Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Postanowiłem sobie wreszcie ukończyć pierwszego Dragon Age'a. Mam tą grę już kilka lat ale jakoś zawsze odpadam gdzieś po kilkunastu godzinach gry. W końcu muszę zobaczyć jak to się kończy :D Trochę tylko nie podoba mi się kreator postaci. Jestem z tych ludzi, którzy gdy gra daje możliwość stworzenia własnej postaci od zera to spędza godziny w kreatorze :) Tutaj niestety nawet gdy w końcu udało się mi stworzyć w miarę dobrze wyglądającą postać to w grze prezentuje się ona o wiele gorzej. No ale i tak jest lepiej niż w Oblivionie gdzie ciężko było stqorzyć postać wyglądającą jak pogromca potworów a nie jak jakiś pan Zenek z pod trójki.

Edited by Arlekin

Teraz zacząłem Assassin's Creed Rogue. Fallouta 4 sobie odpuszczam ,kompletnie ta gra mi nie przypadła do gustu . Powtarzalność questów , tacy sobie towarzysze , takie sobie miejscówki i ta zabawa w rozbudowę osad która kompletnie się nie sprawdza.  Fabularnie jest słabiutko  miałem wrażenie deja vu z 3 części tylko tutaj mamy odnaleźć  syna a w trójce ojca. Po ponad 65 godzinach mam dość takie 6/10.  Chyba zrobię sobie przerwę od Wowa do nowego dodatku, kompletnie ta gra mnie już nie cieszy, grywam tylko ze względu na znajomych by razem coś porobić. Po Rogue  chyba zakupię  Origins  coś mam ochotę na gry z otwartym światem ala wiedźmin 3. 

Po ukończenju Far Cry 4 który mi się naprawdę podobał jest spoko 8/10.

Spoiler

zakończenie i kille

Spoiler

Zabiłem Pagana to normalne choć można go oszczędzić.

Zabiłem tą s..ę Amitę bo to zła kobieta była.

Sabal też dostał kulkę w łeb, bo jego końcowe poczynana mi się bardzo nie spodobały, tak i jak i Amity.

W Far Cry 4 bardzo mi przypadło to do gustu, że owa wolność, jest także w podejmowaniu decyzji, kto przeżyje.

Na chwilę skoczyłem do Wiedźmina 2.Z.K. Bo musiałem zrobić ostatnie osiągnięcie steam i tak Wiedźmina 2 ukończyłem 17 razy.

Teraz zrobię sobie trochę przerwy i będę ogrywać Middle-earth: Shadow of Mordor.

Dnia 27.05.2018 o 21:52, veli napisał:

Korzystając w weekendu w domu i dostępu do starego lapka odpaliłem grę dzieciństwa - Kapitana Pazura. Ktoś jeszcze pamięta tę fantastyczną platformówkę? :D

Oj, pamiętam tą produkcję, kiedyś angielska wersja była dodawana do czasopisma, którą reklamę można było zobaczyć w CDA 12/2000, potem grałem na dubbingu. Dosyć trudna się robiła w okolicy 9 i 10 poziomu, na 11 nie dałem rady przechodzić jej bez kodów. To takie Dark Souls wśród platformówek - wcale nie żartuję.

Jakoś nie mogę się ostatnio zmusić, żeby przejść jakąś grę. Zacząłem Mass Effecta 2, ale drewniana mechanika tej serii znowu mnie pokonała, zainstalowałem King's Bounty, Portala 2, pograłem 2 godzinki w Half Life'a 2, a i tak nie mam za bardzo na nic ochoty i generalnie odprężam się przy The Binding of Isaac Rebirth, czasami grywam w LoLa.

Od początku maja ruszyłem parę pozycji. Po pierwsze ukończyłem Watch_Dogs (z jak największym "calakowaniem") i uważam, że gra jest naprawdę przyjemna, i gdyby nie zbyt podkręcony hype w dniu premiery, nie zebrałaby tyle hejtu. Takto to naprawdę miły sandbox, przyjemne strzelanie połączone z prostym skradaniem i hakerstwem, model jazdy zręcznościowy, ale z czasem sprawiał mi frajdę, a fabuła miałka, ale ogólnie gra dla mnie na 8/10.

