Skocz do zawartości

Polecane posty

Kiedyś obiecałem sobie, zaprzestanie grania w gry mmo, podczas roku szkolnego, ale kiedy w moje lepkie łapska wpadło DC Universe Online, byłem zmuszony złamać to przyrzeczenie. Fantastyczna gra, przepiękny świat i to poczucie, że robi się coś naprawdę niezwykłego, coś co może uratować nie tylko Gotham, czy Megapolis, ale cały świat. Jeszcze nie wszystko ogarniam, ale w końcu mam przed sobą mnóstwo weekendów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to gram przeważnie na mym starym PSP. Przechodzę sobie Motorstorm Artcic Edge coś wspaniałego. Te emocje,ta muzyka,grafika (jak na psp dobra) no i ta szybkość mmmmmmioodzio. Jeszcze Jak&Dexter The lost frontier, a tak to jestem bliski już ukończenia Dante Inferno na X-klocka :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, zabieram się za Black Mesa, jeden z najlepszych modów jakie kiedykolwiek wyszły.

A niedawno skończyłem Tranfsormer Fall of Cybertron. Zaskakująco dobra gra o sławnych robotach, z naprawdę niezłą ( i całkiem długą) kampanią. Jest sporo nawiązań do filmu i serialu z lat 80. Dla fanów pozycja obowiązkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie pykam w Gothic 2, wraz z dodatkiem. Wstyd się przyznać, ale podstawki nigdy nie przeszedłem "na czysto", czyli bez kodów, zawsze się prędzej, czy później zacinałem. No i pogrywam też w Guild Wars 2, mam tu też ogromny dylemat, tyle ras, tyle klas, ale żadna mi nie pasuje, nie mogę się na żadną zdecydować. Engi i rangera wbiłem na 30+ lvl, necro i woja na 20+, a teraz gram guardianem :) Na szczęście gra jest na tyle ciekawa, że można ją zaczynać od nowa 100 razy i i tak się nie znudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1 w nocy pękł w końcu pierwszy Wiesiek (zakończenie neutralne).... w sumie pod koniec moja opinia o tym tytule trochę się zmieniła na minus, ale i tak gra jest przednia.

A teraz Prince Of Persia (ten "animowany") się kończy instalować.

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak:

*ukończyłem główną kampanie w Advance Wars: Days of Ruin i zostało mi 25 misji pobocznych, ale narazie mi się nie chce, mam dość.

*Poza tym gram w Castlevania: Portraits of Ruin i przechodzę w trybie Old Axe Armor, co pewnie dziś w nocy jeszcze zaliczę.

*W Diablo 3 pofarmie chwilę by zarobić parę euro jak się poszczęści.

*I z kumplem na coopie przechodzę Lego Piraci z Karaibów, gra się w to bosko mega gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz grać po łebkach, 24/2 i byle ją przejść, to może ci się uda, ale czy to ma sens? :P

Ściągnąłem sobie openOutcast, czyli fanowskiego sequela kultowego Outcasta sprzed lat na silniku Crysisa. Gra trochę przynudza i jest lekko niedorobiona, ale klimacik fajny, oprawa fajna, zaskoczyło mnie też to, że płynnie działa, mimo iż mój sprzęt najlepszy nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, oczywiście, tym bardziej, ze gra po dychu stoi na Steam. Pytałam tak, bo a nuż jest skandalicznie krótka ;) Nie lubię lecieć po łebkach, z reguły gry przechodzę dwa razy dłużej niż normalni ludzie, bo muszę wleźć w każdy zakamarek. Po SR:TT zabieram się za K&L. Oj dynamiczny to będzie tydzień ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...