Jump to content
Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Recommended Posts

CD-A 08/2008

Red Dead Redemption: "Ale mi bryka - moc 1 konia, jeden cylinder, sterowanie bez wspomagania... Nie warto było kraść...", "CZasem wywieszka "brak wolnych miejsc" to za mało...", "Będziemy tu jeszcze długo tkwić czy wreszcie skończysz ten obraz?"

Star Wars: The Old Republic: "Mandalorianin pozna Mandaloriankę, młodą, w zbroi, lubiącą romantyczne spacery po lesie i walkę wrecz.", "Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie, skąd się wziąłem...", "O sith, widzę Shita... Tfu! ODwrotnie!"

Command & CONquer 4: "Hoth to za mało - a dwunożne machiny bojowe sprawdzały się tylko dawno, dawno temu, w odległej..."

Borderlands: Claptrap, nie deklamuj sonetów, tylko podaj namiary na wroga!", ""Pal to licho" zyskuje nagle nowe, dosłowne znaczenie..."

Tales of Monkey Island: "No, ścisłem i się wygło troszku..."

Battlefield Heroes: "Najsmieszniejszy dowcip świata wciąż działa - Niemcy padają ze śmiechu."

CDA 08/2009

"Ale mi bryka - moc 1 konia, jeden cylinder, sterowanie bez wspomagania... Nie warto było kraść..." - Red Dead Redemption

"Ech, wiem... Ale goliłem się w pełnym galopie..." - Red Dead Redemption

"Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem..." - SW: TOR

"O sith, widzę Shita... Tfu! Odwrotnie! - SW: TOR

"Każdy puszcza takie fireballe, jakie potrafi..." - SW: TOR

"Nowy layout Naszej-Klasy. Ja ci wyślę buziaczka, a ty mi wyślij serduszko..." - FIFA Manager 10

"Cóż za roślinność - czuje się prawie jak w lesie..." C&C 4

"Widzisz, że mamy włączonego koguta? To z drogi, nasza drużyna ma pierwszeństwo!" - AION

CD - Action nr 08/2009, 168. Zapowiedź Monka Aion The Tower Of the Eternity, strona 37 tekst" No nie stójmy jak te kołki w palisadzie, chodźmy na pizze o smaku trolla." Brawa dla tego pana Monka of Worka :woot:

Enki i CormaC bez dwoch zdan maja najlepsze podpisy pod screeny:)

Przykladowo ten(Enki):

CDA 08/2009, zapowiedz OFP: Dragon Rising

"Oho, trzy ziarenka ryzu. Oni gdzies tu sa..." - padlem(doslownie).

CDA 01/2009 - recenzja GTA IV - " Przestańcie się w końcu op***lać i zacznijcie grać! Za co wam płace?! (To kultowy tekst pierwszego wydawcy CDA...)" LOL padłem

CDA 06/2009 - Modern Warfare 2 (chodzi o Call of Duty) "Szefie, a John dał się nabrać na stary trick i polizał granat na mrozie..." hehe :laugh:

Ja sie dziwie temu, skąd oni aż tyle tych pomysłów na podpisy mają :huh: Ja to bym pewnie LEDWO 1/4 wymyślił z tego co oni... :wink:

nr.159

recenzja CoD:WaW

"Słuchajcie no, Mac Abra.My tu wypruwamy z siebie i wroga flaki,a wy kręcicie nosem?!"

nr.161

recenzja Dynasty Warriors

"-Zabić skina,żółtego syna!!!

-Chiny dla Chińczyków!!!"

CDA 01/2009 - recenzja GTA IV - " Przestańcie się w końcu op***lać i zacznijcie grać! Za co wam płace?! (To kultowy tekst pierwszego wydawcy CDA...)" LOL padłem

Dopisuję się :laugh:

A tak ode mnie:

CDA 07/2005 (114). Recenzja Bloodrayne2 - " Ten widok to zasadniczo podsumowanie gry - jest do... popatrzenia" Opis nie spowodował salwy śmiechu, ale powiela stary schemat dobrego żartu słownego :happy: No i oczywiście odpowiedni screen.

Szczerze, to żaden z podpisów przez lata nie podobał mi się (brakuje im dużo do pierwszych podpisów z secret service), może jestem za stary, ale wg. mnie wolałbym reczowe podpisy komentujące technikalia czy rozgrywkę niż kiczowate koszmarki. Ale jak to sie mówi każdy ma swoje poczucie humoru, i nie bede obstawał przy tym, ze jest to opina ogółu, to tylko moje zdanie. Dlatego zawczasu pisze howg! pokój bracia;)

Mnie rozwalił tekst recenzji Operation Flashpoint z ostatniego numeru: "Na wojnie jak na wojnie... Coś pier**** i znów spokojnie" Kocham takie rymowanki. ;)

ostatni nr, beta test OF Dragon Rising

cyt. "Oho. Trzy ziarenka ryżu. Oni gdzieś tu są..."

