Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biniu292

lego harry potter - 3 rok kłopot z trollem

Polecane posty

Gość biniu292

witam

mój syn ma kłopot w grze harry potter lego,chodzi o trzeci rok nie wiem który poziom,kłopot polega na trollu strzeżącym wejścia w kolejny korytarz do którego prowadzi ser bez głowy nick,nie mamy pojęcia jak go stamtąd "wykurzyć" lub jakoś oszukać

z góry dziękujemy za odpowiedź

biniu292

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biniu292
Trolla nie da się ominąć. Jeśli tam siedzi, to znaczy, że obszar jest zablokowany. Nick tam prowadzi? Niemożliwe, chyba że jest jakaś inna droga...

o.k. w takim układzie może wiesz jaka,szukałem w internecie i nic nigdzie nie ma,chyba że na stronach zagranicznych-ale tam jest tłumaczenie"dosłowne" i nie bardzi wiadomo o co chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biniu292

jest to drugi troll którego napotkał syn,pierwsze był w toalecie a ten z tego co mi mówi jest w zamku hogwarth

jest komnata główna nauka zaklęć w pomieszczeniech obok-transmutacja i ridiculus

... i immobilus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.TROLA TRZEBA POKONAĆ! On będzie miotał przedmiotami a my mamy je odrzucać za pomocą czaru a gdy straci 3 życia (abo 2 )trzeba go dobić pałką (czyli uderzyć w głowę :happy: :happy: cała magia.)

2.taa wiem o którego trola chodzi musimy urzyć posągu który jest obok niego czarem bierzemy włócznie i walczymy z trollem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biniu292

dzięki bardzo za podpowiedź ale nie o tego trolla chodzi chyba... bo nie me tam żadnego posągu i włóczni,troll śpi w komnacie głównej zamku hogwarth przed wejściem do jakiegoś pomieszczenia,ze srodka tej komnaty prowadzi nas Nick wchodząc za jego plecy,troll ubrany jest na niebiesko(wygląda jak strażnik)gdy trafi się go zaklęciem wstaje i udeża w posadzke "my odskakujemy" i wpadamy w jakąś "dziurę" za nami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biniu292

ta podpowiedź okazała się pomocna ,dziękuję bardzo wreszcie syn da mi troszkę spokoju z tym tematem a ja będę mógł czasem zająć się moim medal of honor

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...