Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hawk

Kurnik

Polecane posty

www.kurnik.pl/

Nie mówcie, że nie znacie. Na pewno znacie, tylko nie chcecie się przyznać. :) Wiem, że zagranie w szachy w realu jest lepsze, ale po Necie też można. Ja właśnie gram w szachy - jeśli ktoś chciałby się na partyjkę umówić, to proszę tu pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupikajej!!!

Szachy to moja miłość, zagram chętnie chociaż na kurniku jeszcze nie grałem (co nie znaczy że nie znam :P)

Powiedz tylko jak doświadczonym graczem jesteś? Bo ja to nowicjusz...

Tak czy siak jesteśmy umówieni. Znam miejsce, ale termin? Od ok. 16-17 powinienem być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doświadczonym? Ojca pokonałem raz, brata kilka, siostrę koszę równo z wiosenną trawą. :P Na kurniku zalożyłem nowe konto,wygrałem tylko jedną partię, ale skoro jesteś nowicjuszem, to i ja, i Ty mamy szanse.

Sorka, że mnie nie było przedwczoraj, partyjka nadal aktualna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doświadczonym? Ojca pokonałem raz, brata kilka, siostrę koszę równo z wiosenną trawą. :P Na kurniku zalożyłem nowe konto,wygrałem tylko jedną partię, ale skoro jesteś nowicjuszem, to i ja, i Ty mamy szanse.

Sorka, że mnie nie było przedwczoraj, partyjka nadal aktualna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zagrac w kalambury? Mozna sie zorganizowac w wieksza grupe, ustalic termin i wylonic najlepszego z FA;]

Jesli chodzi o szachy- akurat mam okazje pograc z najlepszymi w internecie, a to za sprawą FRITZ 8. I na dzien dzisiejszy mam juz dosc... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed chwilą odbyły się dwie rozgrywki paFci0-Hawk z końcowym wynikiem 1-1. :)

Na początku pamiętając poprzedni pogrom twierdziłem, że przegram w rekordowym czasie. Troszkę się zdziwiłem, gdy zbiłem mu hetmana :D. Niestety nasza kochana neo musiała nawalić na chwilę i gdy wróciłem do gry to nie zostało mi za wiele czasu i koniec końców przegrałem za przekroczenie limitu czasu na grę.

Drugą zaś wygrałem dość... swobodnie (ta, też się zdziwiłem).

Bądź co bądź, podszkoliłem się nieco i widać teraz wyniki :P

Kalambury - nie ma sprawy, ongiś mistrzem byłem w kalamburach onetowych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalambury - nie ma sprawy, ongiś mistrzem byłem w kalamburach onetowych

Ok, widze, ze trzeba bedzie narzucic jakis konkretny termin, bo nigdy nie zagramy... Dzis(niedziela 29 stycznia) w poludnie. Pasuje?

Powiem jeszcze reszcie na Sb screenzone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widze, ze trzeba bedzie narzucic jakis konkretny termin, bo nigdy nie zagramy... Dzis(niedziela 29 stycznia) w poludnie. Pasuje?

Ja moge grać, ale zbytniego talentu do kalamburów (czyt. do rysowania) nie posiadam :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sairam... Ciekawe skąd miałem wiedzieć o terminie? Ja nie jestem uzależniony od kompa (choć niektórzy twierdzą inaczej ;)) i wszedłem dopiero teraz, co oznacza że nie miałem ŻADNYCH szans na zagranie...

To że Tobie pasuje termin, nie znaczy że pasuje wszystkim, a jak chciałeś zrobić turniej FA to pasowałoby żeby byli wszyscy... Poza tym kilka godzin to ciut za mało nie sądzisz?

Cykl0pie - ja chętnie wygram z Tobą w chińczyka, powiedz tylko gdzie i kiedy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sai - może i dramatyzuję, ale jak ma być robiony turniej to powinni wiedzieć o nim WSZYSCY zainteresowani, zgadza się? Mi teraz pasuje [prawie] każda pora, ale od soboty mnie nie ma znowu więc...

Wydaje mi się że nie ma sensu robić czegokolwiek wcześniej niż 17, ale niech każdy się wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby każdy raz się tu wypowiedział, i powiedział która pora mu pasuje. To żeby zobaczyć o której ludzie mają czas. A potem jeśli byłby jakiś turniej czy coś innego, to można by wysyłać wiadomości do tych osób, i umieścić na forum taki post, że jest turniej i szukamy chętnych. Troche roboty, ale potem by nie było narzekania że:

"A ja nie wiedziałem"

Jakby co to mogę się zająć powiadamianiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby każdy raz się tu wypowiedział, i powiedział która pora mu pasuje. To żeby zobaczyć o której ludzie mają czas. A potem jeśli byłby jakiś turniej czy coś innego, to można by wysyłać wiadomości do tych osób, i umieścić na forum taki post, że jest turniej i szukamy chętnych. Troche roboty, ale potem by nie było narzekania że:

"A ja nie wiedziałem"

Jakby co to mogę się zająć powiadamianiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...