Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hawk

Kurnik

Polecane posty

Najlepiej żeby każdy raz się tu wypowiedział, i powiedział która pora mu pasuje. To żeby zobaczyć o której ludzie mają czas. A potem jeśli byłby jakiś turniej czy coś innego, to można by wysyłać wiadomości do tych osób, i umieścić na forum taki post, że jest turniej i szukamy chętnych. Troche roboty, ale potem by nie było narzekania że:

"A ja nie wiedziałem"

Jakby co to mogę się zająć powiadamianiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chińczyka - niema na mnie mocnego :D

Jeśli ktoś chce sie spróbować , to prosze o PM :P

CyklOp

Bardzo ciekawe...

Pewnie w wojnę i kości też nie ma na Ciebie mocnego?

Chińczyk to jedna z najbardziej bezmyślnych gier na kurniku.

W chińczyku od przypadku , od szczęscią, nie zależy 99,9%(jak w grach karcianych). Tu od szcześcia zależy 100%.

Nie można grać lepiej lub gorzej w chińczyka.Tu decyduje czysta matematyka , a człowiek nic nie jest w stanie zrobić by się w tej grze doskonalić.

To taka planszowa odmiana wojny.

Gdy widzę, że ludzie mają rankingi w chińczyka ponad 2000, to nie wiem , czy śmiać się, czy płakać.

Kiedyś założyłem się z kolegą, który twierdził, że chińczyk to nie jest gra losowa, że liczą się w nim umiejętności, że przegra ze mną świadomie pięc razy z rzędu. W dowolny sposób, oprócz oczywiście rezygnacji w trakcie gry i zwycięstwa na czas.

I oczywiście wygrałem zakład- w chińczyka nawet nie da się celowo przegrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muha ha ha ha....wezcie wy..walcie ten temat ^^

Czyżby kolejny delikwent do banowania?

A co do kurnika to pamiętam jak u mnie w szkole weszła mania piłkarzyków...co to sie działo pół klasy na kurniku po budzie siedziało (a i na macie co chwila komuś kartke z boiskami konfiskowała :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś ochotę pograć w kalamnury. :D Od pewnego czasu grywam regularnie na kurniku w tę grę i jestem można powiedzieć, że dobry w te klocki. Również dla odstresowania się mogę zagrać w tysiąca w 2 osoby. Ranking mam chyba coś koło 1700, więc najgorszy nie jestem, choć wiadomo, wszystko zależy od szczęścia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachy jak dla mnie odpadają. Znam ruchy, umiem zrobić roszadę i tyle :oops: . Już wolałbym warcaby. A najwięcej ostatnio gram w kości, netopol, czasem coś innego z karcianych (remik, pan), na odmóżdżenie chińczyk, uśmiać sie można przy kalamburach.

A w piłkarzykach kurnikowych denerwują mnie zasady (że po pierwszej bramce jest koniec). My to całkiem inaczej graliśmy, były rożne, auty, karne, wolne, grało się dokąd były wyjścia ze środka. Mistrzostwa klasy robiliśmy itp. pamiętam, że nawt 3 miejsce zająłem. Zrobiliśmy też pokrewne do piłkarzyków: koszykówkę (chyba najlepsza z tych gier, lepsza nawet od nożnej), piłkę ręczną, hokej (2 wersje, w obu pakowałem, w pierwzej w życiu nie przegrałem meczu :D8) ), piłkę wodną (na ukos było boisko :wink: ), a nawet... golf!!! (nieudany pomysł, przyznaje).

Ech pamiętam te mecze na przerwach... :twisted: . Piękne czasy... Ale wszystko się skończyło, jak zaczęły się dziewczyny. No, wtedy graliśmy już tylko na lekcjach :D .

Ale na turniej jakiś chętnie się umówię. Nawet w warcaby, chociaż dawno nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurnik?? Tylko szachy 8) jakoś inne gierki szybko mi się nudzą... ja jestem jak najbardziej za tym, żebyśmy stwprzyli jakąś szachową ligę forumową :) nie grałem w to od dobrego miecha ale pewnie dlatego, że kumple już nie chcą ze mną grać (moja wina, że ograłem ich 15 razy pod rząd?? :P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurnik?? Tylko szachy 8) jakoś inne gierki szybko mi się nudzą...

ja grałem na kurniku tylko w scrabble, i też tak uważałem...ale jak spróbowałem innych, to naprawdę pozytywne zaskoczynie :) mnie przypadły do gustu kości, kółko i krzyżyk, monopoly no i karciane...a w szachy wolę grac na żywo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netopol :D może kiedyś zagramy .

Co by powiedzielibyście na zorganizowanie prywatnego turnieju .

Może redakcja vs forumowicze ?

Netopol bardzo fajna gierka tylko wydaje mi się ze taka losowa to ona nie jest . Można zauważyć po pewnym czasie powtarzające się wyniki . Nawet cała kolejka może być identyczna jak poprzednia (na kościach wypadają te same liczby co we wcześniejszej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...