Potem ukończyłem polskiego indyka Beat Cop. Przyjemna również gra, z humorem, i to nawet się parsknąłem śmiechem parę razy (ale komisariat 69 mogli sobie podarować...). Czasem irytuje gdy trzeba cały dzień powtórzyć z powodu popełnionego błędu, a tych dni jest 21, co składa się na historię, a ukończenie zajeło mi 11 godzin. Najgorzej wypada zakończenie, bo jest podsumowane jedynie obrazkiem gazety i paroma zdaniami zależnym od decyzji, przez co nie chciało mi się sprawdzać innych zakończeń. Totalnie mnie to rozczarowało. 7/10

Jeszcze pograłem w pare godzin w Unreal Gold, jak na te lata spoko giera, oraz The Flame in the Flood, które mnie w ogóle nie zaciekawiło. A przed chwilą zacząłem kolejnego indyka Firewatch, czyli symulator spacerowicza. Gra wygląda ślicznie i jestem dopiero po wstępie i pierwszym dniu, ale jestem ciekaw co będzie dalej.

Dodatkowo codziennie zaglądam do bety Quake Champions i pykne ze 2 mecze. Dobry, szybki shooter

Nie tak dawno skończyłem Hellblade Senua's Sacrifice - gra zrobiła na mnie spore wrażenie, początkowo nie mogłem w nią grać dłużej niż 2h, później przywykłem do klimatu. Ostatnie starcie i muzyka... Świetne! Zdecydowanie zasłużone nagrody poleciały za to.

Aktualnie gram w Divnity Original Sin, a potem mam zamiar zabrać się za jej drugą część.

Po ukończeniu kilku małych gier typu point'n'klick gram w dodatkowe przygody w Wiedźminie I. Dawno w nie nie grałem i powiem że 97% jest na równi z podstawką. 

Teraz będę ogrywał Wiedźmina 3 z dodatkami, bodajże 5-czy 6 raz, tylko tym razem,na steam, była w fajnej promo i sobie zakupiłem.

Jeszcze nie ruszyłem Cienia Mordoru, który kupiłem jakoś w Maju w biedrze i mam jeszcze kilka gier z CD-A do opykania.

Ukończyłem na PS3 w Call of Duty 3 (kurde, ciężko grę dostać, nawet na PSN jej nie ma). Grało się spoko, ale widać że to gra z początków PS3. Graficznie szału nie ma, mapy widocznie poograniczane. Ale jeśli się tęsknij za pierwszymi CoDami, jak ja, to można zagrać. Tylko na peestrójkę można znależć sporo lepszych pozycji, więc jeśli ktoś dopiero zaczyna grać na trzeciej plejce, to CoD 3 powinien być gdzieś w ogonku gier do ogrania.

A na PC ogrywa polskiego indyka Serial Cleaner. Gra była by lepsza, gdyby bardziej polegała na rozpracowaniu planszy, niż zręczności. Policjanci, których należy unikać, poruszają się szybko i obracają się błyskawicznie, przez co trzeba liczyć często na łut szczęścia, tym bardziej że po respie położenie ciał i przedmiotów zostaje zmienione. I nie wydaje się za długa. Dla mnie 6/10

Gram dodatkowo jeszcze w NfS Rivals. Po dłuższym odwyku od ścigałek (miałem przesyt), miło znowu zasiąść za kółkiem, tym bardziej w tak prostej i szybkiej zręcznościówce. No właśnie szybkiej, o ile używa się N2O, bez podtlenku auto rozpędza się strasznie wolno, mimo jazdy Porsze Caymanem czy Aston Martinem Vanquish. Nie raz mam wrażenie, że mój rzeczywisty 110 konny Golfik szybciej się zbiera, niż te "sportowe" auta. Szkoda tylko że przez aspekt sieciowy (wciąż można znaleźć graczy bez problemu!), ucierpiała gra single, co najmniej moim zdaniem. Wszystko jest takie miałkie i zamiast premiować przechodzenie kolejnych wyścigów, czy innych wyzwań, gra premiuje ucieczki przed/ pościgi za innymi graczami, bo w grze możemy się wcielać w "rajdowców" a;bo w policjantów, a zmiany możemy dokonywać w każdej chwili. Rivals jest fajne na kilka wyścigów. Fajnie jest trochę pojeździć, ale raczej nocki przy nim bym nie zarwał. Na krótkie posiedzenia. Jak dla mnie, gra jest spoko, ale taka... no nijaka. 7/10

Edited by Despero23

Nigdy mnie osobiście Cody nie raicowały. Jedyne w jakie grałem to COD , COD 2 , Modern Warfare i Ghost. I nadal uważam że 2 część jest najlepsza. Zacząłem przechodzić Lost Planet 3, ale gra strasznie monotonna i szybko się nudzi. Kompletnie mnie nie przekonała i ją sobie odpuszczam. Obecnie powróciłem do BFa 4 i strasznie wyszedłem z wprawy ,ale nadal gra jest w multi bardzo miodna. I może zacznę przechodzić Far Cry 4 .