Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Ha - gram w Tomb Raidera Legenda - sam się sobie dziwię, ale podoba mi się (nie grałem w żadną część) Kiedyś chwilkę w jedynkę i tyle samo w dwójkę. Jest fajnie - ta mała wypina to i owo - to nawet ciekawe doświadczenie...

Ja ostatnio ukonczylem Mass Effect. Skradalem sie do tej gry tak długo (albo brak czasu, albo kasy), ze potaniala do 25 zl :D Teraz troche gram w F1 2010. Troche mi sie ta gra nie podoba. Zrobilem sobie przerwe (grajac w ME wlasnie), ale chyba jej nie ukoncze. Szkoda tylko tych 100 zl z groszami :/

Ostatnio gram w Fallout: New Vegas, Battlefield: Bad Company 2, Pro Evolution Soccer 2010, od czasu do czasu w NBA 2k11. A jakie ostatnio gry ukończyłem w tym roku? LOST: Zagubieni, Far Cry, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Mafię II i najnowszą odsłonę Medal of Honor.

Aktualnie to gram w NFS Hot Porsuit , CoJ Więzy Krwi po raz drugi oraz gram na MP w San Andreas. A ostatnio to ukończyłem Harry Potter'a i Insygnie Śmierci (bardzo się na niej zawiodłem) oraz CoD 2 po raz chyba już 3. ;)

Ostatnio przeszedłem Stubbs the Zombie. Od końca wakacji cały czas gram w Morrowinda i zamierzam zacząć przechodzić S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla. Do Zony czas wyruszyć!

Kupiłem sobie Empire Total War.

Instaluję.

Instalowana gra wymaga dysku z systemem plików NTFS.

THE HELL? Nie będę robił kopii wszystkich danych z tego dysku, by tylko zagrać w jedną grę. A może jest możliwość obejścia tego?

Dokonane.

Edited by Imachuemanch

Ostatnio w betę Crysis 2. Oprócz tego zamierzam zagrać w GRAW z CDaction, bo gra klimatyczna i całkiem niezła, coś jak farcry na sprzęcie 2 lata później z wysokimi detalami. KToś jeszcze gra w to w multiplayer ? Byłby dosyć taktyczny. Albo chociaż w full spectrum warrior ?

Ostatnio bo wlasnie we wtorek o godzinie 00.47 ukonczylem gre Metro 2033. Gra bardzo mi sie podobała (aczkolwiek odnosze wrazenie ze tesellacja nie dziala jak powinna, hmm moze to tylko moje wymysły). Zabieram sie AvP ta nowa czesc ktora zakupilem niedawno.

I takie pytanie do was ludziska, jaka gre mozecie mi polecic w wlasnie klimatach Metro 2033, orazu mowie ze Stalkery i F.E.A.R wszystkie czesci odpadaja bo juz je ukonczylem :P

Nie wiem na ile Fallout NV Ci się spodoba. Właśnie w niego gram i postapokaliptyczny klimat jest w nim co prawda nieco inny, ale na pewno bardzo dobry.

a ja właśnie skończyłem jedną nitkę fabularną F:NV, na pewno skończę raz jeszcze "inną" postacią, bo trochę nadgoniłem fabułę na prośbę kumpla, któremu obiecałem pożyczyć płytkę :D

A aktualnie czekam na paczuszkę z Red dead redemption w końcu :D

Ja gram pierwszy raz i nie podganiam bo questy poboczne są świetne :) Nie wiem ile godzin grałem bo steam podlicza mi tylko te, kiedy grę włączę bezpośrednio przez niego, a to mi się zdarzyło 2 razy i mam 8 godzin naliczone ledwie. Przy tym 28/30 lvl i quest główny prawie nie ruszony :D Wciąga jak diabli.

Edited by Borwol

a i owszem, sam na początku olałem fabułę i latałem po bokach, choć już większość mapy mam zwiedzone jeszcze zostało parę miejscówek :)

A ja właśnie wkrótce nabiję maks lvl i odwiedziłem może połowę lokacji. Wszystkie odkryte dzięki perkowi, ale nie wszystkie osobiście. Chyba pierwszy raz zainstaluję moda zwiększającego maks lvl zanim przejdę grę po raz pierwszy.

A ja w ostanim czasie mam wzmożoną aktywność w obrębie FPSów(głównie pykam w RPGi i MMO):

- Team Fortress 2 - strzelanie z Sydnejskiego Usypiacza w niczego nie spodziewającego się inżyniera sprawia wiele radochy :D

- Battlefield Heroes - całkiem niezły FPSik, być może wsiąknę na dłużej...

Oraz bardziej typowe dla mnie pozycje takie jak np.LoL czy Fallout:NV

Pzdr. dla każdego palladyna Bractwa Stali ^^

Aktualnie gram w Divine Divinity i Mass Effect 2. Ostatnio przeszedłem Wiedźmina. No, to chyba na tyle.

Niedawno kupiłem Assassin's Creed: Brotherhood i pudełkową edycję Bad Company 2 (wersję elektroniczną mi zablokowali :/). W AC:B pocinam dość często, od czasu do czasu włączę sobie też BC2, ale najdłużej na 3 meczyki. No i jeszcze muszę skończyć Arcanię, tym razem się nie poddam, bo jestem już bardzo daleko :)

Pozdrawiam i polecam naprawdę świetnego Brotherhooda, który imo jest mocno lepszy niż ACII.

Ja to tak naprawdę gram we wszystko :) (Poza sportówkami i przygodówkami) Aktualnie w ocarinę of time, Mario64, Gears of war 2 a za 3 dni w Dragon Age 2. Ja przejdę grę to ją sprzedaję na allegro i kupuję następną :eyes:

Dzisiaj przeszedłem History Channel Civil War: Secret Missions. Po obejrzeniu filmu o Wojnie Secesyjnej - Generałowie, zacząłem gorączkowo szukać jakiejkolwiek gry z tego tematu. W Polsce nie było prawdopodobnie żadnej strzelanki, ale na e-bayu było ich kilka, dlatego kupiłem. Aktualnie gram w Battlefielda Bad Company 2.

Edited by Marcin93123