posucha, a oszczędza się miejsca na spoko gry. WHY?

4. W grę roku sobie nie pogram ("Hulk sad" by Sheldon). Czemu New Vegas tak nisko?? I to w podsumowaniu pojawiły się brakujące przy recenzjach strony. Trochę to zbyt rozwlekłe graficznie.

5. Dalej nie pojawiło się demo Weta! Skandal! :tongue::laugh::smile:

6. Publicystyka spoko - ciekawe arty, dobrze się czyta.

7.W NL znów za dużo miejsca zmarnowane na screenshock, iluzje, minitest (wrzucie to na cover!!). I czemu podrywacze tacy mali???

8.Smuggler kiedyś mówił że gry robione programami typu Game Factor to wstyd nawet bratu pokazać

9. W sprzęcie za dużo jest w tym miechu kart graficznych a za mało innych peryferii i gadżetów np głośniki czy smartfony.

Tyle na razie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobre newsy. Akurat ten dział zyskał na tych wszystkich zmianach

Miło mi to słyszeć, bo byłem odpowiedzialny za przygotowanie jego koncepcji i współtworzę go wraz z gemem.

2. Enki jakiś taki zbyt ponury na tym zdjęciu z recki Killzone.

Na tym zdjęciu to on jest akurat prawie uśmiechnięty...

3. Za krótkie recki BF:Vietnam, Art of Murderczy,Ogniem i Mieczem, Powrót do przyszłości. Co jest kurde - mało gier wyszło, posucha, a oszczędza się miejsca na spoko gry. WHY?

Bo nie o wszystkim jest sens pisać na więcej niż jednej stronie. BBC2: Vietnam to przecież tylko dodatek multiplayerowy, po co lać o nim wodę?

4. W grę roku sobie nie pogram ("Hulk sad" by Sheldon). Czemu New Vegas tak nisko??

Bo tak głosowaliśmy.

8.Smuggler kiedyś mówił że gry robione programami typu Game Factor to wstyd nawet bratu pokazać

Kiedyś było kiedyś, a teraz jest teraz. Edytory poszły znacząco do przodu przez ostatnie kilka lat.

9. W sprzęcie za dużo jest w tym miechu kart graficznych a za mało innych peryferii i gadżetów np głośniki czy smartfony.

Testujemy to, co dostajemy. Akurat wyszło sporo kart graficznych, więc je przerobiliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...