Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Gość Oberleutnant (h)EROS

ja tam lubie słuchać wszystkich redaktorów jeżeli tylko się użalają nad swoją sytuacją :D ptrz Gamewalker 03/2002

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Oberleutnant (h)EROS-------> ten cytat Stalina ponizej widzialem w Operation Flashpoint, czy tez grales w ta gre czy znales ten cytat wczesniej?

Może grał w Red Alerta po stronie Komunistów i widział jeden z filmików :wink:

BTW Smuggler gra na drugim najniższym ludzkim instynkcie (nie piszę, że pierwszym, bo jest nim <wpisać sobie>) jakim jest ciekawość. Wie, drań, że każdy lubi postacie, o których wiadomo mało, albo w ogóle nic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thinis

Cardinal: masz sporo racji. CDA potrzebuje sensacji, jakiegos klimatu, wiecej czytelnikow i robi to na wszelki sposob. Dlaczego Marylin Manson podciera se dupe flaga? dlaczego sie okalecza? bo potrzebuje SENSACJI zeby zaciagnac ludzi na koncert. A jego sztuka, jak twierdzi, jest tylko przykrywka. Tak samo jest z CDA. Smuggie jest sensacja. Powstaja teksty "czemu smuggler niw istnieje" itd. mimo iz to odgrywa raczej drugorzedna role w zyciu CDA jednak przyciaga ludzi oryginalnascia. i to sie liczy. Smuggler mowi ze to jego prywatnosc. To prawda, ale w tym jest cos jeszcze. (naturalnie jedno nie wyklucza drugiego). Woops, ale offtopic... sorry, ale tyle juz napisalem ze szkoda mi kasowac.

Moim ulubionym artem jest... art Qn'ika o Allegro. Najlepszy byl numer z piaskiem :)~. Tak sie sklada ze ja od jakiegos czasu tez siedze na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oberleutnant (h)EROS-------> ten cytat Stalina ponizej widzialem w Operation Flashpoint, czy tez grales w ta gre czy znales ten cytat wczesniej?

Przecież to cytat Adolfa Hitlera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to cytat Adolfa Hitlera.

:)

To naprawdę powiedział Stalin.

(..)art Qn'ika o Allegro. (..) Tak sie sklada ze ja od jakiegos czasu tez siedze na allegro.

To jak ja. Jak go ojciec przeczytał, to nie chciał uwierzyć, że mogą takie cyrki odchodzić. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to cytat Stalina, do dlaczego jest podpis Adolf Hitler?

Pokaż mi gdzie, bo jedyny cytat z Hitlera jaki widzę to:

Tylko śmiali dokonują podbojów.

A.Hitler

To cytat Stalina, źle podpisany (nie wiem dlaczego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tekst o aukcjach był naprawdę niezły - chyba rzeczywiście spróbuję sprzedać worek piachu :wink: .

Ale "moimi" ulubionymi tekstami są jednak fabularyzowane recki - zaczęło się bodaj od "Crime Cities", potem było "Rune", "AvP 2", "Silent Hunter 2" i tak dalej... "BloodRayne" nie było już takie rewelacyjne - głównie ze względu na małą ilość szczegółów dot. gry, podobnie jak w recenzji SH 2 zresztą. W.g. mnie jest to trochę nie fair w stosunku do ewentualnych "debiutantów" wśrod czytelników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najśmieszniejsze teksty to są w AR. np. kilka lat temu (heh czytam was dopiero od roku ale dostaliśmy darmowy egzemplarz cda sprzed paru lat za sprzątanie IKEI na rzecz biednych dzieci - serio)

Droga redakcjo, skladam Wam propozycję prześlę Wam Q3A, Ace Ventura i Neverhood, a wy je przegracie i odeślecie do mnie. uwaga, teraz najlepsze :)Ale w zamian żądam sterowników do SoundBlastera 128 PCI oraz grę Midtown Madness i GTA2. Te gry to piraty. Mój telefon xxxxxx, mój adres ....

no i jak tu sie nie uśmiać :P zastanawiam się czy ten list był tylko tak dla jaj czy ktoś serio chciał zająć komuś jego cenny czas, zabrać kasę za znaczek i w zamian rządać 2 gier..? Hm. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mnie się podobało wyjątkowo recenzja Beach Head... To był odlot.

O tak...uchechałem się zdrowo... ogolnie teksty Czarnego Iwana są świetne - ta ironia, sarkazm...

Tak, a recka Eat This byla swietna!!! Dostala 2, a nie miala ZADNYCH minusow :!:

Chyba musial sie wyzyc po pakerni... :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Urra!!! Stuknęło mi już 100 postów!!! I zostalem krasnoludem (przy 180+ cm wzrostu :D ) - trza brodę zapuścić :wink: ...

Dobra nasza! Jeszcze trochę i będziesz człowiekiem. :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...