Skocz do zawartości

Polecane posty

Tak jak w temacie - piszcie w jaką grę obecnie gracie oraz co ostatnio przeszliście, dzielcie się swoimi opiniami na temat tych gier, zachęćcie swoim opisem innych forumowiczów do zagrania w ten tytuł.

Ja obecnie gram w Wiedźmina, którego nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Nie jestem fanem rpgów, mogę nawet powiedzieć, że ich nie lubię ale Wiedźmin naprawdę mnie zainteresował. To co mi się bardzo podoba to fakt, że granica między zadaniami pobocznymi a głównymi jest w znacznym stopniu zatarta, z początku myślałem sobie "nie wykonam tego zadania bo mi się nie chce, zajmę się głównym" - ale nie - trzeba je wykonać, nie będę podawał przykładów by nic nie zdradzać.

Gram także w GRIDa, która jest super wyścigówką. Wspaniałe są modele samochodów, dźwięki są bardzo realistyczne, a samochodów nie prowadzi się za prosto, to nie jest Burnout Paradise, że skręt w prawo to skręt w prawo, tu taki skręt wiąże się z szeregiem problemów bo symulacja jazdy jest wzorowa. Ale wśród tych zalet jest jedna wada - przeciwnicy przyklejeni do drogi, jadąc dwieście na godzinę nie należy uderzać w inny samochód bo on pojedzie dalej a nasz zakręci bączka.

Ostatnio przeszedłem Burnout Paradise, która jest najszybszą samochodówką w jaką kiedykolwiek grałem, szybkościościomierz którego w grze nie ma i tak nie jest potrzebny by widzieć, że jedzie się 400 kilometrów na godzinę, tu szybkość wylewa się z ekranu. Na początku odpychać może brak prawdziwych marek samochodów ale i do tego można się przyzwyczaić, dla mnie to jest nawet zaleta, jakoś wolę jechać Carsonem 500GT niż Lamborghini Gallardo czy Aston Martinem DB9. Gra której nie może ominąć żaden fan samochodówek.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem jakiś czas temu konto Steam. Dziś przyszła do mnie paczuszka z CoDem MW 2, zainstalowałem i gram ^^ Multi nawet nawet mi się spodobało :smile: Tak w ogóle to zacząłem grać w gry z multiplayerem (nie mówię to o gry typu HoMM z trybem hot-seat) od tych wakacji, kiedy to za radą kuzyna nabyłem L4D 1. Nie żałuję zakupu tej gry, bo świetnie się przy niej bawiłem. Teraz multi CoDa - ach, z zadeklarowanego singlowca przekształcam się w multiplayerowca :tongue:

Ale i tak single rządzi! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kryzys, jak to zwykle bywa przed feriami/jakimiś długimi weekendami :/ Na pocieszenie mogę dodać, że Fifa 11 jak dotąd mi się nie znudziła i młócę w nią codziennie z kumplami (co widać w mojej sygnaturce - Xfire :cool:). A z takich poważniejszych gier, to niedawno skończyłem Crash Time II, który okazał się być grą wyśmienitą, jak na 20 zł wydane w kiosku. Btw. chcę sobie kupić sequel tej ścigałki, bo bardzo przypadła mi do gustu, co nie zdarza się często z budżetówkami :)

W sumie na dysku gnieździ się parę gier, które czekają na przejście, lecz niestety w czasie wrzesień-grudzień nie miałem zbyt wiele czasu i chyba za długo czekałem na ich przejście, przez co po prostu nie chce mi się ich ponownie włączać. Taki kryzys, wiecie - fabułę trochę zapomniałem i tak jakoś nie mam ochoty na ponowne odkopywanie starych śmieci :P. Taki los spotkał na przykład Riddicka, w którego pomykałem we wrześniowe weekendy, kiedy to jeszcze miałem czas, albo F1 2010, przy której wypadłem z rytmu (i z wprawy) jakieś 3 miesiące temu. Może to przez ten nieszczęsny Singapur, którego dosłownie nie da się przejechać na 1. miejscu...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagrywałem się ostatnio w Singularity Na razie tylko 2 zakończenia. Gra tak mnie zachwyciła, że przechodzę ją 2 raz.

Aktualnie gram w: Stalker cień Czarnobyla, Stalker Czyste niebo, Fallout 3 GOTY. Kupiłem sobie nawet dzisiaj C&C 3 Wojny o Tyberium i MOH Airbone. Jak przejdę to opowiem jakie wrażenia :D.

Na zakończenie stwierdzę, że moja kolekcja gier coś strasznie szybko się powiększa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treser- Po pewnym czasie to dopada każdego. Jestem świetnym przykładem tej tezy. A do multi przekonało mnie właśnie MW2.

Co ostatnio przeszedłem? Single Call of Duty: Black Ops. Zajęło mi to jakieś siedem godzin, a byłoby krócej, gdyby nie wariacje Steama, po których zostałem pozbawiony wszystkich odblokowanych misji i musiałem zaczynać od początku. W sumie nie było źle, choć gorzej niż w MW2.

