Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Kończę kolejną postać levelować w Diablo 3 (2 barbarzyńca, pod HP robiony). Dodatkowo czasem odpalę Mass Effecta 3 (ok 60% aktywności) lub Skyrima (ukończony wątek główny, masa pobocznych i odkryte jakieś 70% mapy).

Przeszedłem GTA: San Andreas z wynikiem 94% ukończenia gry (pozostały mi do zrobienia misje: Trucking, Export/Import, kilka wyścigów samolotowych). Przez gorączkę GTA zaniedbałem trochę League of Legends, więc teraz skupiam się tylko na tym.

Edited by Devius

Przeszedłem CoJ: Gunslinger i mogę powiedzieć że jest to bardzo dobra gra, ale CoJ 2 wg. mnie wciąż lepszy. Gra jest bardzo ładna i co dla mnie najważniejsze świetnie zoptymalizowana. Jak patrzyłem na wymagania to myślałem "zmniejszę rozdzielczość i wszystko na low i jakoś będzie dało się grać", a tu bam! Normalna rozdzielczość i jeszcze tekstury na medium sobie ustawiłem, normalnie burżuazja. Ale szkoda że jest tak krótka. I jakoś przez cały czas miałem wrażenie że ta gra to taka pokazówka nowego silnika, czego on tam nie umie. Głazy, kładki po których można chodzić latają w górę i w dół, spowolnione tempo no i dobra grafika ze świetną optymalizacją. Mam nadzieję że za kasę z tej gry zrobią CoJ'a na nextgeny :)

Kupiłem dzisiaj w promocji dwie części Call of Juarez i zabrałem się za część pierwszą i nawet nie wiem czy ją skończę. I nie chodzi tutaj o grafikę, bo lubię grać w gry, które mają już swoje lata, ale irytują mnie długie ładowania oraz tłumaczenie na język polski, napisy polskie w większości dialogów różnią się od tych, które są mówione po angielsku, trochę szkoda, bo z tego co wiem tytuł jest całkiem zacny...

Właśnie zakończyłem pierwsze przejście Demon's Souls + zrobiłem podstawowe podwaliny pod NG+. Trzeba przyznać, że gra jest niesamowita, i to paradoksalnie dlatego, że jej poziom trudności i mechanika, są takie, jakie powinny być w grach, a nie takie, że gra przechodzi się sama. Raczej daleki jestem od stwierdzenia, gra jest jakoś bardzo trudna, bo pamiętam czasy, kiedy taki poziom trudności był normą. ;) Jeden poważny minus - lipna fabuła i wszystkie elementy z nią związane. Ale polecam każdemu posiadaczowi PS3, żeby "przeżył" tę grę, bo jest tego warta.

A teraz... chyba wrócę do DLC z GTA4.

Chyba powrócę sobie do Diablo 3, gdyż Gold w LoLu wbity :) No i w końcu muszę przejść główną ścieżkę fabularną Skyrima!

Przeszedłem wczoraj GTA V także teraz czas na kilka gier indie, gram aktualnie w FTL który mnie wciągną i w Co-Op`a Trine 2 który według mnie jest świetny. Staram się także dokończyć Limbo.

Ostatnio skończyłem Heavy Rain, znakomita gra jeśli można ją nazwać jeszcze grą wink_prosty.gif To taki film w którym my jesteśmy aktorami, natomiast teraz przechodzę GTA V wink_prosty.gif Potem prawdopodobnie biorę się za Killzone 2.

Edited by JediMati

Pierwszy Half-life. Kupiłem cyfrowo na wyprzedaży na Steam`ie, i gra jest rewelacyjna, ma świetny klimat. Przeszedłem HL2(tak jakoś wyszło że najpierw część druga, potem pierwsza, nie czepiajcie się :D) i nie bawiłem się aż tak dobrze jak przy już pierwszych misjach w "jedynce".

Pierwszy Half-life. Kupiłem cyfrowo na wyprzedaży na Steam`ie, i gra jest rewelacyjna, ma świetny klimat.

Popieram :P

Ostatnio przeszedłem pierwszego Snipera. Teraz gram w GRID'a 2.

Ostatnio skończyłem Heavy Rain, znakomita gra jeśli można ją nazwać jeszcze grą wink_prosty.gif To taki film w którym my jesteśmy aktorami, natomiast teraz przechodzę GTA V wink_prosty.gif Potem prawdopodobnie biorę się za Killzone 2.

Z tego, co piszesz to poleciłbyś mi Heavy Rain. Możesz mit napisać coś więcej na jej temat?

Właśnie gram w Gears of War 4. Cały czas rąbanka z niewielką fabułą. Jestem fanem GOW, ale cokolwiek twórcy chcieli uzyskać oprócz definitywnego zamknięcia serii, to im się to nie udało. To się nazywa nie mieć pomysłu na grę.

Właśnie instaluję sobie FIFĘ14 i na pewno mnie pochłonie na długie godziny. Pierwszy mecz zagram z Ukrainą i Anglią- niech nasi wezmą ze mnie przykład :-)

Wczoraj ukończyłem Borderlands 2

Niestety nie potrafie wrocic do Diablo 3 (nie po zagraniu w T2 którego cenie wyzej nizli diabelka) dlatego przejde sobie Mafie 2 (skonczylem w polowie). Obok oczywiscie multi FIFA 14 oraz Doty :)

Dzisiaj ukończyłem Rayman Legends.Zaraz po Castlevanii : SotN najlepsza platformówka 2D w jaką grałem.Wbrew opiniom wcale taki łatwy nie jest i żeby uratować wszystkie stworki trzeba się trochę pomęczyć ,czególnie w świecie "Impreza żywych umarlaków" i etapach "najazdowych" gdy goni nas zły Rayman i czas.

A przed snem jeszcze kilka walk w Tekkena 6 i meczyk w StarCrafta 2.