Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luberak

Kierownice - The Best From The Best

Polecane posty

Jesli tylko do TDU to wystarczy np. Logitech Formula Force EX - na cos lepszego szkoda kasy bo TDU i tak nie jest symulatorem typu GTR zeby wykorzystac potencjal drzemiacy w lepszej (drozszej) kierownicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formula Force EX to bardzo dobra, niedroga i wszechstronna kiera. Gram na niej i w ToCę, i w GTRa i w rFactora, a GTR2 jeżdżę treningi w lidze www.prs.simracing.pl i miewam czasy w środku stawki, przy czym gram od niedawna. Dobra kiera, polecam wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puer :arrow: Ja wydalem na swoje DFP 2,5 roku temu 450 zl i... nie zaluje ani zlotowki!

Wszystko zalezy od tego czy wlasciwie ja spozytkujesz tj. na takie tytuly jak GTR, GTL, rFactor czy inne simy a nie arcade typu NFS ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic w miarę dobrą kierownice w cenie do 100 zł. Nie jestem jakimś zapalonym maniakiem symulatorów. Poprostu od czasu do czasu chciałbym sobie z kumplami pograć na kierownicy :) Możecie coś polecić ? Co sądzicie o:

Cyber Race MT172

Cyber Race MT173 (mogę ją mieć w okolicy 100zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 zl nie kupisz dobrej kierownicy tyko jakas zabawke dla maluchow - powaznie mowie. Wszlekie Apolla, Manty itp. to kicz na ktory nie warto kasy wykladac. Juz chyba lepszym rozwiazaniem jest kupno jakiegos czerwonego logiego uzywanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze mi podać nazwe i cene dobrej kierownicy do max 300 zł w której są ,,pe dały" , oddzielna ( od kierownicy ) skyrznia biegów ( tak zeby mozna bylo w niej zamontować z 4 przyciski( tzn. np. Manta Compresor Supreme miała jescze na boki 2 biegi ) oraz dobra kierownice z jaką kolwiek liczba przyciksów z kątem obrotu powyzej/albo 180 stopni.

co polecacie ?

( pytanie poza, a czy kierownica Logitehc G25 nadal kosztuje 900 zł ??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze mi podać nazwe i cene dobrej kierownicy do max 300 zł w której są ,,pe dały" , oddzielna ( od kierownicy ) skyrznia biegów ( tak zeby mozna bylo w niej zamontować z 4 przyciski( tzn. np. Manta Compresor Supreme miała jescze na boki 2 biegi ) oraz dobra kierownice z jaką kolwiek liczba przyciksów z kątem obrotu powyzej/albo 180 stopni.

Te warunki spelnia jedynie DFP, Momo Racing i G25. Ale zadna z tych kierownic nie miesci sie w cenie podanej przez ciebie.

Inne kierownice ktore posiadaja drazek zmiany biegow (np. podana przez ciebie Manta) na pewno nie zasluguja na miano dobrej kierownicy - to wlasciwie zabawki dla dzieciakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze sobie zaraz na allegro ile kosztują DFP i Momo racing. dzieki .

ale dzieki drążowi zmiany biegów lepiej się gra, to tak w moim odczuciu, np. w NFS U&U2 , MW, Carbon , World Racing 2 , Cobra 11 Nitro, Test Drive Unlimited , Live For Speed S2, GTR 1&2 , rFactor i nawet Driver 3 ,czy GTA 3 ( pamietam ze gdzies taki mod był ).

dzieki temu jest wiecej frajdy i czujesz aut , mozesz z nim robic co chcesz , dokładne przełozenia biegów, wchodzic w zakręty Driftem , palić gumę itd.

a tak bardzo mi zalezy na biegach , bede musiał bardziej sie postarać o kase :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedy dawalem linka do dobrych recenzji kierownic - czemu nie przgladac ie tematu - tak ciezko?

http://prs.simracing.pl/index.php?ind=revi...view&idev=1

DFP ma przede wszystkim ta przewage nad Momo ze ma zakres obrotu 900*. Poza tym Momo nie ma optycznych potencjometrow (DFP tak).

No i chyba Momo jest teraz juz nie do kupienia (a jesli jest to drozsze niz DFP).

U nas na simracing.pl sporo osob majacych Momo przerzucilo sie na DFP wiec o czyms to swiadczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz wystarczy zebys zobaczyl nasze opinie we wczesniejszych postach to bedziesz wiedzial co o niej sadzimy.

Myslisz ze ona wyglada solidnie? Absolutnie nie znaczy to ze bedzie dzialac zadowalajaco.

Poza tym kierowcnica ktora ma przyssawki zamiast uchwytow skrecanych to moze sluzyc tylko do patrzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...