Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość arti-fex

-Kto lubi AR ?

-Ja! Ja! Ja! Ja też! I ja !

-A kto wie które AR jest The Be(a)st ?

-???

-No to wam powiem: "Be(a)st Action, czyli AR-mageddon" w nr. 13.2001 - wymiata ! :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mnie wymiotl przed dwoma laty w AR tekst Mister Dżedaja o Pyskujacej Owsiance i Rozstrzeliwaniu Kucharza :wink:

A ten dowcip ze Statystyka to ma taaaaaka brode. Ostatnio slyszalem go na wykladzie z tegoz fascynujacego przedmiotu (smiech byl u mnie nieco wymuszony po n-tym uslyszeniu owego zartu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Co do tekstu o liczeniu głosów: powiedzial to Lenin, a nie Stalin(sorry za pomyłkę). Poza tym teksty na samym końcu AR sa wybitne(np. Smuggler i Mr. Jedi, co mu paznokieć w ucho wrasta :lol: ). Można by je kiedyś opublikować osobno w CDA jako radosną twórczość wesołej dwójki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Volt

A pod względem "technicznym" perełką jest recenzja Blitzkrieg, świetny pomysł z obrazkiem na dole strony, i takim opisem... Ogólnie zespołowi DTP należą się brawa, postępy i umiejętności są widoczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
-Kto lubi AR ?

-Ja! Ja! Ja! Ja też! I ja !

-A kto wie które AR jest The Be(a)st ?

-???

-No to wam powiem: "Be(a)st Action, czyli AR-mageddon" w nr. 13.2001 - wymiata ! :mrgreen:[/quote

Jak tylko zobaczylem temat od razu sobie o tym pomyslalem. Glosuje jeszcze na Gi(w)ery moja milosc i Na luzie ( o tym gosciu co sie wlamywal do komuterow za pomoca znajomych pan :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Gamewalker'y... stare Gamewalker'y... Niektóre teksty były faaajne...

Może mam głupie poczucie chumoru, ale...

A pamiętacie Gamewalker'a z 08/2001? A dokładniej Sims: Balanga?

Nie? To wam zacytuję:

Eld: Nie kumałem, co ludzie widzą w Simsach, i nadal tego nie widzę. Krew nie bryzga, głowy nie latają... co to za gra??? :)

Czarny Iwan: Ale możesz zostać ojcem uroczego dziecka. Nie mów Eld, że nigdy nie myślałeś o małym heavymetalowcu z kolczykiem w pępku.

Myślał, myślał i... wymyślił ;-).

Cóż, w CDA było wiele fajnych tekstów, ale listy i odpowiedzi na nie w AR są często rozbrajające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślał, myślał i... wymyślił ;-).

ide do kuchni po jakis wielki, ogromny noz i zrobie z Iwanem to samo co Rayne z nazistami... pewnie i tak zwolnia mnie warunkowo za dobre sprawowanie po 10 latach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj... ja mysle, ze to nie jest jeszcze TEN GW devil-smiley-016.gif troche czasu zajmie nam powrot do formy...

a co do Twoich grozb... ---> devil-smiley-017.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matmus

Odmieniony Gamewalker jest znacznie lepszy od kilku wcześniejszych, ale nadal brakuje mi tych rozpraw redaktorów na każdy tematy, byleby tylko nie był związany z grą. Może przywrócicie w GW teksty nie jednego, a kilku recenzentów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Co do powrotu do "starych" Gamewalker'ów: Nie wiem, czy to będzie to samo, lub chociaż podobnie do tego, co było kiedyś, ale sądzę, że teksty po prostu nie będą... głupie (tzn. zabawne :)). Bądź, co bądź, ale chyba chociaż część z was zdążyła przez ten dłuuuugi czas znormalnieć ;)... niestety :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmieniony Gamewalker jest znacznie lepszy od kilku wcze?niejszych, ale nadal brakuje mi tych rozpraw redaktorów na każdy tematy, byleby tylko nie był zwi?zany z gr?. Może przywrócicie w GW teksty nie jednego, a kilku recenzentów?

Hej, ten odmieniony dopiero BEDZIE! W 07:)

Ot, sila sugestii - jak powiedzialem, ze wracaja stare klimaty, to od razu zaczal sie wam podobac :PPP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Odmieniony Gamewalker jest znacznie lepszy od kilku wcze?niejszych, ale nadal brakuje mi tych rozpraw redaktorów na każdy tematy, byleby tylko nie był zwi?zany z gr?. Może przywrócicie w GW teksty nie jednego, a kilku recenzentów?

Hej, ten odmieniony dopiero BEDZIE! W 07:)

Ot, sila sugestii - jak powiedzialem, ze wracaja stare klimaty, to od razu zaczal sie wam podobac :PPP

a jak moglo sie nie spodobac, przeciez to byl najlepszy dzial po AR :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powrotu do "starych" Gamewalker'ów: Nie wiem, czy to będzie to samo, lub chociaż podobnie do tego, co było kiedyś, ale sądzę, że teksty po prostu nie będą... głupie (tzn. zabawne :)). Bądź, co bądź, ale chyba chociaż część z was zdążyła przez ten dłuuuugi czas znormalnieć ;)... niestety :D

A mnie się tam podobało....mimo iż większość z tych komentarzy w małym stopniu było związanych z grą ale...jak czytałem dopiski mr Jediego to spadałem z krzesła- odjazd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Dobry był też tekst "jak zostać Hakerem" :twisted: .

teks ten mozna znalezc w sklepie lub na zlomie lecz w drugim przypadku moga byc problemy w jego funkcjonowaniu :D:D

dziekuje Mamie Tacie Cioci Dziadkowi Babci i Nauczycielce Matematyki (niech jej ziemia lekka bedzie) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskar

Najlepszy artkół w cda? Jubileuszowe ar oczywiście! Uwielbiam ten dział. a to wydanie było wyjątkowe.

Pozdrawim, Kodak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym dodać jeszcze jedno. Mianowicie to, że nigdy nie było lepszego działu niż 'schwytane w sieci'. To jest totalny odjaz.

A tak nawiasem mówiąc to są debile wśród nas, co nie???

(chodzi mi o tamtych nie o was :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...