Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Klopoty z dwuwarstwowym DVD9?

Polecane posty

Smg o co chodzi z tym 2 dvd na lewym górnym rogu numeru cda z lutego /06 ???. Liczba oznacza ilosc dvd ??? czy nie ???. Bo juz na waszej stronce foto cda z 02.06 jest bez tej dwójki. Chwyt marketingowy czy co ???

Dokladnie. Dajemy 9 GB danych na 1 DVD, czyli jakby 2 standardowe DVD, wiec czemu sie nie pochwalic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było 2 DVD... a tu 2x DVD. Z początku też mnie to dziwiło. Dopiero po tygodniu pojąłem o co chodzi :lol: Nie idzie wiedzieć wszystkiego :) Kto np. wie skąd się wzieło "^^" ........ już tłumacze ;p . W japońskim pisewnictwie (te takie dziwne znaczki jakby kto nie wiedział :)) znaczek "^" znaczy "he". Czyli "^^" znaczy... a zresztą i tak już wiecie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wytłoczenie jednego DVD9 jest raczej tańsze niż 2x DVD o pojemności standardowej. No i wydaje mi się praktyczniejsze, niż żonglerka płytkami potem. Poza tym jako jedyni chyba wydają pismo komputerowe z DVD9 więc mają się czym chwalić na dodatek :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich!

Niie chodzi mi tak dokładnie o problem z DVD9 tylko z grą Powerdrome. Nie chce mi się uruchomić setup :(. Z pozostałymi grami nie mam takiego problemu. Może to kwstia żle nagranej płyty lub tego, że to DVD9 :?:

Prosze o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Dajemy 9 GB danych na 1 DVD, czyli jakby 2 standardowe DVD, wiec czemu sie nie pochwalic?

Pewnie, pochwalic sie zawsze mozna - jednak w takiej sytuacji jak moze sie pochwalic (w przyszlosci na pewno powstale) oficjalne pismo Playstation3? "15 DVD w numerze (bo dajemy jeden DVD-BR)"? Owszem, w pierwszych paru numerach mozna... ale na dluzsza skale? Zawsze jednak jakis tam chwyt reklamowy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za pierwszym razem włożyłem DVD9 to mi się w ogóle nic nie otwierało. Zrestartowałem kompam, włożyłem jeszcze raz płytke, po czym mój napęd zaczął głośno buczeć i nareszcie się wczytało :D. Od tej pory wszystko działa jak należy, tylko napęd trochę głośniej pracuje jak otwieram tego typu płytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to nie wiem jak wam może nie czytać DVD.

No, chyba że macie jakieś starsze napędy.

Ale nawet jeżeli tak to zawsze można kupić nowy napęd.

Apropos tego 2 (x większe) DVD - kupując CDA myślałem że dajecie DWA RAZY DVD9, a tu du**. Ale wiadomo - chłyt małketingowy.

Nara spadam.

May the Force be with you all! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem- Sony CD-RW CRX835E DVD combo z nagrywarką CD. Odtwarza tragicznie, krztusi się i dławi i wogóle beznadziejnie działa- strony firmowej producenta nie znalazłem- znaczy była, ale tragicznie słaba, nawet wyszukiwarki nie ma :shock: Czy ktoś wie, czy na tym sprzęcie wogóle da się odtwarzać te płytki bez zaciachów???

A żeby było już zupełnie wesoło- żaden ze znalezionych przeze mnie linków do Adaptec ASPI Installer, nie działa :evil: :x Może i jest opis programu, ale nie da się go ściągnąć. Ale bęęęędęęęę spokoooojny... Czekam na pomoc, nie ma co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję stronkę gdzie jest trochę firmware'ów do różnych napędów. Stronka nie działa najszybciej.

http://drivers.softpedia.com/get/FIRMWARE/

Generalnie zalecałbym szukania firmware'u najpierw na stronach producenta, ale jak bedą z tym kłopoty to można zajrzeć na stronkę jaką podałem.

Strona fajna, ale niestety nie ma tu mojego modelu :( To jest laptop- może to pomoże wam mi pomóc??? Więc nadal czekam na pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona fajna, ale niestety nie ma tu mojego modelu :( To jest laptop- może to pomoże wam mi pomóc??? Więc nadal czekam na pomoc!

Szlag, nawet na sony.com nie znalazłem. :)

Ale:

http://www.cdr.cz/rekordery/sony/firmware/...e/835E_KYK2.zip

Jeno to jest z jakiejś czeskiej strony chyba. Z resztą, spróbuj. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ostatnio mam bardzo duży problem z moim DVD. Zwie się on LG DVD-ROM DRD8160B i ma już kilka latek, lecz z płytami CD i niektórymi DVD nie ma problemu. Mam firmware 1.0. Czy jest jakiś nowszy? Proszę o pomoc, bo nie mogę oglądać moich ulubionych filmów, ani przeglądać DVD9 z Cd-Action.

PS. Czy ten temat nie powinien się znaleźć w dziale problemy ze sprzętem?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. (Wiem, żem noob.)

Otóż, płytka otwiera się "czasem"(raz na 500 włożeń). A sterowników nie mogę znaleźć. Otóż mam LITE-ON dvdrw SOHW-1633S . Czy ktokolwiek ma link do jakiegoś dobrego sterownika tej nagrywarki? Nerwy już mi poszły, ale jeszcze mogę pisać...

... Wgrałem sterowniki... Ale nadal nie wczytuje się nowa płytka CDA :/ :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze płytki są wadliwe czy co ? Każde demo/pełniak które zainstaluję jest złe, to znaczy w Xpand Rally po 1 rajdzie wychodzi mi do windy, to samo w Toca i Trackmania... Inne gry są w porządku (moje gry). Więc to chyba wina waszych płyt

Mam najnowsze stery do karty i przeinstalowanego directxa 9.0 c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze płytki są wadliwe czy co ? Każde demo/pełniak które zainstaluję jest złe, to znaczy w Xpand Rally po 1 rajdzie wychodzi mi do windy, to samo w Toca i Trackmania... Inne gry są w porządku (moje gry). Więc to chyba wina waszych płyt

Mam najnowsze stery do karty i przeinstalowanego directxa 9.0 c

Sprawdź na innym kompie. Mi na przykład działa, więc płytki nie są wadliwe. Twój komp - owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...