Teraz zabiera się... Właściwie nie wiem za co :wink: Mount&Blade ma nade mną władzę absolutną i pewnie jeszcze długo będę go męczył, tak na czysto jak i z modami. Choć na półce czeka cała sterta gier do przejścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uber stat thread :>

Ja sobie zbieram trofea w Gran Turismo 5. Narazie mam 34 z 59 i robi się coraz trudniej. Swoją drogą nie pamiętam, żebym bawił się tak dobrze przy grze wyścigowej, a lubię te gatunek bardzo ;) Oprócz tego pogrywam w multi w Black Ops i zastanawiam się co marudy chcą od wersji na PS3. Oprócz okazjonalnej migracji hosta gra jest bardzo komfortowa. Od czasu do czasu grywam też w Fifę i na poparcie mojego nieziemskiego skilla dodam, że przegrywam 9 na 10 spotkań. :C

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fivtyen - do ostatnich wakacji jedyną grą, którą po prostu ubóstwiam ze względu na możliwość gry na jednym kompie z bratem/kuzynem był HoMM V :wub: Teraz jednak to się zmienia. Ten sam kuzyn, z którym zagrywałem się w Heroesa namówił mnie na L4D. I tak się zaczęło.. Teraz miałem okazję nabyć świetne konto Steam w jeszcze lepszej cenie - i tak zaczęła się moja przygoda z multi MW 2 :biggrin:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu Two Worlds 2. Kawał solidnej produkcji, potrafi bardzo wciągnąć. Jedyne co mam jej do zarzucenia to monotonność questów, które zawsze sprowadzają się do walki. Na szczęście sama walka jest przyjemna tak samo jak gra. Teraz już tylko czekać na Wiedźmina 2 :smile:

Edytowano przez Mistrz Togo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielin nie nabijaj postów. Wysil się trochę i pomyśl o ortografii ;) Osobiscie zabieram się za Batmana : Arkham Asylum, potem w kolejce Two Worlds II i Black OPS.

Tak że do premiery sensowniejszych gier tego roku mam w co grać =)

Edytowano przez gothic10333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ograłem Red Dead Redemption. Teraz gram na przemian w trzy gry - na X360 interesujący shooter z "Fahrenheitowymi" wstawkami - The Darkness, a na PC przypominam sobie dwie pierwsze części przed wielkimi kontynuacjami z tego roku - pierwszy Deus Ex i Dragon Age: Origins.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że ukończyłem wszystkie gry jakie mam (kto widział ten wie że jest ich sporo) wracam (z braku pieniędzy) do niektórych tytułów. Teraz myślę żeby pograć w Crisis. Jednak z racji że zamówiłem Dead Space 2 Edycję kolekcjonerską to jak tylko do mnie przyjdzie to porzucam wszystko i gram w nią. A tak to najczęściej gram w League of Legends.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku przerwy i zgubieniu płyty znowu kupiłem Borderlands wraz ze wszystkimi dodatkami (co wyszło prawie 40 euro :/), ale było warto. A teraz z forumowiczami czasem pogrywamy. Mam wrażenie, że ktoś idealnie określił tą grę połączeniem FPP + Diablo, bo jest nieludzko wciągająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, też nad tym ubolewam, że serwery zamknęli. Przez pewien czas od Hellgate'a nie odchodziłem, ale z czasem levelowanie stawało się nudne. Jednak gra miała w sobie coś takiego, że trzymała przed monitorem. Cała nadzieja w Koreańczykach albo Japończykach (nie pamiętam), którzy mają plany reaktywacji Hellgate'a. A na razie muszę się zadowolić wcale nie gorszym i bardziej w moich klimatach Borderlandsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale statsiarski temat :P powinien być jakiś regulamin zakazujący pisać tu częściej niż raz na miesiąc

Transformers: Wojna o Cybertron niedawno rozpoczęta. przyjemna gierka, bardzo płynnie chodzi mimo tego, że na ekranie dzieje się naprawdę dużo (i przeważnie przez niewielki chaos ginę)

Mafia II - już końcówka (14 rozdział - niestety przez pewien bug muszę go powtórzyć). ale już teraz planuję ponowne przejście na wyższym poziomie trudności, do tego znalezienie wszystkich (nawet jeśli z pomocą YT) plakatów "pin up" i Playboya :)

Just Cause - z CDA, w małych dawkach doskonale się sprawdza.

ToCA Race Driver 2 - na klawiaturze :D ale daje radę na niższym poziomie trudności. zaskoczyło mnie kilka naprawdę ładnych scenerii, sądziłem że więcej będzie wyścigów na normalnych torach, a tu takie plenery :)

no i w międzyczasie jakiś meczyk-dwa w FIFA 11 dla odprężenia

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ło. W co ja nie gram... Gram obecnie w Resident Evila 4 (drugi raz), w Veneticę (ta gra jest tak głupia i niezrozumiała dla mnie, że nawet mi się spodobała - postanowiłem nawet, że ją przejdę), Mirror's Edge i jak nie mam nastroju, to gram w Tomb Raidera (wszystkie po kolei - na razie jestem przy dwójce).

Niedawno skończyłem Mass Effecta, Call of Duty 4 (już nie pamiętam który raz), Dragon Age'a (ale to już kawałek temu) i obecnie rozglądam się za czymś ciekawym ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...