Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Dyskusje o sesji Kroniki Ciemności

Polecane posty

Trzy sprawy:

- przepraszam za opóźnienie, ale nałożyło się na nie kilka rzeczy w tym mój chwilowy brak czasu, potem drobny brak weny pisarskiej itd. Niemniej postaram się aby w przyszłości podobne przerwy trwały jak najkrócej ^_^

- Rainrir sam zrezygnował z sesji przez brak czasu, za udział serdecznie dziękuję a co mogło stać się z jego postacią oraz załogą wehikułu tajemnic pozostawiam graczom do domysłu... a może odkrycia? ;]

- za moje opóźnienie dam wam wskazówkę, konkretnie to coś w rodzaju quest flaga, który w zależności od swoich działań może mieć swoje konsekwencje a brzmi: zgon pewnej persony/jednostki/istoty (nie powiem dokładnie) niemalże gwarantuje TPK i bad ending :D

Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że ci co zostali będą chcieli grać dalej i wybaczą mi opóźnienie. Tymczasem życzę miłego odpisywania i prób przetrwania ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADAM.

Imię: John Barlows

Opis: Wysoki i barczysty brunet w wieku około trzydziestu lat, biały. Nie nosi zarostu, ma prosty nos i piwne oczy. Ubrany w standardowy mundur piechoty USA, nosi przy sobie karabin, broń osobistą oraz pozostały ekwipunek. Jest małomówny, spokojny i rozważny, lekko cyniczny. Urodził się i wychował w NY, po czym wieku 18 lat zapisał do wojska. Niedługo ma zakończyć służbę. Kawaler, bezdzietny.

Profesja: Żołnierz

Umiejętności:

Sztuka przetrwania

Analiza otoczenia

Strzelectwo

Kondycja Fizyczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno to być niespodzianką, że w związku z porządkami, które robię i decyzję jaką podjąłem Kroniki Ciemności również lecą do archiwum - fajnie, że udało się chociaż jeden scenariusz rozegrać do końca ;) Dzięki za grę i do zobaczenia można na sesji live ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...