Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Klopoty z dwuwarstwowym DVD9?

Polecane posty

Reklamuj płytkę, im więcej będą mieli zwrotów, tym bardziej się zastanowią nad wydaniem następnego numeru na lepszym nośniku. Ewidentnie chcą zaoszczędzić kasę i wydają na najtańszych płytach, albo ten numer ma fatalne tłoczenie, to się okaże przy następnym wydaniu. Dotychczas było dobrze, ale nie, musieli coś spieprzyć. Mam nadzieję że nie powiem "żegnaj cd-action".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ostatnio kupiłem cda i mi wyskakuje ,, nie mogłem wczytać czcionki" co to oznacza ? Próbowalem odpalić noramlnie ( bez autodtwarzania) i nic nie moge zainstalować ! Kumputer mi się zacina. Mysza chodzi i wogule, ale nic nie moge robić. Próbowałem zrzucić zawartość na twardziela ale się nie chce. NAwet jak zainstalowałem Iso Buster 2.0. Pomocy to jest numer 137 ( z AitD49) mam nową nagrywarkę DVD LG HL-DT-ST DVD RAM GSA- H20L i zawsze wszystko działało dobrze! Co robić?! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to często występujący błąd. Na poprzednich stronach Ghost napisał:

Zaktualizuj firmware napędu. Na ten błąd w większości wypadków aktualizacja pomaga.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jesteście wielcy szczegulnie aster. Pozdro dla całej ekipy CDAction :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

No dobra nie jesteście wielcy :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

ściągnąlem i lipa no dobra menu się odpala ale nic nie chce się zainstalować pomocy!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie jesteście wielcy :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

ściągnąlem i lipa no dobra menu się odpala ale nic nie chce się zainstalować pomocy!!!!

nic więcej nie zrobisz, albo to ten numer jest tak źle wydany, albo czekasz na jeszcze nowszy firmware, albo zmieniasz nagrywarkę

i nie jestem z ekipy cd-action, jestem tak samo wkurzony jak ty, bo ten numer też się mi nie rozczytuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest najnowszy firmware do LG GSA-h20l ja ściągnąłem 1.2 jest nowszy :shock:

A jeśli tak to napiszcie gdzie !!! :roll:

nie pisz posta pod postem, używaj przycisku "zmień" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki dołączone do CDA są coraz gorsze. Ja już z druga mam problem, mimo iż napęd działa bez zarzutów. Mogliby dawać płytki lepszej jakości... :? . Czasem mam dość do chce w coś pograć z płytki CDA a ona nie działa...

Niewiele mi to pomogło czy ktoś wie coś o tym firmware (patrz trochę niżej)

Ale poza tym zgadzam się z tobą. Jak nie dają gier pokroju NFS Underground 2(nie uważam żeby to była jakaś strasznie nowa ani droga gra) , to niech chociaż dadzą lepsze płytki!!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jestem tu pierwszy raz :-). mam big problem z DVD9 z numeru SPEC 01/07. ta plyta mi nie dziala. raz sie odpaliła i cos zainstalowalem. ale teraz nie dziala. gdy wkładam ją do napędu wszystko wskazuje na to że płyta sie wczyta (jest klepsydra, płyta startuje) ale po jakimś czasie napęd cichnie. dioda miga bardzo szybko a na ekranie nic. po jakiś 5 min wywala błąd ze nie moze załadować czcionki. niekiedy da się wejsć do menu ale gdy cos klikam to komputer sie zawiesza i napęd szaleje. mam samsunga SH-S182D z firmwarem SB 05 (chyba najnowszy). Aspi installer te nie pomaga. nie wiem co robić. u kumpla było to samo. raz sie odpaliła i chodziła jak burza a później miał to co ja. specjalnie wyciągnałem starsze DVD9 z poprzednich numerów i wszystkie chodzą super. co jeszcze moge zrobić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jestem tu pierwszy raz :-). mam big problem z DVD9 z numeru SPEC 01/07. ta plyta mi nie dziala. raz sie odpaliła i cos zainstalowalem. ale teraz nie dziala. gdy wkładam ją do napędu wszystko wskazuje na to że płyta sie wczyta (jest klepsydra, płyta startuje) ale po jakimś czasie napęd cichnie. dioda miga bardzo szybko a na ekranie nic. po jakiś 5 min wywala błąd ze nie moze załadować czcionki. niekiedy da się wejsć do menu ale gdy cos klikam to komputer sie zawiesza i napęd szaleje. mam samsunga SH-S182D z firmwarem SB 05 (chyba najnowszy). Aspi installer te nie pomaga. nie wiem co robić. u kumpla było to samo. raz sie odpaliła i chodziła jak burza a później miał to co ja. specjalnie wyciągnałem starsze DVD9 z poprzednich numerów i wszystkie chodzą super. co jeszcze moge zrobić???

Nic, nie dziwota że nazwali ten numer specjalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadliwe płytki, które przesłaliście do redakcji zostały przekazane firmie LG oraz naszej tłoczni. Dlaczego firmie LG, ano dlatego, ze problemy są głównie na czytnikach tej firmy. Gdy zdarzają się na innych to zwykle wystarczy aktualizacja firmware'u i po sprawie. W przypadku LG niestety nie zawsze to skutkuje. Teraz czekam na oficjalne odpowiedzi od obu firm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak z LG ma sie sprawa z czytnikami HP(dobrze ,że sobie kompa nowego kupuje bo od 6 miechów nie mogę sobie w gry z CDA pograć)

HP, podobniej jak kilku innych producentów, nie produkuje sama czytników. Są to czytniki innego producenta, ale z oznaczeniami i logo HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nastąpił już odzew z LG lub waszej tłoczni?

Z tłoczni już tak. W tej chwili LG prowadzi pewne działania testująco-sprawdzające, częściowo w kontakcie z niektórymi naszymi czytelnikami. Po ich zakończeniu spodziewam się otrzymać oficjalne pismo w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...