Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaXKiller

Notebook za ok. 2300 zł

Polecane posty

Witam, jestem zainteresowany kupnem laptopa za maks 2300 PLN. Odnalazłem w internecie dwie ciekawe oferty:Acer 5551G, oraz ciut tańszego Acera 5741G . Niby wszystko fajnie, ale przypadkiem nie ma jakiegoś haczyka? Pytam dlatego, bo dziś w Vobis'ie za podobną cenę proponowali mi jakieś złomki z zintegrowanym układem graficznym od Intela i to jeszcze bez systemu operacyjnego.

Co o nich sądzicie? Bo ja jestem mile zaskoczony zarówno ceną jak i osiągami Acerów. Dziękuje z góry za pomoc. Dodam tylko, że muszę zakupić sprzęt w przeciągu kilku najbliższych dni, więc zależy mi na czasie i szybkich odpowiedziach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego, bo dziś w Vobis'ie za podobną cenę proponowali mi jakieś złomki z zintegrowanym układem graficznym od Intela i to jeszcze bez systemu operacyjnego.

Próbują wyprzedać stary sprzęt który im zalega na magazynie.

Oba Acery są jak najbardziej ok, ale o wiele wydajniejszy będzie 5551g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODŚWIEŻAM

Panowie, sytuacja się trochę zmieniła, dlatego się nie odzywałem. Z wyżej wymienionymi Acerami były spore problemy z dostępnością.

Teraz mam inny sprzęt na celowniku i bardzo potrzebuje waszych trafnych opinii.

Mam na biurku specyfikacje kolejnego Acera, tym razem AS7551G-X924G64MNKK.

Dokładny opis możecie przeczytać tutaj.

Tak się składa, że kupuje go w tej właśnie sieci(inwazja pc), tylko że na miejscu, nie przez allegro.

Co o tym sprzęcie sądzicie? Karta jest sporo wydajniejsza od poprzednich, ale musi obsłużyć większą rozdzielczość. Nie wiem też jak wydajny jest zamontowany w nim procesor(już dawno nauczyłem się, że cztery rdzenie nie muszą być lepsze). Dla mnie zaletą jest dołączany system WIN 7.

Wiem, że znacznie przekroczyłem podaną w temacie cenę, ale zależy mi też na porównaniu z poprzednimi pozycjami, dlatego nie zakładałem nowego wątku.

Lecę poszukać jakiś recenzji lub testów w internecie.

EDIT: Już kupiłem odpowiedniego notebooka. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...