Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Hitman Silent Assassin, następnie Contracts. Przeszedłem CoJ WK, Bionic Commando, Crysis i C. Warhead więc zabieram się za te "zakurzone".

Wawus z czystej ciekawości, w którą część K&L?

Edited by Prince

Ja aktualnie gram w PES 2011, CoD4, a ostatnio w świetne Mirror's Edge od którego nie mogę się oderwać. :smile:

No, sie skonczylo Starcrafta jedynke i wlasnie 2ke na hardzie i juz jade na brutalu maksujac acziki :)

A w pracy ofc. LOL i Divine divinity.

Ja właśnie przeszedłem Crysis 2, i zakończenie sugeruje, że na pewno będą kolejne części, albo jakiś dodatek :)

post-280586-1301470175_thumb.jpg

Edited by WolfClaw

Ja sobie pocinam wlasnie w Richard Burns Rally na kierownicy:) Przecudowny model jazdy i niesamowita przyjemnosc z ukonczenia OS-a to najwspanialsze wartosci tej gry:) Trudna gra ale nie denerwujaca:)

Poznałem niedawno genialną gierkę - Dungeon Keeper 2 i teraz ostro w nią młócę. Kończę 8 level. Miałem małe problemy z uruchomieniem na siódemce, ale sprytna ze mnie bestia i wszystko działa. Serdecznie polecam. Oprócz tego gram w League of Legends. Chciałbym zwrócić Wam uwagę, że w tym tygodniu jest ciekawa rotacja championów. Dzisiaj za to ukończyłem Call of Juarez - Więzy Krwi z płytki CDA.

Edited by m4dm4x

Obecnie gram w Hostlie Waters, Sims 1 oraz Far Cry chciałbym pograć w drakensanga ale nie działa mi nośnik wiec :/

Obecnie gram w Hostlie Waters, Sims 1 oraz Far Cry chciałbym pograć w drakensanga ale nie działa mi nośnik wiec :/

Sims 1 to moje ulubione :D

Co do Drakensanga... czy istnieje możliwość zwrócenia do wydawcy płytki jeżeli nie działa? Nawet jeżeli nie to Drakensang po 10 zł na allegro chodzi i jest naprawdę warty zagrania.

Żeby nie było offtopu to ja właśnie dzisiaj Drakensanga zainstalowałem i będę w niego grał.

Męczę się jeszcze z Revenge of The Titans i Osmos'em.

Niedawno ukończyłem Bulletstorma (polecam!). Obecnie na nowo wciąga mnie Medieval II i standardowo podwyższam staty w Battlefield Bad Company 2 ^^.

Ostatnio pogrywam namiętnie w Shauna Snowboardziste, NBA 2K10, Lego HP oraz CODa MW :wink:

Tnę, rozrywam, rzucam i szybuję w Prototype, czasem także stoczę jakąś bitewkę w Kings Bounty: The Legend. Ostatnio ukończyłem także Więzy Krwi, a no i czasem zabije kilku nabków w COD: Modern Warfare.

Ostatnio ukończyłem Więzy Krwi z CDA i jestem mile zaskoczony :) Obecnie wróciłem do Empire: Total War.

Ostatnio ukończyłem Anvil of Dawn - raczej już zapomniana, aczkolwiek świetna gra RPG, która wciągnęła mnie od samego początku, a wypuściła dopiero po zobaczeniu końcowego ekranu.

Teraz gram w Forsaken World i muszę przyznać, że w moim rankingu pobiła takie gry jak Atlantica, Allods i Runes of Magic (w Perfect Worlda niestety nie dane mi było zagrać). Gra się bardzo przyjemnie - mam już 33. poziom i jak do tej pory zginąłem tylko raz i to z własnej głupoty, więc jest to miła odmiana względem Allodsa, w którego grałem wcześniej i który moim zdaniem momentami był po prostu zbyt trudny. Jak na razie nie widzę też potrzeby wydawania na grę pieniędzy, co również dobrze o tym tytule świadczy. FW ma bardzo dobrą grafikę, jak na MMORPG, choć zniewieściali herosi nie każdemu przypadną do gustu (ale za to krasnolud, którym gram wygląda całkiem fajnie). Instancje w grze są ciekawe, a automatyczne dołączanie do drużyny jest wielkim plusem - wystarczy jedno kliknięcie i już po chwili zostajemy teleportowani do dungeona. Jedyne co mogę zarzucić tej grze to jak na mój gust zbyt dużo "chodzonych" questów i mała różnorodność w loocie/ekwipunku - poza tym gra jest świetna. Polecam!

Ostatnio zacząłem pogrywać sobie w BlazBlue, staram się w miarę możliwości jakieś postaci masterować :tongue: .

Ostatnio tylko i wyłącznie młócę w League of Legends. Wszystko inne poszło w odstawkę, w tym Dragon Age 2, gdzie się zaciąłem nie mogąc pokonać Arishoka. Ostatnio ukończona: krótka kampania RP w Empire Total War.

W niedzielę skończyłem CoJ: Więzy Krwi i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Teraz pocinam sobie w FM 2010 :)