Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Przeszedłem właśnie Bioshock Infinity i kurde gra bardzo dobra ale ogólnie trudno się połapać o co tutaj chodzi co kto gdzie dlaczego po co na co itd dopiero tak naprawdę dowiadujemy się wszystkiego na końcu nie będę spoilerował ale powiem jedno dawno tak mnie końcówka nie zaskoczyła jak tutaj gorąco polecam ma tylko jedną wadę jest krótka góra na 10 godzin. I mimo wszystko klimat dużo bardziej pasował mi w pierwszej i drugiej części co nie zmienia faktu że jest to jeden z głównych kandydatów do gry roku jak na razie. Gorąco polecam.

Teraz zabieram się za Dishonored i Tomb Raider potem wezmę się za Dead Space 2 i 3.

Na piecu złomuję kolejne czołgi w World of Tanks, oraz zwiedzam niegościnne ostępy zony w S.T.A.L.K.E.R. - Czyste Niebo. Jako że wczoraj stałem się posiadaczem PS3, to pogrywam w bardzo przyjemną gierkę - Little Big Planet.

Aktualnie zacząłem grać w Bioshock Infinite, a także w Warhammer 40k Space Marine - a potem oczekiwanie zostanie na nowe "hity".

beowulf. Zacząłem grać jakieś pół godziny temu skończyłem po 15 minutach. Jeśli mam wyrazić opinię o tej grze powiem tak: korzystniej dla zdrowia będzie wydać te pieniądze na heroinę lub broń palną i strzelić sobie w łeb. Bo jak widzę tak potężne marnowanie potencjału to na to właśnie mam ochotę. Świetna marka, świetne studio.. Myślę, że ubisoft po prostu symbolicznie się tą grą wyrzygał. Pozdrawiam smile_prosty.gif

Edited by maridok

Powróciłem sobie do Call of Duty: Modern Warfare 2 - tylko multiplayer. Świetna gra.

Zakończyłem Dead Island akurat na tydzień przed premierą nowego Dead Island Riptide które również już jest zamówione. Kawał porządnej fabuły, obraz świata który przestał istnieć. Ludzie to bestię a my musimy przeżyć.

Niedawno udało mi się wykonać wszystkie misje fabularne w Just Cause 2. Ja będe grać w Just Cause 2 Multiplayer w weekend (otwarta beta: https://www.jc-mp.com/)

Czy JC 2 będzię updata do nowej wersji dodającej tryb mp?

Skończyłem ostatnio Spec Ops: The line o zagrywam się w Rayman: Origins (tytuł ma dość specyficzny klimat).

Ja nadal gram w LA Noire i od grudnia przeszedłem dopiero pierwszą płytę (właśnie skończyłem sesyjkę z grą :P). Dziś albo jutro przetestuje sobie multi do Just Cause 2, bo single mnie nie przekonuje.

@CZERNOBYL10

To będzie raczej mod, ale wymagana jest oryginalna wersja (mod podłącza się pod steam)

A ja tyram sobie nowego Tomb Raidera :) Polecam każdemu. Świetny restart serii. Naprawdę dojrzale poprowadzona fabuła. Na razie przeszkadza mi to, że bardzo mało wyeksponowane są postacie drugoplanowe, a są one bardzo ciekawe. Ale nie doszedłem do połowy nawet, więc zobaczymy co będzie dalej. 9/10 ;)

Jako że uruchomiła się Indie Gala z ME2, oczekując na Happy Hours i mojego gifta, to właśnie powtarzam sobie Mass Effecta 1 :D

A ja zamierzam od nowa przejść Skyrim, zaraz po przejściu Alone in The Dark i Gry o Tron : Początek z CD-Action :D

Przechodzę grę, którą znalazłem na coverze Cd-action , a dokładnie : Piraci z Nowego Świata 2- dwa skarby

Bardzo dobra i wciągająca gra

Morrowind - czyli powrót do korzeni. Nie można moim zdaniem zaczynać kolejnych części, jeśli nie przypomniało się poprzednich :v

