Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Klopoty z dwuwarstwowym DVD9?

Polecane posty

a u mnie każda DVD 9 działa, tyle że towarzyszy temu ogromny ogromny hałas (wyobrazcie sobie napęd glosniejszy od odkurzacza : O), co sprawia że za każdym razem modle sie zeby tylko kompa nie wysadziło :<

sciagne zgodnie z wczesniejszymi poradami firmware ze stronki Liteona, moze zadziała :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie z poprzednim numerem. O ile FEARa mogłem zrozumieć ze względu na 2GB plik setup, to szybko się okazało, że nie tylko FEARa to dotyczy i płyta ogólnie chodzi bardzo ślamazarnie. System przez nawet kwadrans nie jest w stanie odpowiedzieć na żadną komendę aż się nie uruchomi setup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagaaam o pomoc bo juz nie wiem co robic!!! Kupiłem wersje DvD i pisze "2 razy większe dvd" ale mi to sie nie odpala mam nagrywarke LG GSA-4163B i jak wwalam plyte do napędu do wyskskuje mi idiotyczny napis "Nie moge odczytac czcionki" a potem błąd "Stream read error" pomocy !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się oszukany!!! Czy niemoglibyscie dac tych fajowych rzezy na 2 dvd 4.7??? Kto mnie popiera niech sie podpisze pode mną !!!

PS. Czy mogę uzyskac jakąs zamianę na plyty cd???

Prosszzzę aby najjedwabista gazeta dotyczaca gier CD-Action wypuszczała gry na DvD 4.7 mega gdyż ludzie którzy kupuja a nie chodzi im ta plyta mogą zażądac zwrotu pieniędzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza częśc problemów w 131 . Wyskakują błędy przy próbie zamknięcia systemu jeżeli wcześniej było odtwarzane DVD z CDA.

Co chwilke pojawia się errorek z problemem zamknięcia CDA menu i komunikat o braku płyty w napędzie (żeczywiście jej tam nie ma ale co to ma do rzeczy?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm LG GSA-4163B mą tą samą nagrywarkę i jak do tej pory problemów nie było. Może to problem tego modelu .

Chociaż jeżeli wcześniej wszystko było be zarzutu to płytki (131) są niezbyt dobrej jakości . A przy odczytywaniu tej płytki nagrywarka nieźle buczy co nie zdażało się wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj odpaliłem płytę z najnowszego CDA i powiem jedno: można się zdenerwować. Rozpocząłem instalację THPS4, która trwała dość długo. Potem gra się nie chciała uruchomić (przeleciały filmiki etc, ale podczas ładowania menu głównego wywala do windowsa) i pokazuje się raport o błędach. To samo z Knight of the Temple... czy jest na to jakaś rada? Bo bardzo mnie to niestety zawiodło, szczególnie, że zależało mi na tych grach...

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo zależało na tych gierkach. Tak jak wczesiej ktoś napisał trzeba będzie reklamowac... A tak poza tym zwracam się do ludzi z nagrywarką LG GSA-4163B czy macie problem z odczytaniem??

I jaką wersje oprogramowania macie (ja A106)??? :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam LG GSA-4160B, i też mam problem z uruchomieniem płyty (Stream read error, Nie znaleziono czcionki(Ten problem jednak po pewnym czasie znikł menu się uruchomiło, ale prawie nic tam sie nie dawało włączyć)). Sprawdziłem ją u znajomego, i płyta chodziła poprawnie.

Aha, i poprzednie płyty DVD9 chodziło bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam i mi wszystkie płytki chodzą :P . A to że komuś nie chodzą, to sprawa aż nazbyt prosta: jesteś niegodny/a aby korzystać ze wspaniałego daru jakim jest zawartość DVD z największego czasopisma o grach!

Powiedzmy że to pewien rodzaj zabezpieczenia na płytce, np. wykrywa że masz pirata i zamyka dostęp :twisted: . 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś zechce wspomóc gracza, to zapraszam :)

Ja posiadam napęd DVD LG, model 8120B- problem tkwi w tym, że gdy próbuję odpalić grę z CDA DVD, komp jej nie widzi, a "mój komputer" się wiesza, gdy wyjmę płytkę, wszystko wraca do noemy, heeeeelp !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...