Jump to content
Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Recommended Posts

"Lucek? Tu Bogu... Nie, tym razem nie używam sznura... "

Najbardziej mnie rozwalił :P

PS To nie była wpadka tego kabaretu :)

Była, była. Co nie wpadka a improwizacja (podobno protest przeciw wyrzuceniu przez TVP jednego ze skeczy) która wyszła fenomenalnie. Mnie także podoba się ten podpis.

" Lucek? Tu Bogu....Nie tym razem nie używam sznura" - Dracula 3: The Path of the Dragon.

Edited by PiEcIA_17

Call of Juarez: Więzy krwi: "SierCholera, znowu ten Costner się tu z wilkiem wygłupia..."

Velvet Assassin: "Mein Gott! Das is schrott!", "Nam mówić nie kazano...", "Znów dożynki..."

America's Army 3: "Stoiche! Any krokhu napshoot, bo stchelamy!", "Plac apelowy w 0,7 sek od momentu, gdy sierżant zaprosił rekrutów na poranna przebieżką. (Move, bloody mother@#^! GO! GO! GOOO!)", "Śnieżek pada, gwiazdka świeci, a wk... wróg tu leci. Merry X-Mass."

Hydrophobia: "Jak to w weekend. Wszyscy zalani w trzy...", "Pali się!!! Dawać wody!"

Company of Heroes: Tales of Valor: "Informacja, że we wsi jest gorzelnia, radykalnie wzmocniła wolę walki obu stron...'

Command & Conquer Red Alert 3: Powstanie: "Czterch panów "made in Japan": Sporalagfa, Wisimito, Toniekawa i szef - Kisi Ogura>"

Elven Legacy: "Ja tam nie jestem zoologiem, ale czy orki to raczej nie są stworzenia wodne? I do tego z płetwami?"

Majesty 2: the fantasy Kingdom Sim: "Nie od razu metropolię zbudowano. Na razie od 300 lat kopia metro i robią obwodnicę. Na szczęscie w realu takie tempo niejest mozliwe, prawda?", "Jaaaadźka! Bohaterowie tu idą! Dziewki do piwnicy, wino do studni, świniw do lasu! Ino szyyyybko!'

Singularity: "Znowu tu jakiegos stalkera przynuiosło? A paszoł won!'

Saints Row 2: "Kanary tutaj nie zartują... No ticket, no mercy!", "Mówiłem, że nie uwierzą, że pracujemy dla Nestle!", "Zaraz zobaczymy, ilu zaliczy tę sesję..."

Władca Pierścieni: Poidbój: "Jaka tam ucieczka, po prostu dynamicznie odrywamy się od nieprzyjaciela...", "Taran klasy ziemia-brama na stanowisku bojowym. Trwa wprowadzanie sekwencji bojowej."

Great Battles of Rome; "Panowie na prawo, panie na lewo, zwiadowcy na drzewo..."

Mówiłem, że nie uwierzą, że pracujemy dla Nestle! - Saints Row 2

A teraz DJ Balrog w swym najnowszym przeboju "Dla ciebie spalam się"! Oklaski! - Władca Pierścieni:Podbój

Mayday, mayday, muszę siku, a klapka mi się zacięła. - FEAR 2

Kamera stop... cofnijcie troszkę... o, a tutaj. proszę państwa, widać właśnie indywidualną akcję całego zespołu...

Panowie na prawo, panie na lewo, zwiadowcy na drzewo... - Great Battles of Rome

:laugh:

Guest TuComix

Co do wcześniejszego mojego postu, wpadka była, gdy panowie zaczęli się z siebie śmiać :P

Mój błąd bo zamiast napisać "improwizacja" napisałem "wpadka" :P

Potem nie miałem czasu aby to sprawdzić (od kilku dni brak internetu)

Dobra by nie robić offtopu napiszę teraz bardziej na temat:

z numeru 03/2009

-recenzja Saints Row 2:

"Kanary tutaj nie żartują... No ticket, no mercy !"

-zapowiedź America Army 3:

"Stoiche! Any krokhu napshoot, bo stchelamy"

"Śnieżek pada, gwiazdka świeci, a wk... wróg tu leci. Merry X-Mass!"

CD - A 4/2009

Operation Flashpoint: Dragon Rising: "Stary, termos ci wystaje..."

Damnation: "Zorro, wstawaj!"

Section 8: "Chłoipaki, spadamy!", "Ci z Warhammera wszędzie się wepchną..."

Mini Ninjas: "Tak, wiem, jestem twoim synem i razem podbijemy wszechświat..."

Dante's Inferno: "Kogo znowu diabli nadali?!"

