Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Co do recenzji to wspomnieć trzeba o recenzjach spolszczeń autorstwa EGM. Po prostu genialne! Specjalne pozdrowienia dla niego!

przesyla General Motors :D

I masz racje EGM jest chyba "najfachowniejszy" ;) w tym zawodzie, jego recki sa swietne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i sie powtarzam ( nie chce mi sie czytac calego tematu :P ), ale moim ulubionym textem jest ( chwila napiecia )... "Mysl miesiaca" ( kazda ):)

A najfajniejszy text numeru 09/2003 to: "Wedrujemy przez dziesiatki sal i pomieszczen - gdzies trzeba znalesc lom, aby wywazyc drzwi. Za tymi drzwiami bedzie przelacznik, ktory otworzy kolejne wrota - o ile mamy zielony kamyczek. Zielony kamyczek dostaniemy od goscia, ktorego spotkalismy nieco wczesniej. Tyle, ze ten nie dal nam kamyczka, bo nie dostal monet, ktore ominelismy, bo byly schowane w zyrandolu." ( "Solucja" do TR'a w recenzji TR:AOD :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko by wymieniać najlepsze teksty po tylu latach. Najbardziej fachowe pisze zdecydowanie Mac Abra i EGM. Pokłony dla tych gości (ale że swoje lata mają na karku to i nie dziwota że znają się na rzeczy jak mało kto). Zaś z ostatnich nr (07/2003) recenzja Postala2 - jest boska. Crocett - wielkie brawa. Czytanie tej recki jest przyjemniejsze od grania w tego grzmota. No i z uwagą czytam każdą kolejną reckę niejakiego CormaC'a. Świetne teksty, na poziomie i z jajem. Porządna robota, panowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wszytkie mysli miesiaca sobie wpisalem do Notatnika (tego w kompie:) ... Nie wiem po co, ale moze sie przyda kiedys :D

A moze tak byscie w NL napisali wszystkie mysli miesiaca, jakie wyszly w CDA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wszytkie mysli miesiaca sobie wpisalem do Notatnika (tego w kompie:) ... Nie wiem po co, ale moze sie przyda kiedys :D

A moze tak byscie w NL napisali wszystkie mysli miesiaca, jakie wyszly w CDA??

CZemu w NL? One nie zawsze są śmieszne. Lepiej byłoby w numerze specjalnym!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wszytkie mysli miesiaca sobie wpisalem do Notatnika (tego w kompie:) ... Nie wiem po co, ale moze sie przyda kiedys :D

A moze tak byscie w NL napisali wszystkie mysli miesiaca, jakie wyszly w CDA??

CZemu w NL? One nie zawsze są śmieszne. Lepiej byłoby w numerze specjalnym!

200 stron zlotych mysli? I do tego napakowane na full 2 cd i jedno dvd? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mG pisze swietne teksty - a ta recenzja gry o prowadzeniu baru, restauracji etc. jest iscie klasowa - nic dodac, nic ujac. A chlopak mlody jest - talent sie jeszcze rozwinie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym textem (działem) w CDA jest oczywiście Panopticum ! Tyle w nim słusznego przesłania do czytelników ! A ten subtelny dowcip i ironia tych wszystkich przesympatycznych, inteligentnych, mądrych, kompetentych ludzi wprost ośmiesza redaktorów AR. A tak na serio to najlepszy dział to kaszanka zone. Ja bardzo lubie jak jakiś recenzent się wyżywa na tych biednych twórcach gier :)

Pozdro 4 @ll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym w kilku ostatnich numerach tekstem jest recenzja Indiana Jones and coś tam autorstwa EGM'a . Swietnie sie to czyta nawet za którymś razem, moja ulubiona reca w cda bez dwóch zdań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS
Oberleutnant (h)EROS-------> ten cytat Stalina ponizej widzialem w Operation Flashpoint, czy tez grales w ta gre czy znales ten cytat wczesniej?

Może grał w Red Alerta po stronie Komunistów i widział jeden z filmików :wink:

BTW Smuggler gra na drugim najniższym ludzkim instynkcie (nie piszę, że pierwszym, bo jest nim <wpisać sobie>) jakim jest ciekawość. Wie, drań, że każdy lubi postacie, o których wiadomo mało, albo w ogóle nic. :)

Red Alert króluje. a cytat znalazłem w biografii Stalina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio: ten text z majstersztyxem był niezły, ale mi się bardziej spodobał z Arxelem (był na płytce). Jednak lepiej by było, gdyby nie zmieniali nazw własnych i imion, bo chcesz pokazać rodzince (która oglądała Matrixa, a jak), a tutaj "a kto to jest Arxel?". No, załamać się można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tekstem jest jeden ze specjalnych z numeru 13/01 pt. 'Trzynastu wspaniałych, czyli heca na 13 fajerek' autorstwa Czarnego Iwana i Gem.iniego. Jeden z najciekawszych i najzabawniejszych, jakie widziałem. Swoją drogą, to można by za jakiś czas zrobić jakiś update vel 2 turniej z nowymi zawodnikami. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...