Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincessNue

Mahou Shoujo Madoka?Magica

Polecane posty

Źle zrobiłeś, że oglądałeś III film kinowy i serię TV. Obecnie ma sens jedynie oglądać te 3 filmy kinowe. 2 pierwsze filmy to ulepszona i zmieniona seria TV (lepsza muzyka, grafika, zmiany w głosie i dodane nowe, klimatyczne sceny, jak na przykład po walce Kyoko).

Nie. Dwa pierwsze filmy kinowe trwają razem około 25 minut krócej od serii TV i wycinają trochę rzeczy, małe, ale znaczące szczegóły, to raz. Dwa, wyglądają tak samo jak wydanie BD. "Lepsza muzyka", ale nie ma and I'm home.

opinion_discarded.png

Nawet nie wiem po co to piszę, bo ty i tak wiesz lepiej, jak to już niejednokrotnie udowodniałeś w innych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dwa pierwsze filmy kinowe trwają razem około 25 minut krócej od serii TV i wycinają trochę rzeczy, małe, ale znaczące szczegóły, to raz. Dwa, wyglądają tak samo jak wydanie BD. "Lepsza muzyka", ale nie ma and I'm home.

Napisałem jak było, więc nie wiem po co zaprzeczasz. biggrin_prosty.gif

Oczywiście, że nie cała grafika została ulepszona, ale dotyczy to głównie niektórych scen (nie jest tak samo jak na BD i poza tym porównaj scenę, w której Madoka wypowiada swoje życzenie i zwróć uwagę ma tempo głosu). Było bogatsze otoczenie nawet w porównaniu do wersji BD serialu.

A muzyka w niektórych scenach (walka Kyoko) była dużo lepsza niż w serii TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...