Jump to content
miron1500100900

W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?

Recommended Posts

Od wczoraj zagrywam się w Assassin's Creed 3 i najnowsze Devil May Cry (pierwsze wrażenia z obu gier jak najbardziej pozytywne). Natomiast w styczniu udało mi się skończyć:

Borderlands - 8/10 - do mniej więcej połowy gry byłem zachwycony tym tytułem, jednak w pewnym momencie zaczęła mnie nudzić i końcówkę gry przechodziłem już trochę na siłę :)

Painkiller Hell & Damnation - 7/10 - świetny odstresowywacz, w sam raz na odreagowanie stresów związanych z sesją ;D

Syndicate - 6,5/10 - oczekiwałem więcej po tym tytule i zawiodłem się, mimo, że były momenty kiedy strzelało się naprawdę przyjemnie.

Dobra cała trylogia Hitman'a zakończona, lecz muszę zakupić jeszcze sobie do przejścia Blood Money.

Hitman: Codename 47 9,5 / 10

Hitman: Silent Assasin 8.5 / 10

Hitman: Contracts 9 / 10

Okey zaczynam przygodę z Warband i przypomnę sobie S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla, lecz zakończyłem także Riddick'a:

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay 9 / 10

The Chronicles of Riddick: Assualt on the Dark Athena 8.5 / 10

Ja dziś dostałem paczkę z Amalur i ME 3.

Aktualnie mam zainstalowane tylko Amalur.Jak na razie gra mi się bardzo podoba,choć nie czuję się za pewnie grając swoim cichym zabójcą w takich chmarach wrogów.Oby potem było lepiej.

Poza tym gram nadal w Team Fortress 2 i ćwiczę swojego szpiega,choć na razie nie idzie to najlepiej.

Dzięki CDA, Ylthin i niskim, wręcz ultraniskim wymaganiom pykam sobie teraz w Clash of Heroes, któren jak na razie jest jednym z najlepszych puzzli jakie dane mi było poznać.

Dzięki CDA, Ylthin i niskim, wręcz ultraniskim wymaganiom pykam sobie teraz w Clash of Heroes, któren jak na razie jest jednym z najlepszych puzzli jakie dane mi było poznać.

Jeżeli Might & Magic: Clash Of Heroes przypadło Ci do gustu, to zainteresuj się serią Puzzle Quest. Będziesz zachwycony :) .

A wracając do tematu, to rozpoczynam nową przygodą w The Elder Scrolls V: Skyrim, ale w wersji na konsolę Xbox 360. Będę chyba grał równolegle z wersją PC :trollface: .

Poza tym Diablo III skończone na normalnym poziomie trudności i teraz leci koszmarny.

Trzecią (uzupełniającą) pozycją jest Forza Motorsport 4.

Właśnie ukończyłem Game of Thrones, i jestem pod wrażeniem zgrabnej historii, jednak mechanika i techniczne kwestie pozostawiają sporo do życzenia ;).

Wróciłem do Test Drive Unlimited i zakochałem się w tej grze raz jeszcze. Graficznie wciąż robi wrażenie, czuć jednak że ma kilka lat na kartu (aczkolwiek starzeje się z honorem), a śmiganie po Oahu wciąż daje masę frajdy.

Z ostatnio skończonych, dwie gry rewelacyjnego PlatinumGames:

Bayonetta - przy tej grze nie sposób się nie uśmiechnąć, rewelacyjna!!

Vanquish - fajna strzelanka, ale poziom normalny daje momentami w kość, w końcu jakieś wyzwanie

oraz skończony Starcraft II Wol..., kompletnie mi ta gra nie podeszła (by nie było, grę uważam za świetnie zrobioną, ale kompletnie nie moje klimaty/gatunek )

Przeszedłem Gothica 1 (nie mam pojęcia który to już raz) teraz zabieram się za drugą część z Nocą kruka, też nie wiem który to już raz :)

• Upvote 2

Cóż w Warbandzie zniszczyłem całe Królestwo Rhodków, a zajęła jego miejsce Rzeczpospolita Polska :D. Pocinam czasami w Stalkera, lecz mam problemy z artefaktami graficznymi przez co muszę czekać na nową kartę graficzną :<.

Kilka chwil temu przeszedłem Deponię. Grało się nadzwyczaj fajnie. Nie takie trudne zagadki, świetny humor, postacie, które można polubić... Ta przygodówka ma wszystko, czego przygodówce potrzeba. :)

W sumie kupiłem sobie Deponię i Deponię 2 razem. Ale w "dwójkę" zacznę grać jutro, bo przez to, że grałem w część pierwszą, zaniedbałem kilka obowiązków. ;) Mimo to nie mogę się doczekać powrotu na planetę pełną śmieci ( :D ).

• Upvote 1

Zabralem sie za odkladane wielokrotnie wymaksowanie Skyrima. Quest glowny skonczony, zadania dla wszystkich frakcji tez ukonczylem, wszystkie maski Smoczych Kaplanow zebralem i kazdego slowa dla wszystkich dostepnych krzykow sie nauczylem. Na 50 aczikow z wersji podstawowej Skyrima nabilem 49, pozostaje mi jeszcze wbic ostatni, zwiazany ze zdobyciem pojawiajacych sie w grze 15 daedrycznych artefaktow. W tej chwili brakuje mi juz tylko czterech. :) Ciezko te gre ocenic - przez pierwsze 20 leveli mojej postaci Skyrim mnie zachwycal, przez nastepne 15 coraz bardziej nuzyl, a pozniej znowu zaczal wciagac. Byl czas, iz sadzilem, ze gra zajmie miejsce zaraz obok Obliviona, ktory byl dla mnie sporym rozczarowaniem. Jednak teraz, po spedzeniu w niej ponad 140 godzin i nabiciu 56 poziomow doswiadczenia dochodze do wniosku, ze Skyrim jest od Obliviona o niebo lepszy. Moze w moim prywatnym rankingu nie dorownal Morrowindowi, ale na pewno bardzo sie do niego zblizyl i dlatego wystawiam mu 9 (albo mocna 8 jesli mialbym grac bez poprawiajacych interfejs, grafike, zachowanie towarzyszy i usuwajacych bugi modow). Nastepny w Planach jest Far Cry 3.