Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Hehe "Kaszanka" jest fajna i smaczna :) Zwłaszcza tekst dotyczący NHL.

Odniosłem wrażenie że imć ELD tylko czekał na okazję aby schlastać NHL;) Cóż, nie dziwię mu się, bo najnowsza część faktycznie nie była najlepszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy zauważył ktoś, że ta kaszanka z logo KZ przypomina nieco...gówienko?

Też miałem takie I skojarzenie ,że co jakaś qpka :?: Jak sie bliżej przyjrzeć to widać ,że to kaszanka :P

Co, kaszanka nie smakuje już tak jak kiedys;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku chyba ELD recenzował symulator łodzi podwodnych z początkiem tytułu Silent.., dalej nie pamiętam! To nie była recenzja tylko opis przeżyć marynarza U-BOOTa w przeddzień wybuchu II Wojny Światowej. Po prostu majstersztyk. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku chyba ELD recenzował symulator łodzi podwodnych z początkiem tytułu Silent.., dalej nie pamiętam! To nie była recenzja tylko opis przeżyć marynarza U-BOOTa w przeddzień wybuchu II Wojny Światowej. Po prostu majstersztyk. :)

Cóż, szkoda tylko że znajdą się maruderzy którzy nie potrafią docenić pióra Elda;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie podobl mi sie tekst elda i blooda ale moge sie mylic. Nie wiem dlaczego ta wymiana argumento nie przyjela sie jako recenzja, napwde przyjmnie sie to czytalo

przyjela sie, tylko "co za duzo to niezdrowo". nie ma sensu pisac w duecie czy tez z perspektywy "wlasnej", bo lepiej zostawic to na specjalne okazje. potem takie recenzje sie pamieta :wink: wlasnie nie moge sie doczekac az dostane w me lapska BloodRayne...

ps. a WC III to chyba pisalem w pojedynke, jeno mialem wowczas daleko posunieta schizofrenie. stad ten trojglos... heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Solafein

Moim ulubionym tekstem jest recenzja FF8, w ktorej recenzent pisze, ze np: Edea jest glownym zlym charakterem, i wiele innych (kitow). Jest niesamowicie zabawna, ale i zalamujaca. Autor recenzowal ja chyba po przejsciu I plyty na ktorej akcja dopiero sie rozpoczyna i nie mozna opisac jeszcze dobrze postaci nie mowiac o summonach. itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególnie te dotyczące "Wyspy miłości". Z jednej strony mocno zjechał grę, a z drugiej - za słabo :D

P.S. Wiecie, co mnie zaskoczyło ? W Secreter Servicer gierka ta dostała 710 !!! ( żeby nie było - ja tu żadnej reklamy nie robię, bo to nie jest poprawna nazwa pisma )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEpter--> 7/10!? Eee... jestem zaskoczony, ale i tak przemyślenia są najlepsze! Pamięta ktoś tekst pt. "O czym marzą userzy"(albo coś w tym stylu)? Też fajne było! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tekstem jest recenzja FF8, w ktorej recenzent pisze, ze np: Edea jest glownym zlym charakterem, i wiele innych (kitow). Jest niesamowicie zabawna, ale i zalamujaca. Autor recenzowal ja chyba po przejsciu I plyty na ktorej akcja dopiero sie rozpoczyna i nie mozna opisac jeszcze dobrze postaci nie mowiac o summonach. itp

I pewnie dlatego nic wiecej juz u nas nie napisal... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważył ktoś, że ta kaszanka z logo KZ przypomina nieco...gówienko?

Też miałem takie I skojarzenie ,że co jakaś qpka :?: Jak sie bliżej przyjrzeć to widać ,że to kaszanka :P

Skoajrzenia calkiem prawidlowe, o to wlasnie szlo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tekstem jest "Who is who" z kwietnia 2001 - super! :)

Niezly byl tez artykul "Trzynastu wspanialych" Czarnego Iwana i Gem.ini'ego w 13/2001 - bardzo ciekawy pomysl i rownie dobre wykonanie. Szkoda tylko, ze ostatnio malo podobnych tworow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...