Miałem brać się za Dishonored i Tomb Raider ..... ale w między czasie uruchomiłem sobie wiedźmina 2 żeby zobaczyć jak się gra na padzie. No i co ponad 40 godzin zleciało o tak jak za dotknięciem magicznej różdżki . Niedobry Wiedźmin ^^. Teraz mam dylemat albo przejść w końcu tego Dishonored albo wziąć się za Tomb raidera jak je obie przejde to pewnie skończę Assasin's creeda 3 z nudnym Connorem to na razie tyle

Obecnie gram w Duel of Champions, The Old Republic, oraz DC Universe Online, także jest tego troszkę, aczkolwiek nie narzekam, bo wszystkie gry są świetne :).

Jakiś czas temu skończyłem Darksiders i jestem z gry bardzo zadowolony. Świetna historia, przyjemna rozgrywka, czego chcieć więcej? Teraz muszę polować na jakieś okazje z Darksiders 2.

Ukończone Bioshock: Infinite, Sly Cooper: Thieves in Time i Guacamelee!. Czekam na premierę Soul Sacrafice walcząc w Injustice i próbując skończyć Black Ops 2 :)

Dorwałem wreszcie Castlevanię: Lords of Shadows i po pierwszych dwóch rozdziałach jestem niemal zachwycony. Znakomity system walki, dobrze zbalansowany poziom trudności (na wysokim muszę się bardzo mocno napocić i niekiedy przekleństwa lecą dość gęsto, ale od dłuższego czasu w żadnej grze nie starałem się tak bardzo nauczyć mechaniki), fajny klimat i zrobione ze smakiem efekciarstwo czynią z LoS mocnego kandydata na drugie miejsce najlepszych wśród slasherów na X360 (...Bayonetta ciągle niepokonana wink_prosty.gif ). Z pewnością będę do tej produkcji wracać i wypatrywać z ciekawością drugiej części.

Castlevania wyparła z napędu konsoli Eternal Sonatę, która szczerze mnie znużyła, sfrustrowała i jest mocnym pretendentem do bycia pierwszą grą, którą kupiłem na X360 i której nie ukończę.

Tymczasem na PC ukończyłem właśnie Mark of the Ninja. Dobra gra, choć zdecydowanie zbyt prosta jeśli nie próbujemy przejść jej na 100%... (problem znakomitej większości dzisiejszych skradanek). Fabuła przez 90% byle jaka, ale końcówka całkiem nieźle to nadrabia.

A skoro MotN skończone, to coś trzeba było znaleźć w zastępstwo - padło na Dead Space 3. Póki co gra mi się zaskakująco dobrze, spodziewałem się strasznie nudnego przeciętniaka, a tymczasem ostatnia odsłona flagowej serii Visceral na razie robi lepsze wrażenie niż dwójka. Co prawda to dopiero początek, nawet jeszcze nie wylądowałem na Tau Volantis, ale chyba nie będę żałował czasu poświęconego tej grze.

Edited by Fristron

A ja sobie ostatnio ukończyłem - w końcu! - Vice City. To jest nadal kawał świetnej produkcji, choć prawdę mówiąc, pierwsza połowa gry wydawała mi się bardziej klimatyczna od drugiej. Zamierzam się nią jeszcze trochę pobawić ('Brown Thunder' itp), a potem zabiorę się za Half-Life'a (dostałem kiedyś za darmo), bo tak siedzi na tym moim steamie i kusi :P

A ja połowę RtG w WRC3 mam za sobą. W sumie te wyzwania (niszczenie tych tablic, wyścigi z helikopterem, itp.) nie są takie złe. Zawsze jakaś odmiana po ciągłym śmiganiu na czas po Oesach. No i bryki z lat *0- Widok z kokpitu, ciasne koryta w Szwecji i jedziemy.

A jutro chyba znowu zacznę ponownie przechodzić Uncharted 3.