Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Klopoty z dwuwarstwowym DVD9?

Polecane posty

Można także ściągnąć program :

Adaptec ASPI Installer , który aktualizuje te sterowniki w systemie . Ja miałem właśnie problem z odczytaniem tej płyty po zainstalowaniu tego programu i aktualizacji problem już się nie pojawił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mnie też spotkał problem z DVD9, myślałem, że mój Pioneer DVD 106 bez problemu odtworzy tą płytkę, ale jednak się myliłem. Po prostu płytka w napędzie znajduję się kilka chwil po czym sama się z niego wysuwa.

Czytając posta powyżej decyduję się na aktualizację Firmware, mam nadzieję, że pomoże, bo nie chciałbym czekać na nowy DVD-Rom, a jak wiadomo ostatni numer ukazał się prawie miesiąc temu, a ja do dzisiaj jeszcze nie zainstalowałem niczego z płytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! DvD9 nie działa? u kogo? u mnie wszystko wporzo. Nie wiem jak wy ale u mnie to działa, jest ok. Hmm, to m usi być śmieszne, napęd dvd, zbierał ktoś (tak jak w moim przypadku) baaardzo długo, i... DVD nie działa, hehe, to musi być śmieszne.

Ale Twoje notoryczne stasowanie już nie jest niestety śmieszne. Mało Ci jednego warninga? Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba_2607

Czy nie wie ktoś gdzie zdobęde sterowniki do dvd firmy LG? Mam właśnie problem z ta plytka z cda - napęd czyta czyta, w końcu przestaje, wprawdzie tacka się nie wysuwa ale płyty system nie widzi. Szukałem sterowników na stronie producenta ale nie mogłem znaleść. Będe cholernie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ja też mam LG.Ale wiesz jest coś taskiego jak nazwa jeszcze :D.

Np LG 1467a b itd.Co ciekawe u mnie nie miał żadnego problemu z 9 ale zacząsie krzaczyć przy 2 płycie z numery 116 dziwne cu.Ale miśle że to wiina Xp bo po kilku prubach odpalił.

Próby okupione restartami w tym miejscu przyłączam się do minifelietony Allora z numery 13.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój czarnuszek z sto pięćdziesiąt przyzwyczaić się nie mógł do nowej technologii,

kręcąc się i wiercąc, niczym kozak w żeńskim akademiku.

Po kilkunastu sekundach wystartował... i nie zatrzymał się do dziś : )

A może to mnie tak ten dvd pochłoną, że wyciągać mi się go nie chce?

PS. Co będzie następne? DVD 18? Czemu nie? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kupilem nowego cd action z 5cd i niemam pojecia na ktorej jest gra gangsters pomocy

Po pierwsze nie tne dział, p odrugie, Gangsters 2 jest grą bonusową dla wersji z DVD. W wersji z 5 CD jej nie ma. Trzeba było uważnie czytać zapowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:PA ja kupiłem gazetkę z cd-kami i nie miałem zielonego pojęcia, że jest też wersja z DVD-R9 :-) LoL - mój błąd, ponieważ CD-ACTION na grudzień to pierwsze, które w życiu kupiłem i jest nawet O.K.

: 0 pierwsze? : 0

No w sumie kiedys musi byc ten pierwszy raz...

A jak mi polka sie polamie pod ciezarem mojej kolekcji cda to dopiero bedzie ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dvd neca z najnowszym softem pobranym ze strony producenta.

Wszystkie płytki odczytuje mi bez problemu, dopiero ostatnia DVD-9 dodana do CDA sprawiła mu problem. Chciałem zainstalowac sobie RCX, ale przy 92% nie mógł odczytać płyty. To samo było u kolegi, na innym napędzie. Chciałem im zareklamować płytke, ale zanim by mi odesłali nową, to pewnie juz by mi przeszlo ochota na RCX-a. Kupiłem jeszcze raz te CDA i na szczęście wszystko dziala, ale moje zdanie na temat jakości płytek dodawanych do czasopism komputerowych jest coraz gorsze (wczoraj płyta z chipa mi odpalić nie chciala...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...