Rżałem jak koń ;]

Każdy podpis jaki pojawia się pod screenami mnie bawi(No jedne bardziej, drugie mniej). Bądź co bądź wydaje mi się, że może nie za łatwo stworzyć taki podpis, ale wyobraźnia potrafi czynić cuda i ja sam czasem patrząc na niektóre screeny podsuwa mi to własne podobnie ckliwe komentarze :D

CDA 06/2009 - Modern Warfare 2 (chodzi o Call of Duty) "Szefie, a John dał się nabrać na stary trick i polizał granat na mrozie..." hehe :laugh:

Heh, mnie też to rozbawiło.

Każdy podpis jaki pojawia się pod screenami mnie bawi. Bądź co bądź wydaje mi się, że może nie za łatwo stworzyć taki podpis, ale wyobraźnia potrafi czynić cuda[...]

Zgadzam się z tobą w 100%.

Ale oprócz tego genialne opisy z CDA 09/2009 (168) :happy: :

"O sith, widzę Shita... Tfu! Odwrotnie!" - Star Wars: The Old Republic

"Na wojnie, jak na wojnie... Coś pier**** i znów spokojnie." - Operation Flashpoint: Dragon Rising

"Uwaga, zbliża się broń biologiczna +11 do smrodu spod pach!" - Battlefield Heroes

"Kurczę, mogę zrozumieć, że gra się zawiesiła. Ale żeby bohater?!" - Bionic Commando

Edited by Tomada

CD-A 9/09

MechWarrior: "Te ulice w ogóle nie są dostosowane do współczesnego ruchu. Ciasne, pekają pod nogami..."

Silent Hunter V: "Scheisse! Alianci wprowadili podowdne transportowce?!"

Hellion: Mystery of the Inquisition: "O, tam leciała, na miotle!"

Star Wars: The Force Uleashed - Ultimated Sith Edition: "Die, Jedi! - Niby co mam dać?!" (podpis numeru! kto jest jego autorem?)

R.U.S.E.: "To są samploty pasażerskie, tyle że ze względu na duże opłaty lotniskowe zrzucają turystów na spadochronach.", "To naprawdę samoloty pasażerskie... Po prostu zrzuciły paliwo, bo pasażerowie juz wysiedli."

Batman: Arkham Asylum: ""Joker nie wierzy, ze leży na wieży pełnej nietoperzy i wściekłych jeży." Co to za batshit?!", "BatVista po zawieszeniu wyświetla srebrnego nietoperza śmierci..."

Albo najnowszy numer,batman czytajacy jakas kartke: ,,Joker nie wierzy,ze lezy na wiezy pelnej nietoperzy i wscieklych jerzy''.Co to za batshit?!

heh widzac do tego screena sie rozesmialem. :laugh:

CD-A 10/09

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: "Wzdął policzki jak banię, w oczach krwią zabłysnąŁ..."

Final fantasy XIV Online: "- Puk, puk! - Kto tam? - Kryzys!", "Pojedynek na skupienie wzroku był dla bohatera przegrany w momencie, gdy zdał sobie sprawę, że kowal nie wstawił mu w zbroi klapki "na siku"."

Brink: "Dobra, czas zawołać Indianę i powiedzieć, że wreszcie znaleźliśmy Arkę."

Dragon Age: Początek: "panowie potwory, czy nie przechodził tędy może Allor? Mamy z nim do pogadania... o screenach..."

Darkest of Days: "RÓżne stopnie opanowania sztuki kamuflażu."

Section 8: ""Protect Intel"? Wojna producentów procesorów weszła w fazę pozacenową."

CD-A 11/09

Napoleon: Total War: "Monsieur. pan zamawiał salwę burtową? Voila!', "Ce! Pal! ...NIEEE! To nie oznacza, że macie celować w pal1 Oszaleję!!! Jak tu prowadzić wojnę z takimi rekrutami?!"

Lost Planet 2: "Bug jest z nami!", "Raid! Królestwo za Raid!"

Risen: "Bohaterowi było zimno, więc rozkręcił przenośny grzejnik pleców na maksa."

Operation Flashpoint: Dragon Rising; "-Ej, pane snajper... No bez jaj... To miał być HEADshot!"

Borderlands: "Mama ich uczyła, ze przed napadem trzeba włożyć maskę...", "Człowiek-Piłka-Do-Rugby powraca!"

Mini Ninjas: "Sam ninja kontra sam uraj."

Order of War: "Mam dla was prawdziwą bombę! Nie uwierzycie!"

Na Luzie: "In God we trust.", "Nye pouwiem nyyc bes obeezności meego adookata!"

eee teraz te teksty wam zdechły, kiedyś były lepsze!!!

Ot, Ameryke odkryl. Zawsze "kiedys bylo lepiej" a IMO teksty w NL sa lepsze niz te pod screenami... No ale... kiedys byly lepsze podpisy w NL.

CD-A 12/2009

Tactcal Intervention: "Gdy antyterrorysta ma "pump-action shotgun" w ręku, terrorysta bez sprzeciwu robi pompki."

Ron Golert's Deathspank; "A teraz, baranier, dostaniesz z baranka!"

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci; "Dylemat Stalkera; iść do zony czy do żony?"