Wolfenstein: "NIemieckim glinom też obcieli fundusz na auta? Ale ten kogut na plecaku to już przesada i żenada...", "Wiesz, stale przyłażą tu ludzie aus Polen robiący takie budżetowe drugowojenne FPS-y i chcą nas angażować. To irytujące!"

Street Fighter IV: "Marsz do kąta! ALe już!!!"

Empire: Total War: ""Działa rozwalone". Sequel "Dział NAvarony" w wykonaniu kawalerii."

Tom Clancy's EndWar: "Ej, ty... nie, nie ty, Tylko TY. Tak, ty. Strzelaj! Kurde, nie tem, tylko TAM! Nie, tam to też nie jest TAM! No ja pierdziu, co za tępaki..."

X-Blades: "Nie będziemy walczyc z kimś, kto świeci gołym tyłkiem, swój honor mamy!"

Codename: Panzers - Zimna Wojna: Albo desz meteorytów, albo ciężka artyleria."

Guest Pricekar

Świetne były też podpisy w recenzji "Dark Messiah of Might & Magic", a mianowicie: "8... 9... 10... Nokaut!!! W siódmej rundzie wygrywa ork Poryju Nogami! Cóż za sensacja!" i w tej samej recenzji pod screenem, który przedstawia łódkę z przedstawicielami obu płci: "Sorry, ale skończyła nam się benzyna, musimy tutaj spędzić noc..."

A tak ogółem to w prawie każdym numerze CDA znajdzie się coś wartego wymienienia.

Sherlock Holmes versus Arsene Lupin:

Dorożka ma swojego konika - parkowanie w bramach

Puzzle Quest Galactrix:

Tylko tłumoki suwają sześcioboki. Ziomy suwają heksagony.

Wolfenstein:

Alles gut, mam czysty but

The Path:

Cze! Poklikash?

Still Life 2:

Mam fajną tę... no... koszulkę

Ja jednego podpisu pod screenem nie zkumałem, a ponieważ ten temat jest najlepszy to pisze tutaj. Numer 06/2005 i recka Doom3: Resurrection of evil. Pierwsza strona recki i podpis pod screenem: " H.R. Giger miałby upław" O co chodzi? Kim jest ten H.R. Giger? i co to znaczy upław? chyba chodzi o ubaw bo nie ma takiego słowa jak upław (nawet w firefoksie mi to słowo podkreśla, czyli znaczy że takowy wyraz nie istnieje) Głowię się nad tym aż do teraz (a numer był w 2005 roku, teraz mamy 2009 czyli prawie 4 lata się nad tym zastanawiam) Kto mi to wytłumaczy o co chodziło w tym screenie?

Edited by Kratos1989

Ja jednego podpisu pod screenem nie zkumałem, a ponieważ ten temat jest najlepszy to pisze tutaj. Numer 06/2005 i recka Doom3: Resurrection of evil. Pierwsza strona recki i podpis pod screenem: " H.R. Giger miałby upław" O co chodzi? Kim jest ten H.R. Giger? i co to znaczy upław? chyba chodzi o ubaw bo nie ma takiego słowa jak upław (nawet w firefoksie mi to słowo podkreśla, czyli znaczy że takowy wyraz nie istnieje) Głowię się nad tym aż do teraz (a numer był w 2005 roku, teraz mamy 2009 czyli prawie 4 lata się nad tym zastanawiam) Kto mi to wytłumaczy o co chodziło w tym screenie?

H.R. Giger to tworca Aliena (postaci). "Upław" - zapytaj dziewczyny. :). A calosc byla nawiazaniem do pewnego filmowego dialogu, w ktorym komus sie faktycznie jedno z drugim pomylilo...

Dzięki za wyjaśnienie Smug ;) a skoro już jesteś taki dobry to może wyjaśniłbyś mi jeszcze jeden podpis... Chodzi o recke najnowszej odsłony prince of persia. Był tam screen a podpisem: "Włatca móha?". Co autor tego screenu miał na myśli?? :>

Dzięki za wyjaśnienie Smug ;) a skoro już jesteś taki dobry to może wyjaśniłbyś mi jeszcze jeden podpis... Chodzi o recke najnowszej odsłony prince of persia. Był tam screen a podpisem: "Włatca móha?". Co autor tego screenu miał na myśli?? :>

Ze wladca (ksiaze...) lazi jak mucha po scianie + skojarzenie z tytulem serialu.

CDA 04/09 recka Dawn of Fantasy(swoją drogą ciekawa gra się szykuje), podpis na screenie przelatującego smoka "Matko! ON robi kupę!!!" ze śmiechu mało nie spadłem z krzesła! "Cze! poklikash" z The Path też wymiata:D No i na koniec Crashtime II - "Karetko, karetko co ci jest? Coś niewyraźnie wyglądasz":D.